Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek legalno, ilegalno..miljoni..kdo so

legalno, ilegalno..miljoni..kdo so

Na Dunaju so muslimani zahtevali ločena izobraževanja za moške in ženske. Gre za učenje nemščine in pridobivanje drugih znanj, ki jim bodo pomagali pri zaposlitvi.

Se pravi, da muslimani v Evropi samo trpijo žensko navzočnost v podjetjih, kjer delajo. Predstavljajte si, da ste računovodkinja v nekem podjetju, pomagate pri razdeljevanju hrane ali kaj takega, pride musliman in on vas gleda kot manjvredno bitje, ki bi moralo pred moškim umikat pogled, a ga ne.

Nek imam se ni hotel rokovati z nemško političarko, ki je zelo priljubljena. Imam živi v Nemčiji, ne gre za nekoga iz bližnjega vzhoda.

Na Dunaju jim pri njihovih zahtevah po ločenih izobraževanjih niso ugodili, ker je to v nasprotju z integracijsko politiko. A dejstvo ostaja, da je v Evropo prišlo miljone sovražnikov žensk. To je prva lastnost, ki jim jo lahko pripišemo.

Druga: nasilje jim je v krvi.

Spodaj post, potem rezanje glav v njihovih domačih državah, če gre ženska brez moškega kam, potem krvave procesije, kamor vodijo otroke,…

če cerkev in država nista ločeni in bolj kot je folk primitiven, neizobražen, na nižji stopnji razvoja,..bolj bo verjel svojim verskim voditeljem in bolj bo verjel, da je ženske treba na najbolj grozovit način mučiti, če prekršijo kako pravilo, ki je ponižujoče za ženske, ki je po svojem bistvu psihično nasilje.

K nam so torej prišli ljudje, ki to odobravajo in ne ljudje, ki so proti temu. Vsi. Vsi so živeli tako, kot je zgoraj opisano.

Integracija? Ja pa ja…

Na balkanu poznajo pojem islamizacije že dolgo,je pa to nekaj novega v sloveniji.Včasih ste se posmehovali balkancem(srbom,hrvatom,črnogorcem,makedoncem itd..),ker enostavno niste razumeli ,da islam ni krščanstvo kjer lahko izbiraš boš ali ne boš vernik. Ni dolgo nazaj ,ko so se vam ti isti muslimani smilili,zakaj se vam ne smilijo več?Prav tako bežijo pred vojno.Res da tokrat ni vojna na balkanu ampak trpljenje je povsod isto.
Kaj je tokrat drugače?
Verjetno to da so pred našimi vrati in ne nekje daleč stran.

ne moreš primerjati kosovskih, bosanskih…muslimanov s temi, ki prihajajo iz bližnjega vzhoda in afrike

kosovski in bosanski muslimani so živeli v jugi, kjer je bilo prpovedano diskriminirati kogarkoli

poznam eno, ki je pribežala s kosova, kjer so srbi klali kot živino muslimane..z noži, kar na ulici

tale je bila takrat otrok, sedaj tukaj dela

ženske iz bižnjega vzhoda so pa za muslimane, ki so prišli, le delovna mašina in prostituka

Ne moreš biti musliman ,da se ne držiš do pičice natančno alahove besede.Torej po tvoje balkanski muslimani niso muslimani.Povsod je bilo govora samo o tem kaj so delali srbi,nihče pa se ne vpraša kaj so počeli muslimani in albanci.Kdo misliš da se v povprečju najbolj pridružuje zločincem isis? albanci
Torej na govor neke albanke jaz ne dam nič,dokler ne slišim še govor kake srbijanke kaj so počeli albanci.
Zapomnite si dokler so v manjšini so prilagojeni,ko postanejo večina pa se to spremeni.
Tudi balkanski muslimani postajajo vse bolj zagrizeni,bodi brez skrbi.

odprla sem tem: dajmo spoznat muslimane, ki bodo zasedli evropo

v končni fazi se jim bodo pridružili tudi kosovski in bosanski muslimani, a tisto je komaj končna faza

če bi prišli sami taki kot so kosovski in bosanski, ne bi bilo problema, ker te se da integrirat

teh ki so že prišli in še bodo pa ne

razumeš zdaj?

