Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sem čudak? posebnež? luzer?

sem čudak? posebnež? luzer?

Kot prvo vam moram povedati, da sam vem kdo sem. Zanima pa me kaj vi mislite, če imate za soseda takega človeka.

Kot prvo na hitro predstavim sebe kdo sem( kar sosedje ne vedo)

23 let star moški, ki živi v najetem stanovanju 3 leta, imam svoj avto, sem brez dolgov in delam v službi kjer je plača kar solidna sem neodvisen človek.
Sem športne postave normalne višine in vem, da sem ženskam prijeten na oko. V preteklosti sem imel od svojega 14leta- 18 leta 5 bežnih punc (bolj avantura ali pijana noč).

pri 19 letih sem bil v hudi osebni stiski, samoti, droga, nasilje, kriminal.,depresija…. potem ko sem bil popolnoma sam brez podpore družine in “prijateljev”. Sem prenehal z vsem negativnim in uničajočim stilom življenja.

Začel sem brati vse kar mi je prišlo pod roke; psihologija, romani, zgodovina, ekonomija, …predelal vse podcaste od uspešnih ljudi…. resnico sem iskal bolj zagreto, kot pirat zaklad. No in sem jo po 2 letih našel, res, da ne kot celoto ampak dosti, da sem postal oseba kot se pravi.
Ker poznam ljudi; sem od takrat brez prijateljev in punce, ker se izogibam resni zvezi. Nisem sramežljiv človek, ker poznam veliko ljudi in navezati stik z osebo mi ni problem…. samo naprej ne pustim.
——————————————————————————
Moja strast je;

-učenje novih jezikov
-psihologija
-šport (hoja v hribe, fitnes, smučanje…)
-zgodovina
-filmi
-kvantna fizika
-astronomija
-šah
-geopolitika
-Neuro-linguistic programming
-kuhanje
-preživetje v naravi
– life hacks
-kitara
..skratka vse me zanima .
Najraje imam pogovor s tujci, podjetniki, starimi ljudmi…. rad poslušam in pomagam ali pa se samo nekaj novega naučim.

To je samo na hitro napisano.

sosedje pa imajo 1000 in eno teorijo) sem kdaj slišal pri odprtem oknu

-kot prvič jih zanima zakaj sem samski, zakaj nimam prijateljev( če sem komunikativen in prijazen)
-kaj v deževnih dneh delam cel dan v stanovanju in včasih v sončnih
-zakaj kdaj oddidem ob 4 zjutraj(med vikend) oblečen za v gozd
-zakaj imam čez dan “želozije zaprte”
-zakaj čez vikend ne “žuram”
-zakaj sem srečen če sem čisto sam
-kaj dela kdaj celi dan(ob dopustih) da je taka tišina itd…….
-zakaj nima TV

Ne vedo pa, da vsako jutro vstanem in se veselim vsake sekunde dneva… da ko je tema poslušam audiobook, da ko je tišina s slušalkami delam na učenju fra.nem. rus slovnice, da zjutraj ob 5 uri na 1400m gledam čisto jasno nebo in zvezde ter poslušam npr. Moonlight Sonata , da kuham hrano in ko vgriznem ne vdim samo lepoto, okus ter dišečo omamo… ampak vidim zgodovino svet lepoto, znanost, ker vsaka stvar ima zgodbo.
Da ko pogledam film, ga v 1 dnevu lahko 5x in vsakič iz drugegag zornega kota; igranje likov, pomen filma, napake filma, kvaliteta kadrov, cetiranje znanih oseb….itd v vsem vidim lepoto tudi v strahu, dušenju in neznanem, kar vsakega človeka kdaj obišče;) vendar jaz to sprejmem in grem

Da je pogled na ljudi nekaj prelepega, ker vsak nosi svojo zgodbo vendar na žalost je vsak ujetnik svojega največjega sovražnika, ki se imenuje EGO.

