Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sramota: Hrvati so očitno na rusko zastavo prilepili slovenski grb

Sramota: Hrvati so očitno na rusko zastavo prilepili slovenski grb

Hrvati so na uradnem srečanju Pahorja in Bidna razobesili napačno slovensko zastavo, ki je v nasprotju z našo ustavo. Očitno so si Hrvati izposodili rusko zastavo in nanjo pač prilepili prevelik slovenski grb.

Hrvati so se pred obiskom Pahorja v Zagrebu očitno znašli v časovni stiski in niso uspeli priskrbeti uradne slovenske zastave. Hrvaška verzija slovenske zastave izgleda bolj kot ruska, na katero so pač prilepili (prevelik) slovenski grb. Zastava, ki so jo izobesili med srečanjem Boruta Pahorja in ameriškega podpredsednika Joea Bidna, namreč krši slovensko ustavo in uradno ne velja za slovensko zastavo.

Grb na hrvaški verziji slovenske zastave sega preko vseh barv – bele, modre in rdeče.

Po slovenski ustavi mora biti grb z eno polovico na belem polju, z drugo pa v modrem.

[img]http://shrani.si/f/2H/zG/3z0cGlJS/ustava.jpg[/img]

http://nova24tv.si/aktualno/sramota-so-hrvati-na-rusko-zastavo-prilepili-slovenski-grb/

verjetno tudi pahor, ki je mirno gledal to napačno slovensko zastavo, ne ve, kako izgleda uradna zastava.

predsednik pa tak.

Lahko da je bilo tudi tako, da ima delegacija s seboj svojo zastavo, ki jo da potem organizatorju. Torej je lahko možno, da so jo naši tudi “pozabili”, pa so se morali znajti… ne zagovarjam Hrvatov, ampak vem, da je tako naprmer tudi po nekaterih tekmovanjih, prvenstvih, ko moraš zastavoo svoje države, mesta, kraja s seboj prinest in dat organizatorju, po koncu pa jo spet vzmaeš nazaj…..če niso ravno olimpijske igre 🙂

Tako da najprej bi bilo dobro izvedet, kdo je bil zadolžen zagotovit zastave -organizator, ali udeleženci 😛

nova
Uredništvo priporoča

Ega, al pa če bi – ne vem, mogoče – raje spremenili zastavo, da ne bomo izgledali kot Sibirija, pardon, Slovakia.. Slavonia? Serbia?

Slovankia. To je to ja, Slovankia.

Ja, to bo. Predsednik države mora v vrečki nositi slovensko zastavo na uradna srečanja.

Daj, zresni se malo!

Za to svinjarijo je odgovoren hrvaška služba za protokol.

Pa ja menda ne verjameš, da Hrvati po 25 letih še ne poznajo naše zastave?

Koga briga? Za našo zanikrno državo lahko tud rit narišejo gor, meni pa res dol visi.

Nas Slovence briga.

Točno tako! Se čisto strinjam. Briga mene ena cunja, ki naj bi bila zastava naše banana republike Slovenistan. Do države, kakršna je in do njenih simbolov ne čutim nobenega spoštovanja. Od leta ’91 do sem je politika zasrala vse kar se je dalo zasrati. Ljudje nimajo za jesti, potem jih naj pa zastava zanima. My ass.

Zakaj bedaki vedno govorite ksko smo mi neki hlapci ,a živimo ko bubreg v loju.Vse bivše sorepublike so desetkrat ma slabšem po kakovosti življenja.In tudi v jugi smo veliko bolje živeli,pa tid v osamosvojitvi smo jo bolke odnesli in mi ni jasno to podcenjevanje lastne države?zaradi ene qurčeve cunje,pa koga to briga.Zajebali smo vse,ustvarili izbrisane in drugi marodi bi mogli rečt,da so hlapci a ne mi

Nas Slovence briga.[/quote]

Slovenc je beseda za tistega, ki nima v življenju kaj bolj pametnega za počet, kot za nekimi cunjami jokat? Naj bo tako, če praviš.

Ja, to bo. Predsednik države mora v vrečki nositi slovensko zastavo na uradna srečanja.

Daj, zresni se malo!

Za to svinjarijo je odgovoren hrvaška služba za protokol.

Pa ja menda ne verjameš, da Hrvati po 25 letih še ne poznajo naše zastave?[/quote]

Ja predsednik res ne nosi vrečke s seboj, mora pa portokol oziroma njegovo spremstvo imet vedno eno s seboj za rezervo ravno za take situacije 😛 Kdo se bo zdaj zresnil?

Saj je bil poudarek na Slovence.

Vi čefurji pa itak skrbite samo za to, kako bi okradli, pretentali in izkoriščali Slovenijo.

Vi čefurji IN KOMUNISTI pa itak skrbite samo za to, kako bi okradli, pretentali in izkoriščali Slovenijo.

Eni samo jamrajo,ne glede na situacijo.Enostavno najdejo vedno za stokat.Nikoli jim ni prav.Če ne bi našli te zastave,bi se pa kaj drugega spomnili.Ti so navadni bedaki,ki skoz stokajo to pa ono.

Ne zagovarjam Hrvatov ampak kot mi je znano sta bila uradna gostitelja oba Slovenski predcednik in Hrvaška predcednica. Torej je napaka no strain organizatorja tudi Slovenije ne samo Hrvaške

ti tud cediš za mizo?

ti tud cediš za mizo?[/quote]

ne picajzlaj ji po odgovoru – napisala je resnico. In dodajam, da bi tudi slovensko “spremstvo” slovenskega predsednika moralo imeti s seboj slovensko zastavo, pa je očitno ni imelo…..Šalabajzersko.

Nas Slovence briga.[/quote]

Mojce Škrinjar očitno ne…
[img]http://www.mladina.si/media/www/slike/2013/01/__610/tz-zastava-miha-fras.jpg[/img]

Vir…[/url]

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

ti tud cediš za mizo?[/quote]

ne picajzlaj ji po odgovoru – napisala je resnico. In dodajam, da bi tudi slovensko “spremstvo” slovenskega predsednika moralo imeti s seboj slovensko zastavo, pa je očitno ni imelo…..Šalabajzersko.[/quote]

saj nikjer nisem napisala, da se vsebinsko ne strinjam z njo.
je slovenski feler, ja, ampak tale cednik pa tako zbode v oči….

Nas Slovence briga.[/quote]

Mojce Škrinjar očitno ne…
[img]http://www.mladina.si/media/www/slike/2013/01/__610/tz-zastava-miha-fras.jpg[/img]

Vir…[/url][/quote]

SDSofci spet ne poznajo zastave. Levičarja še zastopiš, da mu dol visi, ker to itak pove, ampak da takšni “domoljubi”, ki so jih polna usta domoljubja isto nardijo, je pa res smešno. SDS je bolj albanska stranka s kosovskimi doktorji, tam jim je srce.

New Report

Close