odprla sem tem: dajmo spoznat muslimane, ki bodo zasedli evropo

v končni fazi se jim bodo pridružili tudi kosovski in bosanski muslimani, a tisto je komaj končna faza

če bi prišli sami taki kot so kosovski in bosanski, ne bi bilo problema, ker te se da integrirat

teh ki so že prišli in še bodo pa ne

razumeš zdaj?[/quote]

Pojdi vprašaj balkance malo o tem,pa ti bojo hitro razložili kako stvari stojijo.
Misliš da se pri nas sredi slovenije zavijajo v ninđa oprave arabke?
Ne, se kar lepo balkanke. Torej govoriti o neki integriranosti je brez smisla.Ja, ampak samo dokler so manjšina,ko postanejo večina lahko na to pozabimo in kot kaže bojo kar kmalu večina.
V osnovi se strinjam s teboj,da nam nič dobrega ne nosijo ti,ki prihajajo,zavedati pa se je treba da jim bo veliko lažje saj jih bodo pri nas dočakali ravno balkanski muslimani,ki se počasi že nagibajo proti popolnemu islamu.
Če se malo ozreš po preteklosti so bile muslimanke z ruto skoraj fenomen,večkrat si videl sosedovo Francko z ruto kot pa muslimanko,danes je to kar pogost pojav tako pri mlajših kot starejših,nekatere so začele prakticirati tudi nikabe in burke kar za naš prostor ni bilo nekaj domačega.Ampak stvari se spreminjajo.

Meni se zdi pa tvoje razmišljanje prav hecno. Pogosto govorimo o tem, da je tam nekje vojna, da je isto… Seveda ni.

Kot prvo, bom drugače reagirala, ali bo vojna vključevala mene, ali pa se dogaja daleč stran. Malo sebično? Mogoče. Ampak logično in človeško. Še posebej, če gre za versko vojno, ki vključuje meni tujo in nepoznano vero in pri tem nimam nič. Ja, žal mi je, da sploh pride do vojne, ampak ni čisto nič potrebna in žal danes živijo tisto, kar so si na nek način sami izbrali. To, da eni bežijo od vojne… Že miljonkrat pvedano in čisto prežvečeno. Ne bi bežali, če ne bi bilo Evrope, Nemčije, Švedske. Dejstva mojo trditev le potrjujejo.

Kot drugo so ti ljudje čisto drugačni od nas. Smrt, nasilje, pravice… si tolmačijo čisto drugače in živijo v čisto drugačnem svetu. Pustimo ob strani razvitost. Za njih je logično in normalno, da se tistemu, ki je nekaj zagrešil, odsega glava, roka… Na naši strani je to popolnoma nelogično in nesprejemljivo. Pri njih je normalno, da je ženska le stroj za rojevanje in strežbo moškim od spredaj in od zadaj n v kolikor naredi neko banalno napako, jo pretepe ali odreže glavo. Pri nas spet popolnoma nesprejemljivo. In tako bi lahko naštevali v nedogled. Gre za dva različna planeta. Mi ne razumemo marsovce, marsovci ne razumejo nas. Ne samo da jih pustimo živeti na njihovem teritoriju, moramo jih pustiti tam, da si urejajo svoja pravila in svoj način življenja. Zakaj bi se jih trudili spremeniti? In obratno, še toliko bolj pomembno, zakaj bi oni morali spremeniti nas, nam vsiljevati njihova pravila in zapovedi življenja?

Kar pa se tiče trditev, da se Albanci, Bosanci… integrirajo. A res? Koliko jih pa RES poznate? Jaz niti enega, pa jih poznam zelo veliko, ki so že druga ali celo tretja generacija, ki živi v Sloveniji. Niti enega.

Meni se zdi pa tvoje razmišljanje prav hecno. Pogosto govorimo o tem, da je tam nekje vojna, da je isto… Seveda ni.

Kot prvo, bom drugače reagirala, ali bo vojna vključevala mene, ali pa se dogaja daleč stran. Malo sebično? Mogoče. Ampak logično in človeško. Še posebej, če gre za versko vojno, ki vključuje meni tujo in nepoznano vero in pri tem nimam nič. Ja, žal mi je, da sploh pride do vojne, ampak ni čisto nič potrebna in žal danes živijo tisto, kar so si na nek način sami izbrali. To, da eni bežijo od vojne… Že miljonkrat pvedano in čisto prežvečeno. Ne bi bežali, če ne bi bilo Evrope, Nemčije, Švedske. Dejstva mojo trditev le potrjujejo.

