Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek gola resnica….

gola resnica….

Ali si ostala brez teksta? Si se že znucala, ostala brez energije? Obupala nad obupanci mona? Si pregorela od dnevne vneme? Ti je tablet popustil? Ti ne verjamejo več? Si se predala, so te nazirali, so te zlorabili, so te razkrinkali, so te skenslali ali si se registrirala:)))

Be careful… zadnjič sem nekaj podobnega napisal unemu težaku, ki grozi s policijo, pa je bilo pobrisano.

energija- vikend je. Uživa, edino prav.

nova
Uredništvo priporoča

;-))))) Pa kako moreš???? točno v trenutku, ko sem po čudovitem dnevu doma…

Kaj bi rad/a?

Ne sekiraj se resnica, radi te imamo in te z zanimanjem prebiramo, kar pa nebi mogel reči za tistega, ki na mon-u visi samo zato, da piše prazne in neutemeljene grožnje in daje vtis psihopata.

Resnica ne mara takih ki jo imajo radi taki so njej sumljivi:))) kje pa kdo grozi, nc ni nikjer za prebrat… In psihopati smo pol itak že vsi al kako? Razloži….

Ne sekiraj se resnica, radi te imamo in te z zanimanjem prebiramo, kar pa nebi mogel reči za tistega, ki na mon-u visi samo zato, da piše prazne in neutemeljene grožnje in daje vtis psihopata.[/quote]

;-))) Danes ste pa res zabavni! Pa saj nisem nora, da bi si zaradi drugih škodo delala. Meni je že dolgo jasno, da me večina ne mara, me ima pa manjšina toliko raje… Pravzaprav tako je; če mi večina nasprotuje ali nagaja, sem soraj sigurna, da delam prav! Tako da; hvala tudi večini!

Kaj pa nelineli, še zmeraj mulo kuha?

ko prebira človek grožnje kako policija zahteva ip-je tudi od primoža ki jim jih potem posreduje ga je strah, da bo policija tudi pri njem potrkala na vrata

a zdaj hb vidim da ne pišem toliko ker ne vem kdo je gola resnica:-)

En idiot je grozil še ne tako dolgo nazaj Paco-tu, ker se je pohecal, zadnjič je en spraševal, koga od naših lopovov, ki so si nakradli denar, bi fentali, če bi imeli to možnost, pa mu je spet tisti trot grozil s policijo. Potem je ena spraševala, če je striptiz prostitucija, pa ji je spet težil, da policija vse ve in naj se na njih obrne. Mislim, da bi se on moral obrniti na psihiatrijo Ljubljana-Polje.

Sicer pa naj bom sumljiv, jo imam rad! Resnica, zakon si! 🙂

Evo, tole je pa resnica, ko se odzove na mojo pohvalo hahaha:

[img]http://www.sherv.net/cm/emoticons/flirt/sexy-girl-winking-smiley-emoticon.gif[/img]


Bo pa kar krepko drugačna. 🙂

Ne sekiraj se resnica, radi te imamo in te z zanimanjem prebiramo, kar pa nebi mogel reči za tistega, ki na mon-u visi samo zato, da piše prazne in neutemeljene grožnje in daje vtis psihopata.[/quote]

;-))) Danes ste pa res zabavni! Pa saj nisem nora, da bi si zaradi drugih škodo delala. Meni je že dolgo jasno, da me večina ne mara, me ima pa manjšina toliko raje… Pravzaprav tako je; če mi večina nasprotuje ali nagaja, sem soraj sigurna, da delam prav! Tako da; hvala tudi večini![/quote]

a pol si proislam če podpiraš manjšine? ali vidiš kaj se dogaja in da bomo evropejci kmalu manjšina in si za nas?:-)


Bo pa kar krepko drugačna. :-)[/quote]

Ti veš kdo je v resnici resnica, kneda?

Hihihi jaz na telo ne dam nič, bolj me zanima duhovno stanje človeka. Lepota telesa mine, vrednota duha pa obstanejo..

Hihihi jaz na telo ne dam nič, bolj me zanima duhovno stanje človeka. Lepota telesa mine, vrednota duha pa obstanejo..[/quote]

Ej ti povem neki. Če vidim eno ful lušno bejbo, pa da mi laže ali je hinavska, se mi avtomatsko zagabi in vidim njen lep obraz samo še grd. Hkrati sem pa že pri marsikateri, ki je bila od znotraj lepa, poštena in srčna, spregledal lepoto, ki je bila na prvi pogled le neka resna dolgočasna punca. Lepota pride od znotraj!

