Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdaj bodo ukinjene te ozke hlače

Kdaj bodo ukinjene te ozke hlače

In to moške in ženske!

Čakam, da pridejo nazaj malo širše hlačnice, spodaj pa malo na zvonc!

Te hlače so prav grde!

Se strinjam, vse hlace spominjajo na pajkice. Saj je ok imeti 1 ali 2 taksnih, ampak zdaj se prakticno sploh ne dobi vec drugacnih.
Jaz cakam ravne modele.

Zakaj cakas? Bodi unikatna, razvij svoj stil in se pozvizgaj na modo.

Jaz nimam nobenih, ker me prevec spominjajo na zimske dolge spodnje gate. Zenske v njih se mi zdijo, kot da so se pozabile do konca oblect, moski v njih se mi pa zdijo, da so homo, ali pa cisto pozensceni. Samo kiklca jim se manjka.

Meni so pa super. Samo kakšnih bolj elegantnih ne uspem dobiti, ker te so pa še vedno spodaj široke.

Ha, ha…dobra primerjava,.ja.
Samo kaj ko v trgovinah prodajajo sam tak šit.

Jaz takih nimam, ker so mi grde, kupim vedno strait, še raje bootcut modele. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Pa ne samo hlače, letos je tudi moda ženskih oblek in vse so nekam ozke, da si tak kot poviti tjulenj…

Jaz nisem nic po modi, ampak je cisto jasno, da so hlace na zvonc spet aktualne.

Elegantne niso, za bolj športno-elegantni stil so pa kombinirane z bluzo, plaščem, suknjičem in škornji čisto ok.
Samo morajo pa v zgornjem delu izgledati kot hlače in ne kot pajkice, torej z žepi, šivi, zadrgami, gumbi, pasom.

Vendar pa ne pašejo na vsako rit in noge, ker neusmiljeno poudarijo obliko zadnjice, bokov in stegen in s tem tudi vsako nečvrstost.

Bolj elegantne hlače so pa še vedno ravnega kroja, oz. imajo hlačnice na rob. To sezono imajo na primer v Zari kar nekaj takih modelov. Predvidevam, da drugje tudi.


Oziroma kar nekaj takihz izrazito širokimi hlačnicami. Kot piše kjepa: široke hlačnice so spet v modi.

Nevem, kje gledate, ampak jaz sem videla dosti ravnih hlač, tudi na zvonec, ampak tiste res široke.

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

Hlače na zvonec mi nikoli niso bile všeč. Uživam v teh ozkih.

Hlač vseh širin je povsod dosti. Če ne najdeš, ti jih po želji naredi šivilja.

V H&M jih imaš koliko hočeš.

Meni so te ozke tudi čisto mimo. Sploh za moja leta (55), čeprav imam kar ok postavo.
Sem jih pa takrat pred leti, ko so se široke/ravne hlače nehale nosit, nekaj spravila in letos potegnila na plano. Take klasične kose garderobe se zmeraj splača prihranit, seveda če kupiš bolj kvalitetne, da jih ne ponosiš v sezoni ali dveh.

Ce bos se naprej cakala, bo trend sirokih hlac ze mimo 😉 Te siroke, skoraj ze kot krilo so zelo in ze nekaj casa.

Ne bodo jih ukinili, ker se dobro prodajajo. To je pa bistvo trgovine. Sploh ni pomembno, kakšne postave se vse zbašejo v take oprijete hlače.. samo da se prodajajo.
Hlače na zvonc so modne že nekaj sezon, a pri nas ne grejo v promet, zato jih niti ne nabavljajo. Jaz obožujem take hlače in gledam, kje spet najti, pa nikjer nič….

Meni so pa te ta ozke še posebej tiste iz stretch jeansa zelo všeč, ker so tudi zelo praktične. Pa tudi za moj okus so lepe za pogledat, je pa res, da moraš imeti za to tudi primerno postavo. Široke hlače, ki sem jih nosila pred 10 leti, ko so bile zelo popularne, pa mi niso všeč, ker sem vedno imela na zadnjih straneh razcefrane, povrh pa je tudi za na kolo zoprno. Pozimi ali v deževnem vremenu sem imela pa težke kot svinec.

Ljudje smo različni, enim pašejo ozke, enim pa široke. 🙂

Točno tako! Kakšen je problem, zakaj bi karkoli ukinjali?
P.S. Meni so ravno hlače na zvonec totalno grde in brez okusa. Kot da bi še živel v 90-ih.

Te ozke hlace, pasejo res malokateri zenski in so ogabne! Skoraj vsako postravo, ce res ni top, pogrsajo.

Točno tako! Kakšen je problem, zakaj bi karkoli ukinjali?
P.S. Meni so ravno hlače na zvonec totalno grde in brez okusa. Kot da bi še živel v 90-ih.[/quote]

Se strinjam! Meni so tudi ful grde…pa tudi ne pašejo vsaki postavi. Meni vizualno zelo skrajšajo noge.

Najraje imam ravne ampak jih je težko najti.

Ogabne? A ti gre na bruhanje, ko jih vidiš? 😀
Ljudje smo si različni, še moja mama ima raje ozke hlače, saj ji tudi bolj pašejo take kot pa tiste ta široke. Ker je precej majhna, je izgledala s širokimi hlačami tako, kot da ji je vse preveliko. 😀
Res je, odvisno je od postave. Močnejšim vsekakor ne pašejo ozke, razen če ima kakšno tuniko ali daljši pulover. To pa tudi izgleda lepo za močnejše. Za mene pravijo, da mi bolj pašejo ozke kot pa široke, ker sem suha in srednje rasti.

res ne vem, kako bi bilo, če bi bila debela..ker take ozke hlače, pa da nimaš dobre postave je obup…in čeprav sem suha..čakam na modo, ki bo te pajkice nekam odnesla..ker res je že brezveze…vse ozko..ok, pri kavbojkah še gre, sploh pozimi, ko imaš škornje čez, je fajn, da so hlače oprijete..pomladi in poleti, ko pa škornjev ne nosiš, pa je meni zelo grdo, da imaš oprijete hlače do gležnja…meni izgleda grdo..kot nek triko.

Točno tako! Kakšen je problem, zakaj bi karkoli ukinjali?
P.S. Meni so ravno hlače na zvonec totalno grde in brez okusa. Kot da bi še živel v 90-ih.[/quote]

Se strinjam! Meni so tudi ful grde…pa tudi ne pašejo vsaki postavi. Meni vizualno zelo skrajšajo noge.

Najraje imam ravne ampak jih je težko najti.[/quote]

Baje ima hlače z ravnimi kroji C&A.

Ogabne? A zato, ker se ti s svojo poSTRAVO ne spraviš v njih?

New Report

Close