Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Da boste vedli, kakšno je ozadje te mafijske združbe

Da boste vedli, kakšno je ozadje te mafijske združbe

Si predstavljate, da bi Ameriškega predsednika financiral nek Ruski oligarh ali pa Britanskega Francoski? Veste kakšen škandal bi bil to? Predsedniki bi takoj odstopili ulice pa bi bile nasičene s tisočerimi protesti. Pri nas se pa ne zgodi popolnoma nič, Hrvaški oligarh financira našega predsednika vlade, pri nas pa kot da se ni zgodilo nič… Na tujem, bi se tak predsednik vlade bal za svoje življenje, pri nas se lahko še naprej mirno sprehaja, ker ljudstvo ni zmožno kritične presoje… http://nova24tv.si/aktualno/hrvaski-milijarder-se-enkrat-jaz-sem-cerarja-malo-financiral-veste/

ha ha
Ivanovi tv je pa za verjeti 🙂

Ne sekirej se preveč, če se mi ne. Vzam Bronhy, lažje se diha, hehe. Aja, tud bronhy je hrčkov, eeeehh, jebat ga…. Sm, res, nekaj je gnilega v državi Sloveniji, Hrvati delajo totalen raztur, kar se biznisa tiče. Hmm, verjetno zato, ker imamo mi tako sposobne menegerje. Iz te zagate nas bi naši menegerji rešili edino tako, da bi bili še bolje plačani kot so, trenutno. Hudič je, ker so premalo motivirani za delo, verejtno zaradi premajhnih plač.

jaz verjamem slo 1 in pop tv! ste videli kako luštno reklamo so oni dan objavili, rekli so ji sicer intervju s poznavalci islama, a pri intervjuju se potavljajo vprašanja in intervjujanci nanje odgovarjajo

tu pa kot da so gledalci šašavi in se ne znajo sami ustvariti mnenja o tem, česa se je treba bati in česa ne in jih bo tista reklama za islam pomirila..fuj

ti imaš rad/a balkansko resnico..Čudno, zakaj ne greš domov.?

ti imaš rad/a balkansko resnico..Čudno, zakaj ne greš domov.?[/quote]

…prav odprte glave pa nisi, ane?

Kakšnim medijem vi verjamete.Ni čudno,da vas vsi okrog prinesejo.Šund tv haha

Meni je zanimivo kako se kregate, rtv me je razocarala, ko so govorili o homoseksualnosti in so imeli na rtv psihologinjo, ki niti enkrat v zivljenju ni imela stika s pacienti ampak dela na univerzi. in ta oseba je verodostojna. To je zalostno, da ne preverijo vira. Ko pa so govorili kot pisete strokovnjaki za islam pa vam garantiram, da to niso. Isti strokovnjaki kot vi. Torej nobeni. Vsaka tv povabi ljudi, ki so njihovi clani in potem govorijo kar ustreza trenutni politiki. In to je zlo, ker pravi strokovnjaki pa delujujo, vedo, samo drzavljanom je to zamolcano. Zato se kregajte naprej. Resnice itak nocete. Tudi toliko niste, da bi preverili vir. Pa ne kar pise na netu ampak da se zanimate. Sram pa vas je lahko lastne lenobe.

Jaz verjamem temu kar vidim in te besede hrvata Roglića so na Planet TV dejansko objavili, tip je povedal točno to, kar piše v zgornjem linku in se strinjam z avtorjem te teme, nekateri pa si pač še naprej zatiskajte oči, ušesa pa še kaj.

ti imaš rad/a balkansko resnico..Čudno, zakaj ne greš domov.?[/quote]

…prav odprte glave pa nisi, ane?[/quote]

Ti tudi ne:-)

Ne vem zakaj se ne brišejo teme, ki ji kar naprej objavljajo pripadniki neke sekte.

Ker ze pisete o sektah bi morali pisati za celotni medijski svet v sloveniji. Drugace se pa z vami strinjam. Ne strinjam pa se z vami, da samo eno medijsko hiso izpostavljate.

Si predstavljate, da bi Ameriškega predsednika financiral nek Ruski oligarh ali pa Britanskega Francoski? Veste kakšen škandal bi bil to? Predsedniki bi takoj odstopili ulice pa bi bile nasičene s tisočerimi protesti. Pri nas se pa ne zgodi popolnoma nič, Hrvaški oligarh financira našega predsednika vlade, pri nas pa kot da se ni zgodilo nič… Na tujem, bi se tak predsednik vlade bal za svoje življenje, pri nas se lahko še naprej mirno sprehaja, ker ljudstvo ni zmožno kritične presoje… http://nova24tv.si/aktualno/hrvaski-milijarder-se-enkrat-jaz-sem-cerarja-malo-financiral-veste/%5B/quote%5D

Se strinjam s tabo. To je katastrofa ampak ne v Sloveniji. Nihce ne pomisli zakaj ga je financiral Hrvat in kako mu bo Cerar vrnil uslugo. Vsekakor na racun Slovenije. Ampak slovenske ovcke ne razumejo, jim je vseeno…. Kdo bi razumel! Blagor nasim politikom, v nasi drzavi lahko delajo kar hocejo, nihce jih ne obsoja, vsem je vseeno, vsi apaticni. Za vso to apaticnost bojo placali najvisji racun nasi otroci.

Slovenci nismo domoljubi, ne znamo se postaviti zase, smo brez ponosa in zelo lahko vodljivi, zato se nam ne pise dobro. Drugi drzavljani bi ponoreli, da politike financira druga drzava, drzava s katero imamo ogromno neresenih vprasanj in kateri nas bo Cerar prodal za svoj stolcek.

New Report

Close