En idiot je grozil še ne tako dolgo nazaj Paco-tu, ker se je pohecal, zadnjič je en spraševal, koga od naših lopovov, ki so si nakradli denar, bi fentali, če bi imeli to možnost, pa mu je spet tisti trot grozil s policijo. Potem je ena spraševala, če je striptiz prostitucija, pa ji je spet težil, da policija vse ve in naj se na njih obrne. Mislim, da bi se on moral obrniti na psihiatrijo Ljubljana-Polje.

:)[/quote]
Tisti psihič je v svojih blodnjah in halucinacijah eden bolj zabavnih osebkov tu gor. Škoda, ker se ne oglaša pogosteje.

En idiot je grozil še ne tako dolgo nazaj Paco-tu, ker se je pohecal, zadnjič je en spraševal, koga od naših lopovov, ki so si nakradli denar, bi fentali, če bi imeli to možnost, pa mu je spet tisti trot grozil s policijo. Potem je ena spraševala, če je striptiz prostitucija, pa ji je spet težil, da policija vse ve in naj se na njih obrne. Mislim, da bi se on moral obrniti na psihiatrijo Ljubljana-Polje.

:)[/quote]
Tisti psihič je v svojih blodnjah in halucinacijah eden bolj zabavnih osebkov tu gor. Škoda, ker se ne oglaša pogosteje.[/quote]

Seveda, ker mu dajemo veselje s tem, ker se jezimo zaradi njega. Če bi ga še tisti, ki se spotikamo ob njegove laži in natege, ignorirali, se sploh nebi več javljal. Če torej želiš, da še prihaja gor, ga kar kliči 🙂

Manjšina mene podpira… Vidim kaj se dogaja pa mi je malo mar, ker večina se bori za pravico ali krivico, jaz pa ljubim resnico.
Tako tudi ko bo prišla sestra Matilda s koso, nič ne bo važno, kristjan ali musliman, ga bo vzela na oni svet. In z njima ne bo šla ne njihova cerkev, ne Mohamed ne Jezus. Sami samcati bomo šli, goli i bosi, kakor smo se rodili…

To si pa zelo lepo povedal. Je pa tudi res, da kar iščeš, to najdeš;-)


Lažejo tako grdi kot lepi. Na koncu so vsi še grši, kot v začetnem stadiju. Pa lej, se med saboj najdejo in se hranijo s temi lažmi. Tistim, ki nam je mar resnica pa ne ostane veliko družbe :(, ker je oćitno laž večje vrednote, kot resnica.

Gola resnica, takšni, ki na veliki zvon obešajo, da so resnicoljubneži, me ne prepričajo. Zakaj je tako? Skušam razumeti potrebo po razglašanju kako je nekdo dober, dobrodelen, resnicoljuben, pošten, pravičen in še tega, če se v realnem življenju izkaže, da je oseba vse prej kot to za kar se razglaša.

Nočem biti špilferderber, a meni se zdi po tem kar pišeš, da si bil včasih tukaj veliko prisoten pod nekim imenom?


Lažejo tako grdi kot lepi. Na koncu so vsi še grši, kot v začetnem stadiju. Pa lej, se med saboj najdejo in se hranijo s temi lažmi. Tistim, ki nam je mar resnica pa ne ostane veliko družbe :(, ker je oćitno laž večje vrednote, kot resnica.[/quote]

Ja, saj zato pa razpade toliko zakonov. Meni je itak važno, da je osebna iskrena in da se ne spreneveda, da ni dvolična in hinavska, pa če tudi je “njena resnica” ali bolje rečeno izhodišče drugačno od mojega. Iskreni ljudje se, če ne drugega, vsaj spoštujejo med sabo. Začne se pa vse pri iskrenosti s samim seboj.

Na nič ne obešam ničesar. Samo sem, povem kar mislim, komentiram kar mi je vredno. Moja gola resnica, še ne pomeni, da je tudi tvoja, lahko pa skupaj prideva do najine, kar pa spet ne pomeni, da je to sveta resnica za vse.

Ne štejem več za koga vse ste me že imeli. Od kraja me je že zanimalo zakaj, sedaj pa mi je tudi za to malo mar. Naj vam bo v veselje!


Lažejo tako grdi kot lepi. Na koncu so vsi še grši, kot v začetnem stadiju. Pa lej, se med saboj najdejo in se hranijo s temi lažmi. Tistim, ki nam je mar resnica pa ne ostane veliko družbe :(, ker je oćitno laž večje vrednote, kot resnica.[/quote]

Ja, saj zato pa razpade toliko zakonov. Meni je itak važno, da je osebna iskrena in da se ne spreneveda, da ni dvolična in hinavska, pa če tudi je “njena resnica” ali bolje rečeno izhodišče drugačno od mojega. Iskreni ljudje se, če ne drugega, vsaj spoštujejo med sabo. Začne se pa vse pri iskrenosti s samim seboj.[/quote]
Se strinjam.

New Report

Close