Kot drugo so ti ljudje čisto drugačni od nas. Smrt, nasilje, pravice… si tolmačijo čisto drugače in živijo v čisto drugačnem svetu. Pustimo ob strani razvitost. Za njih je logično in normalno, da se tistemu, ki je nekaj zagrešil, odsega glava, roka… Na naši strani je to popolnoma nelogično in nesprejemljivo. Pri njih je normalno, da je ženska le stroj za rojevanje in strežbo moškim od spredaj in od zadaj n v kolikor naredi neko banalno napako, jo pretepe ali odreže glavo. Pri nas spet popolnoma nesprejemljivo. In tako bi lahko naštevali v nedogled. Gre za dva različna planeta. Mi ne razumemo marsovce, marsovci ne razumejo nas. Ne samo da jih pustimo živeti na njihovem teritoriju, moramo jih pustiti tam, da si urejajo svoja pravila in svoj način življenja. Zakaj bi se jih trudili spremeniti? In obratno, še toliko bolj pomembno, zakaj bi oni morali spremeniti nas, nam vsiljevati njihova pravila in zapovedi življenja?

Kar pa se tiče trditev, da se Albanci, Bosanci… integrirajo. A res? Koliko jih pa RES poznate? Jaz niti enega, pa jih poznam zelo veliko, ki so že druga ali celo tretja generacija, ki živi v Sloveniji. Niti enega.[/quote]

Ravno to trdim,da se ne integrirajo.Ne glede na generacije.Se potuhnejo dokler so v manjšini,ko so v večini pa …
Preberi še enkrat.Musliman je musliman pa ni važno bil iz iraka ali pa iz bosne.Če je musliman,mora slediti islamu,se pravi če prakticira vero je musliman.

jaz poznam dve kosovski albanki ki sta integrirani, imata izobrazbo, službo, obe sem pa srečala po naključju, ena je bila hospitalizirana z mano, medicinska sestra iz kosova, ki se je poročila s slovenskim vojakom in sta si sedaj v sloveniji ustvarila družino

in eno, ki je pribežala pred srbi in si je tu pridobila izobrazbo, je zaposlena, ne vem s kom je poročena..s slovencem ali kom, drugim..rodila je, govori slovenščino s čisto mičkeno naglasa..

za kosovske muslimanke je ok, če so zaposlene, za tele, ki so zdaj prišle in še bodo za temi 100.000-imi moškimi ki so prišli in še prihajajo, pa ne

to je razlika med muslimani iz bivše juge in tanovimi iberprimitivnimi muslimani

Spet lažete. Standard.
Nikjer v muslimanskih verskih knjigah ne piše, da se ženske lahko tepe. Tudi po zakonu se glave ne seka kar tako ampak samo za res huda dejanja, kot je npr. posilstvo, pedofilija,.. blažje kazni zahtevajo udarce, ampak ne od moža, pač pa od sodnika oz. njegovih pomočnikov. Ne gre toliko za udarce in bolečino, gre bolj za ponižanje.
Res je, da so te, ki zdaj prihajajo v Evropo, zelo nasilni, ampak nimajo blage veze o celotnem islamu. Če bi kdaj prebrali kakšno versko knjigo, sigurno ne bi bili taki. Pri njih gre bolj za tradicijo, ne za vero. To je ogromna razlika.

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

Ker ste zmerni samo izvidnica, je ta razlika popolnoma nepomembna.

Največji problem tistih, ki islama ne poznajo je, da preskakujejo vrstice in ne berejo v pravilnem vrstnem redu ali spuščajo besedila. Tako dobijo kontra pomen. Ker če bi brali do konca, bi videli, da ima začetno malo drugačen pomen.

