Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

HOROSKOP MOŠKI TEHTNICA

Default avatar

elicaaaa

Zanima me kakšni so moški v znamenju tehtnice, predvsem v ljubezni me zanima, če imate kakšne izkušnje z tehtnicai ali pa če poznate koga.. Saj ne da bi bilo to najpomembneje ampak je pa zanimivo prebrati kaj o tem. Meni se zdi da ta ki ga jaz poznam nezna pokazati čustev ali pa nič ne čuti.. zato me zanima kakšni so kaj drugi moški tehtnice, a so vsi taki?
Default avatar

antilopa

Meni moški tehtnice nikoli niso bili všeč. Precej jih je zelo domišljavih - znana primera: Putin in Berlusconi. Pri njih sem opazila, da nimajo globokih čustev, vse je bolj površinsko, zaigrano. Torej, zunanji blišč in kič.
Default avatar

Schildkrote

Saj vemo, kaj tehtnica dela, ane? Torej....... ;)
Ko oči zaspijo
Se angeli zbudijo
(Jan P.)
Default avatar

Res ja

Dolgočasne so tehtnice, samo iščejo neko ravnovesje, ravnovesje tako ali tako iščemo v vsaki stvari, je mar res treba na vsako izjavo dati še uravnoteženo proti-repliko? A sploh veste, kako predvidljivo in dolgočasno mora biti življenje ob takem človeku. Nobenega šarma, nobenega ognja, čustev, eksplozivnosti, romantike....samo iskanje protiuteži, pa če tudi gre za tehtanje pasjega dreka s ceste. To je skoraj tako, kot bi ti nekdo poleg tega, da je sonce na vrhu neba, šel še poudarjat, da je na drugi strani zemlje pa tema. Samoumevno in retardirano vedenje. Taki ljudje so samo za denar (baje) dobri.
Default avatar

antilopa

Res ja je napisal/a:
Dolgočasne so tehtnice, samo iščejo neko ravnovesje, ravnovesje tako ali tako iščemo v vsaki stvari, je mar res treba na vsako izjavo dati še uravnoteženo proti-repliko? A sploh veste, kako predvidljivo in dolgočasno mora biti življenje ob takem človeku. Nobenega šarma, nobenega ognja, čustev, eksplozivnosti, romantike....samo iskanje protiuteži, pa če tudi gre za tehtanje pasjega dreka s ceste. To je skoraj tako, kot bi ti nekdo poleg tega, da je sonce na vrhu neba, šel še poudarjat, da je na drugi strani zemlje pa tema. Samoumevno in retardirano vedenje. Taki ljudje so samo za denar (baje) dobri.
Ne bi rekla, da Putin in Berlusconi, ki sta oba tehtnici, iščeta neko ravnovesje. Prej bi rekla, da sta oba izrazito radikalna. To, da tehtnice iščejo ravnovesje je samo fama, dejansko so tako zmedene, da nekateri mislijo, da iščejo ravnovesje. Zame oseba, ki danes govori eno, jutri pa drugo, ne ve, kaj bi rada oziroma jo štejem za nezanesljivo. Takšno osebo bi težko imela za partnerja.
Default avatar

vilid

Zakaj se spravljate name
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

več na blogu, http://www.fj-produkt.com/
Default avatar

hororskop

Za tehtnice ne vem, ampak najslabše izkušnje imam z občutljivimi raki in ribaki - stran od vode torej.