“There is something about yourself that you don’t know. Something that you will deny even exists until it’s too late to do anything about it. It’s the only reason you get up in the morning, the only reason you suffer the shitty boss, the blood, the sweat and the tears. This is because you want people to know how good, attractive, generous, funny, wild and clever you really are. “Fear or revere me, but please think I’m special.” We share an addiction. We’re approval junkies. We’re all in it for the slap on the back and the gold watch. The “hip, hip, hoo-fucking-rah.” Look at the clever boy with the badge, polishing his trophy. Shine on, you crazy diamond. Cos we’re just monkeys wrapped in suits, begging for the approval of others. ” mr.green

zdej veste zakaj ne pustim ljudi blizu, ker nimam časa in energije se igrati to igro …. moj namen je bil preprosto vprašanje pa sem napisal “zmazek” brez glave in repa, ki ga samo jaz razumem in da bi vi razumeli mene nimam časa ne jest ne vi, DELUJEM ZBEGANO IN ČUDNO

IN VI SEDAJ SLIŠITE svoj EGO ;;; “kaj si misli on, hahah” “on bo men govoru, če še slovnice ne zna”, “buhuhu in sedaj je nekaj več od mene”……..”če bi bilo to res ne bi bil na med over”….”fak ta človk je nor” “res je čuden”

https://www.youtube.com/watch?v=gg8JYYyWSPg

Zakaj se obremenjuješ kaj govorijo sosedje.
Živi svoje življenje, šele na začetku si.

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]

A ves kako pravijo ego boli srce poje. Kadar imas neprijetna custva te boli zaradi ega. Ker ego ne prenese resnice. In ce mislis da si vcasih cudak pa kaj poj potrdi sebi in drugim si clovek to je resnica in srce ti bo zapelo drugo zgodbo. Ne bezi stran.


Odloči se, ali je to voj problem, ali zadovoljstvo.

Se ne obremenjujem ampak samo zanimalo me je kaj si drugi mislijo.

Ker, pogledi povedo veliko vendar ne vse.

Nimam problemov ampak samo situacije.

Oooo, a ti si Chuck Norris?

Nisi edini,,


In kdo smo mi, da te sodimo??

lone wolf

hvala ti ker si me nasmejal do solz, ko si naštel vse živo hahahhaahaa

AG-27

iz kje si?

Meni je kvantna fizika v oči padla.

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]

do solza si me nasmejal !!!!!!!!!

En_Stajerc

PS.. POZABU SEM OMENIT, DA SEM KOMEDIJANT

Zakaj te pa sploh briga, kaj mislijo sosedje? Pa kako to, da imajo toliko vprašanj o tebi? Nekako se mi zdi, da morda le nisi tako zadovoljen sam s sabo in življenjem, kot tukaj navajaš, ker takrat se potem iz okolice začno pojavljati razna vprašanja.

To je tako, kot tiste ženske, ki imajo zelo male joške. Ups, imamo, saj sem med njimi 🙂 No, tiste, ki imajo z malimi joškami problem, VSI te male joške opazijo in jih sprašujejo o njih, da jim je potem še huje in se sekirajo še bolj.
Jaz imam res mičkene joške, 2 oreha :> ampak meni so že od nekdaj všeč takšne, kot so. Ne bi imela večjih in tudi nikoli še nisem niti 1 opazke na moje joške dobila iz okolice.

Get the point?
To, kaj te znotraj razžira potiho, to potem drugi opazijo in vrtajo še bolj not.

Aja, naj še dodam, da živim daleč od standardnega življenja, pa me noben ničesar takšnega ne sprašuje, kot tebe.

Sam a veš da tut tu na monu izstopas 🙂 Tolk dolgega sestavka tule gor ze kar nekaj casa ni bilo. Al pa je bil s kakim takim naslovom, ki ga zivi bog ne klikne.

Nisi čudak ali luzer, ampak človek z Aspergerjevim sindromom.

Ne vem ali si čudak, posebnež ali luzer. Vsekakor pa imaš velike težave s samim seboj, da si daš toliko opraviti s tem, kaj si o tebi mislijo oz. kaj o tebi govorijo tvoji sosedje – če sploh kaj.

New Report

Close