Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poglejte, kako begunka tepe svojega dojenčka – pretresljivo!

Poglejte, kako begunka tepe svojega dojenčka – pretresljivo!

https://www.facebook.com/100009034247116/videos/1523720254605768/

Žival jedna. Me zanima, kako bi bilo njej, ko bi nebogljeno ležala v rokah velike gorile, ki bi jo neusmiljeno mlatila s šapami. Nič drugega si ne zasluži ta ženska (sramota za žensko).

Takim se otroke POBERE, da jih nikoli več ne vidijo in se jih da v rejo ljubečim staršem. Sem še 1x pogledal video in mi gre na kozlanje…

Saj ni čudno da taki otroci, če preživijo, ko odrastejo, se ne morejo integrirati v družbo, ker so bili zavrženi in zlorabljeni že s strani lastnice maternice, ki jih je spravila na svet. In potem se odločijo za drugo skrajnost….

Tega je zagotovo med temi ljudmi ogromno. Psiha dela, nenormalno, že na meji balznosti, oziroma po tem posnetk videno že kar zrelo za med stene norišnice, trpijo pa ti ubogi otroci, ki so se rodili v ta kruti svet nekaterim, ki nikoli nebi smeli možnosti, da lahko spočnejo in rodijo potomce.

Ta mama je bila verjetno tudi sama tepena, morda še kako drugače zlorabljena, prisiljena v poroko s kakim smrdljivim kozojebcem, zdaj pa z batinami vzgaja bodočega samomorilskega terorista.

Točno to sem si mislil, ko sem pogledal video. Ne vem, kako ljudje lahko tepejo dojenčka ali pa recimo nebogljeno žival. Jaz tega nikoli nebi zmogel. Samo ko gledam tega otročička, bi ga rad stisnil k sebi in ga potolažil.

Kje so zdaj humanitarke, ki vseskozi cvilijo? Zdaj bi pa res imele koga za scititi. Sicer pa tam, kjer se plodijo kot zajci, otrok itak nima nobene cene. Tudi ce bi ji otroka vzeli, bi bila cez en mesec spet nafilana.

Mi je žal, da sem si sploh ogledala posnetek…mi je zdaj tako hudo…sem brez besed….

Točno to sem si mislil, ko sem pogledal video. Ne vem, kako ljudje lahko tepejo dojenčka ali pa recimo nebogljeno žival. Jaz tega nikoli nebi zmogel. Samo ko gledam tega otročička, bi ga rad stisnil k sebi in ga potolažil.[/quote]

Saj, bi še šla ta razlaga, ko ne bi bilo tovrstnih ” begunk” tudi pri nas. Ne dolgo nazaj se spomim ko ste komentirali tole,ki se je sicer dogajalo v SrbijiMož ugledne profesorice na beograjski medicinski fakulteti je v njunem stanovanju nastavil skrite kamere, ki so posnele grozljive prizore.[/url]

Pa tudi torecimo: http://www.regionalobala.si/novica/hrvatini-vzgojiteljica-naj-bi-tepla-otroke-v-vrtcu

No ja, ampak naše ženske pa že niso take….

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ups, pravilno bi moral napisat: Pri nas pa že ni takih žensk in mater…da ne bo spet narobe razumljeno :-)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Pretresljivo. Ampak tega je najbrž precej. Možno je, da pride do poškodb v glavi in se to pozneje to pozna tudi pri odraslih.
Mislim pa, da vse te ženske to delajo iz popolnega obupa in nemoči. Kako si drugače lahko to razlagamo? Normalne matere so do svojih otrok, še posebej pa dojenčkov nežne in ljubeče.

OK, gre za eno vzhodnjakinjo, ampak iz posnetka ne vidim, da je begunka?

,,svet je krut in ni vredno živeti v njem”

nekaj takšnega si ne zasluži odrasel človek,kaj šele majhno bitjece 🙁

To bo sedaj živelo med nami. Če so sposobni tepst dojenčke,….

to me skrbi

Točno to sem si mislil, ko sem pogledal video. Ne vem, kako ljudje lahko tepejo dojenčka ali pa recimo nebogljeno žival. Jaz tega nikoli nebi zmogel. Samo ko gledam tega otročička, bi ga rad stisnil k sebi in ga potolažil.[/quote]

Saj, bi še šla ta razlaga, ko ne bi bilo tovrstnih ” begunk” tudi pri nas.
No ja, ampak naše ženske pa že niso take….[/quote]

Povsod, v vsaki družbi se najdejo izprijenci. Razlika pa je, da se v naši družbi taka dejanja obsoja, da so kazniva in da so bolj izjema, kot pravilo. V njihovi družbi pa je nasilje SPREJEMLJIVO in ga nihče ne obsoja, kaj šele sankcionira.

Srce se mi trga ……

A ta, ki je snemal, je pa kaj?
Aja, tipična priča zlorab, ki pač ne naredi nič…

NE MOREM VERJETI…..zgrožena sem do konca, bolje da ne bi videla tega; ta otročiček ima sigurno vrsto poškodb, pretresov in modric, ojoj, ojoj….
UBOGI OTROK, ubogi malček, no:(((
Takoj bi ji ga vzela, takoj!
Njo pa premlatila do smrti! Prekleta živčna razvalina, le kdo ji je dal otroka??

Hinavci brezvestni, obsojate fizično nasilje, sami ste psihični nasilneži. Vsak dan, v odnosu do vseh, saj se niti nenasilno izražati ne znate. Obsojate namreč človeka, ne pa njegovo dejanje…

Pa še to na način on je. V tem primeru ona, namesto da bi ob njenih dejanjih izražali svoje občutke…

In ja, namenoma sem napisala, vi ste…

Se strinjam. RAZEN, če bi takega otroka kdo želel dati dvema pedroma ali lezbama, pa če so še tako ljubeči. Pač niso normalni in niso naravni in v takem primeru je bolje, da bi tega otroka kar mama obdržala.

Vredno vsega obsojanja in zgražanja, vseeno bi si pa želela videti tudi filmček o tej mami, ko je bila otrok. Mislim, da bi bilo marsikaj hitro jasno.

Dej dolenck, kje imas pa ti svojo pretepeno druzino??

to je pa to, ker ljudje štepajo otroke zaradi nekih ugodnosti države in statusa. bedarija. Če se odločiš za otroka, mu je treba dati vso ljubezen in podporo. Ne ga pa imet zato, da se nad njim izživlja. Sram jih bodi vseh takih ljudi, ki se spravljajo na šibkejše od sebe. Tudi če si bil sam tepen otrok, to ni razlog, da tepeš naprej. Treba je pretrgat začaran krog, se naučit imeti sebe rad in potem to dajat naprej. Če ne pa pač NIČ otrok!

Imaš otroke in si jih fizično zlorabljala? Problem je v tem, da nisi bila za to kaznovana, zato te sedaj razganja od slabe vesti. Brez pokore človek ne more normalno živeti.

New Report

Close