Nigdje islam ne dozvoljava ubijanje nedužnih! Kaže Kur’an: “I borite se na Allahovu putu protiv onih koji se bore protiv vas, ali ne prelazite granice. Zaista Allah ne voli one koji prekoračaju granice.” (2:190) i takođe: “Ako oni budu skloni miru, budi i ti sklon i pouzdaj se u Allaha, jer On, uistinu, sve čuje i sve zna.” (8:61)

Dakle, borba je zadnje utočište i podvrgava se strogim pravilima. Muslimani vjeruju da postoje dva džihada. Drugi je borba duše sa egoističnim prohtjevima u cilju dostizanja duševnog mira.

Obično se u glavama ljudi nalazi sljedeća slika muslimanke: ona nosi veo(1), mora da ostaje kući i ne smije da vozi kola. Iako neke muslimanske zemlje (2) imaju zakone koje stvarno ugnjetavaju žene, to se ne smije pripisati islamu jer to ne dolazi od islama. U mnogim od ovih zemalja Šerijat nije na vlasti i te zemlje donose zakone koji su pogled njihove kulture na pitanje jednakosti polova.

Sa druge strane, islam daje muškarcima i ženama različite uloge i zadatke i njihova jednakost je utvrđena u Kur’anu i Sunnetu(3). Islam gleda na ženu, bez obzira ona bila udata ili neudata, kako je jedinku koja imaju svoja prava i koja ima pravo da posjeduje svoj imetak. Žena, kada se uda, od muža dobija mehr – vjenčani dar, kojeg ona zadržava da ga koristi kako hoće, i zadržava svoje prezime umjesto da uzima(4) muževljevo prezime. I od muškaraca i od žena se očekuje se očekuje da se oblače na skroman i dostojanstven način. Božji Poslanik (sallallahu alejhi ve sellem) kaže: “Najbolji su oni među vama koji su najbolji prema svojim ženama.”

Bilo kakvo nasilje nad ženom i nasilno nametanje odluka je zabranjeno! Vjenčanje u islamu je jednostavan ugovor u kojeg obje strane mogu da imaju uslove. Posebni običaju vezani za vjenčanje su različiti od zemlje do zemlje. Razvodi su rijetki, iako su prihvatljivi kao zadnje rješenje. Prema islamu djevojka muslimanka ne smije biti vjenčana protiv njene volje! Ono što njeni roditelji mogu uraditi jeste da predlože mladića za kojeg misle da je prikladan za nju.

Islam je širen silom i nije tolerantan prema ostalim vjerama?

U mnogim udžbenicima istorije ćete naći sliku jednog Arapa, konjanika, koji u jednoj ruci drži sablju, a u drugoj Kur’an, osvavajući na silu prevodeći u islam. Ovo uopšte nije objektivno prikazivanje istorije. Islam je uvijek tolerisao ostale vjere. Kaže Allah u Kur’anu: “Allah vam ne zabranjuje da činite dobro i da budete pravedni prema onima koji ne ratuju protiv vas zbog vjere i koji vas iz zavičaja vašeg ne izgone – Allah, zaista, voli one koji su pravični.” (60:8 )

Sloboda vjere se temelji na sljedećem ajetu: “U vjeru nije dozvoljeno silom nagoniti – pravi put se jasno razlikuje od zablude!” (2:256) Hrišćanski misionar T. W. Arnold je takođe ovo rekao kao svoje mišljenje kada je pisao studiju o širenju islama: “Ne čujemo ništa o bilo kakvom organizovanom pokušaju da se nemuslimanska populacija prisili da primi islam ili da se sistematskim pogubljivanjima izbriše hrišćanstvo. Da su halife odabrali silu kao put kojim će širiti islam, izbrisali bi hrišćanstvo kao što su Ferdinand i Izabela istjerali islam iz Španije, ili kao što je Luj XIV učinio sa protestantizmom.”

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

Nepomembno. Preveč težiš s tem sranjem. Kdo bo to prenašal. Kakšni so šele tisti, ki niso zmerni.

Vsaka tretja temo proti muslimanom, jaz pa po tvoje ne smem zagovarjat tega, kar mislim, da je prav?
Islam obsega vsa področja človekovega življenja, pravzaprav so to kot neka “navodila za uporabo” človeka, kdor ne sledi tem navodilom (vsaj približno), se “pokvari” oz. ne deluje več tako, kot bi človek moral.

