Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšna ženska lahko moškemu zmeša glavo?

Kakšna ženska lahko moškemu zmeša glavo?

Predvsem vprašam moške. Kaj bi bilo na ženski tisto, zaradi česar bi začeli ves čas razmišljati o njej, oz bi se zaljubili v njo? Je res pomemben samo videz, ali še kaj drugega?

Jaz bi rekla, da tudi seks moške zmeša in te nekako težje spustijo iz rok 🙂
In enako seveda, tudi ženske to zmeša.

Rhiannon… ne spet vse na sex metat. Sex že šteje, ni pa tisto, zaradi česar moški tudi ostane z žensko. Sex lahko dobi pri marsikateri, in ti si že ena tistih, ki se tako dol daje( pišeš v spodnji temi). Pri takih, ki nudijo samo sex, moški ne ostane. Verjetno si to že pri sebi ugotovila ;).

nova
Uredništvo priporoča

Predpogoj je: Mora bit brez otrok in željna otrok! To so zahteve v povprečju od 30-40 letnikov. Samske z otroci dobijo sam tretjeklasno robo, debele dedce, dedce ki nimajo vse pošlihtan ali takšne ko jim je samo do seksa. Vsak normalen samski moški take ne bo gledal. Meni in vrstnikom(34 let)je ob tem še važno, da ni debela in aknasta, to je najgrše na ženski. Vse drugo pride za tem.

Če je takšna, da zna išijas pozdravit, potem je vse ostalo precej nepomembno.

______________________

+1


Sorči- normalna ženska ne bo gledala takih ozkosrčnežev kot si ti.
Tvoji pogoji so zelo plehki in čudovita ženska se za te ne bo odločila.
Ti si pa prvoklasni samec? Akne te motijo? otrok te moti? Kilce te motijo? Sam si popoln? Imaš lep mišičast trebuh in prelepe roke? Imaš čisto lepo kožo? Kaj pa lasje- jih je veliko na glavi? Imaš mogoče glivice na nohtih( to je res bljek!)? Kaj sem še pozabila…?? Aja- imaš razčiščene pojme pri sebi? No.. če si dovolim tvoj pogled na ženske, dajmo tako pogledat še tebe………..
Hja, zakaj si že samski in brez otrok pri ŽE 34?

O:-)

Sem srečno poročen in oče dveh otrok. Razjasnil sem ti, kaj dedci moje starosti gledajo. Ženska z aknami izgleda lih kot ena 13 letna pubertetnica ko je prvo menzo dobila, debelih itak ne pogleda noben, razen tisti, ki je že tako obupan, da bi ga namočil še v kaj drugega kot v žensko. Otroci motijo, seveda, to pomeni široko vagino in skrbet za nekaj kar ni tvoje, v to normalni dedec ne bo šel.

Še največ je odvisno od dedca, kako in koliko je zmešan…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Problem nastane zato, ker samske brez otrok ne marajo moških, po možnosti ločenih in zafrustriranih, z otroki. Tako se na koncu vseeno najdejo enaki z enakimi. Tistih prvih je sicer manj.


Ti si napisal samo kaj ti gledaš, čeprav si srečno poročen, kot trdiš in nekaj podobno mislečih kolegov.
Hja… lahko je zdaj buče kvasit.. kaj pa če nekega dne ne boš več srečno poročen? In ti bo na voljo ostalo le to, kar se ti zdaj tako gnusi? Kaj lahko potem ti dobiš kot ločenec z dvema otrokoma? Ha, vprašanje kaj?
In tudi to z raztegnjeno vagino po porodu.. kaj tvoja žena po dveh porodih nima raztegnjene?? Uf.. si pa dvojnih meril! Pa še nekaj- z rednimi keglovimi vajami se nožnica dobro zoži nazaj.. :).

Da bi se mi zaradi katere zmešalo? Taka se še ni rodila.

Me ne moti, ker je ženina. O ločitvi ne razmišljam a če pride kdaj do tega, bi bil zafustriran ločenec in se ne bi spuščal v nadaljne veze.

Glede na označeno, ta dva očitno nista od te žene.

Prva ljubezen, ena in edina žena.


jah, saj pravim- DVOJNA merila.
Pravilno, kot zafrustriran ločenec pa le ostani sam, ker o ženskah nimaš lepega mnenja. Kajti pravi moški ne govori tako grdo o ženskah, ker potem avtomatično tudi o svoji ženi to pove. Misliš, da bi bilo njej všeč tole tvoje pisanje o širokih vaginah? Dvomim… bi pomislila, da te zelo moti to, zato si pa to omenil. Hja…..

Eh eni pa imajo radi debele, sise do mize pa še blond povrh. Ni problema kako baba zgleda ker je tudi njemu mar kakšen je in podstrešje tudi nima reda.

Se strinjam. Sem glih hotela napisat, da bi moralo biti vprašanje v naslovu, kakšnemu moškemu se zmeša v glavi zaradi ženske. Jaz take dedce vidim samo v ameriških filmih, narejenih za žensko populacijo.

Al pa tisto, ko v filmu tip na kolenih in s prstanom v roki vpraša žensko, če bi se poročila z njim… A se to res dogaja? A res ideja o poroki zraste na moškem zelniku? Jaz imam okoli sebe same take moške, ki se ne bi poročili, in same take ženske, ki so svojega tipa same napeljale na poroko. Zdaj pa ne vem, ali se samo gibljem v taki družbi, ali je povsod tako.

Dokler obdelujem svojo zemljo, sem ponosen. Pridelka tujega ponosa ne bi. Ve da je široka in mal bol mišice stisne:)


Z razlogom si omenil široke vagine. Ti, nihče drug jih ni omenjal. Vedno pa govorimo iz sebe- kaj nas moti, kaj je nam všeč… Se bere med vrsticami, veš….
Sicer pa- zakaj pa bi morala bolj stisnit? Ker te moti in jo ne čutiš, če bolj ne stisne, kajne…
hihi.. bolje da zaključiva tole debato, da ne bom še česa več prebrala med vrsticami… pa uživajta.

Nikoli do sedaj (45) me ni nobena zmešala.

Moški se dovolijo zmesti na različne načine. Preko pisanja, druženja, skupnih hobijev, vročih igric, lepoto…., veliko različic je. Iskrico prižge tista zadeva, ki jo moški čuti kot pomanjkanje, ki ga doživlja doma. Z lahkoto.
Še vedno pa so zelo radi pohvaljeni in občudovani, vaši moški. Kompliment veliko šteje.

Kakor jaz opazujem ni nobenega pravila.
Na primer: mojemu sošolcu se v večini primerov dopadejo, ma ne dopadejo prav meša se mu po črnih kelnarcah v oprijetih kavbojkah največ 25 let starih; on 50 let.

Različni smo in padamo na različne. Prvi vtis je res zunanjost, a včasih ta vtis zbledi že po parih minutah. Se mi je že zgodilo, da sem v družbi zapecal hudo bejbo in tekom večera še sam nisem vedel, kdaj sem se začel dolgočasiti z njo in sem le vljudno prikimaval, ko je nakladala in nakladala, vse bolj pa sem prisluškoval neki sivi miški. Ob prvi priliki sem prešaltal in bil vedno bolj navdušen nad njo. Skratka, vsebina mora bit pred embalažo. Za to – na prvi pogled – sivo miško se je po pozornejšem pogledu pokazalo, da je imela klasične poteze obraza in skladno postavo.
Da bi mi pa katera tako zmešala glavo, da bi naredil kakšno veliko neumnost, si pa ne predstavljam. Sem pa že videl kaj takega :(-

New Report

Close