Zanimivo, da toliko “veste” o nasilju in muslimanih, da pa piše o tem, kako mora biti obvezno predigra pri seksu, da ne kraviš užitka ženski z bolečino in da moški ne sme prej končati z odnosom, preden ženska ne doživi orgazma, pa niste uspeli prebrat. Bi se lahko malo zgledovali.

Verujte u kar hočete, Allah vse vidi in sliši, ali res mislite, da se s smrtjo vse konča? Kaj je potem za vas smisel življenja? Resno me zanimajo drugi pogledi na svet, ne obsojam, samo rada bi razumela, za razliko od vas. Danes vam gre po glavi samo še materializem, praktično ne morete živeti brez tega. Kje je pa duša? Kje je ljubezen? Kje je predanost? Ker jaz vidim samo opijanje, popoln razvrat, pohlep, prevelik ponos. Kam to pelje?

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

https://www.youtube.com/watch?v=HONF5YsqdUs

stvari, zapisane v Ku’ranu, ki jih takrat ljudstvo pač ni moglo vedeti. Dokaz..

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

Nehaj lagat, dolgočasna si.

Prosim, poglej si video ( https://www.youtube.com/watch?v=HONF5YsqdUs ) in komentiraj. Imate naso za pametno? Znanstveniki? Vsa osnova za pamet je v Ku’ranu.

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

In kaj točno lažem? Razlaga?

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

Jih kar domači pospravijo, mama da ukaz sinu, torej bratu in ššššvzzzz, ode lajf…
Pa kaj blebetaš, če nimaš pojma, ali pa si za to tu, da lažeš. A za kosovsko mafijo si že slišala?
In v Sloveniji je ni, ane. Dokler mafija reče, da mora biti mir, toliko časa je mir, vse se opravi na skrivaj, med njimi in v javnost niti ne pride.
In deklic, rojenih tukaj, se tudi ne prodaja, kajne.
Lažeš ali nimaš izkušenj, pa kar govoriš v tri krasne.
Vsi, ki že leta živimo z njihovimi različnimi generacijami, vemo, da je mir le navidezen, dokler jim je potreben. V obraz maziljen, za hrbtom nož.
Potem je tu še druga, bolj zahrbtna in hinavska združba.
Rimokatoliška vera ima grozovite mučitelje in morilce, posebno vzgojene za to- jezuite. Ti še danes počnejo to, le, da na skrit način, tudi preko gangsterjev. Za njih je vse to obred, klanje posameznikov ali množic.
Ter vse zapakirano tako, da javnost težko prepozna njihovo delovanje.
Le kdo bi si mislil, da za vso morijo stoji ‘sveti’ Vatikan?
Vendar je internet doprinesel možnost, da si zelo hitro izmenjujemo informacije, sami raziskujemo, se osveščamo med seboj, česar v preteklosti ni bilo moč.
Danes vemo, kdo stoji za vsem tem, kako so usmerjali tok pomorov v zgodovini, prirejali zgodovino sebi v prid in na kakšen način delujejo, ter za koga in čemu.
Gangsterski napadi so inscenirani s strani Vatikana, čeprav so izvedeni s strani muslimanov, ki jih uri cia in mossad. Dopusti v isti namen pa vladna elita vsake države, ki je nastavljena z njihove strani, tudi naše.
Drugače vsega tega niti ne bi bilo.
Ljudje bomo to preprečili le, če jih bomo kot take prepoznali. Ter se oprli na lastne in zdrave, nekontaminirane sile.

Kača dela točno tisto, kar ji zapoveduje njena vera. Torej zavaja in laže, hkrati pa živi nam relativno prilagojeno življenje. Seveda bo vse to počela dokler bo treba. Če bo islam v večini pa se bo pokazala v pravi luči.
Je tako, kačica? Muruna, takiyya, tawriya, kitman so res praktične zadeve, kajne?

Bo že On pokazal, kaj je prav in kaj ne 😉

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)


Torej prepustiti to njemu in nas pustiti na miru. Se bomo že sami zmenili, za to ne potrebujemo vaših poslancev.
Sicer pa začenjaš kazati svoj pravi obraz… No, bodo končno tudi naivneži spregledali.

Mir s tabo

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)


OH, veš kaj, tvojega pa res ne potrebujem. Mi tawriya ni ravno nekaj, kar bi bilo človeka vredno dejanje….

New Report

Close