Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gola resnica; nova naloga

Gola resnica; nova naloga

Malo kdo še izpolnjuje naloge; si pohvaljena:)) Ker spodaj ni bil možen odgovor, ti v novi temi dajem novo nalogo za jutri, da jo definiraš…

“Ko te ranijo in razočarajo, obrni obraz, ne govori, ne trudi se, ker takim ni potreben dokaz.
Ne pokaži jim solz, ker to je tisto, kar njim prija.
Bodi tiho in se smej, ker ti imaš hrabrost in to je vrlina!
Ker ko jim zmanjka laži, jih bo ubila tvoja tišina!”

Čakaj malo! Kaj pa ocena prve naloge? Strokovna konzultacija?

Sploh pa, te moram prvo vprašati, ali ti je sploh vredno in čemu služi?

Gola resnica, ti bom malo pomagal. Človek si drugič naj raje kaj iz svojega zelnika izmisli :))))))))))))))))

http://sq.netlog.com/pipipipisi/guestbook/

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/
nova
Uredništvo priporoča

Pri branju razlage sem se počutila kot nekoč v Španiji, ko nas je šofer v rondoju 8x!!! peljal v krogu:)))
Ma kaj tudi druge vprašaš, če je vredno, ko vsem po vrsti odgovarjaš:))
Malo za rekreacijo:))))

Se ne kitim s tujim perjem; kakor včeraj, tudi danes “izvor”….http://pozitivnemisli.com
Gola saj veš, ne:)) Pazi se VIŠKA prehlada:)))))))))

Pri branju razlage sem se počutila kot nekoč v Španiji, ko nas je šofer v rondoju 8x!!! peljal v krogu:)))
Ma kaj tudi druge vprašaš, če je vredno, ko vsem po vrsti odgovarjaš:))
Malo za rekreacijo:))))[/quote]

Ne samo tebe, ker mi je bilo pač dano na znanje, ter ker si vredna le dobrih ljudi.

Če je bilo tako napisano, pol je nekdo čuti in je tudi povedal tako…
Očitno mu je pasal moj “zeljnik”:))
Kaj pohvale pa nisi nič vesela:))))

Kwa če bi šla vidva z Vilidom mal seksat? !

EJ, RES! Ne težit! :-)))

Kaj zgleda, kot, da mi je všeč???
In kaj te moti; smo na tvoji privat liniji??? Tudi tebi lahko noč:))

Sem hvaležno sprejela, me pa zanima tvoja gola resnica.

Če se koga bojim, so to prijazni in leporečni ljudje. Mi mi problem komunicirati z prostaki ki grdo govorijo, mi golo resnico v faco povejo in ne izbirajo načina. To so večinoma sociopati, ki jih s svojo iskrenostjo z lahkoto pomirim.

Med prijaznimimi in leporečnimi ljudmi pa se najde veliko psihopatov, kateri v veliko primerih niti niso zmožni iskrenosti, kaj šele, da bi tak način komunikacije zavestno uporabljali. Se lahko pogovoriva zakaj si ti prepoznana kot taka?


Svetnica, dober človek, poštena, pol pa misli, da me bo z kopiranimi verzi in z golo resnico sprovocirala. Pač zadrega in je treba nazaj udarit, kot da se ni nič zgodilo.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

A SE LAHKO PONOVNO JAVIŠ????
SEM SPET KRIVA, KO NISEM NIČ KRIVA!!!
SEM SPET JAZ TI, AMPAK NISEM TI; JE TAKO!?

Spoh ne vem kaj vas motim, ko pa sem temo naslovila goli resnici???
Poglejte zaporedne zapise kdo je za kom po postih…zatem pa lahko postorite vse kar predlagate meni:)))

Gola resnica ZAKAJ nimaš ZS, ker tako ne bova našle skupnega konca, kar naju zanima…
Sva padle v nekaj, kar nisva ne JAZ in ne TI krive, ker pridružili so se temi drugi, kar ni prepovedano, so pa bolani komentarji, ki niso upravičeni, ampak opravičila pa ziher ne bo:((

Navedeno
kako ljubko
Kwa če bi šla vidva z Vilidom mal seksat? !
EJ, RES! Ne težit! :-)))
Svetnica, dober človek, poštena, pol pa misli, da me bo z kopiranimi verzi in z golo resnico sprovocirala. Pač zadrega in je treba nazaj udarit, kot da se ni nič zgodilo.

Zaradi meni ljubega miru. Kjer je volja je tudi pot.

Vsak se pa sam odloči s kom in kako se bo ukvarjal.

Bo imel-a jajca povedat zakaj ne? Ali bo gola resnica ostal-a le gola laž?

Zaradi meni ljubega miru. Kjer je volja je tudi pot.

Vsak se pa sam odloči s kom in kako se bo ukvarjal.[/quote]

Pametna IN DOBRA odločitev!
Hvala za “sodelovanje”:)) ne da se mi nastavljat hrbta posameznikom za njihovo paranojo; tako, da raje odstopam iz debate…Lepo se imej in pazi nase, saj veš, da nisi preveč zaželena:))

Zelo si močna v besedah, odličen retorik, igralka, režiserka. Tvojo rubikovo kocko sem sestavil in so vse strani jasno prikazane kdo si, kaj si…
Amen

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Zelo si močna v besedah, odličen retorik, igralka, režiserka. Tvojo rubikovo kocko sem sestavil in so vse strani jasno prikazane kdo si, kaj si…
Amen
[/quote]

Pa saj ne misliš, da si dopisujem sama s seboj, Vili???
Glede na tvoja poznanstvo pri moderatorju temu ali onemu zaprosi za IP…
LAHKO PRIČAKUJEM OPRAVIČILO ZA VSE NEUPRAVIČENO NAPISANO S TVOJE STRANI??? BOŠ IMEL TOLIKO JAJC, KO BO JASNO ČIGAVO JE KAJ, KER SI PREŠEL VSE MERE DOBREGA OKUSA!?

Še enkrat več dokazano;-)))

Še enkrat več dokazano;-)))[/quote]

Ja:((
Se lahko “predstaviš” Vilidu, ker očitno misli, da si jaz pod tvojim imenom “gola resnica” dopisujem kar sama s seboj:((((( Ker v takih bedarijah ne želim sodelovati, se distanciram od mon-a, ki je očitno domena posameznikov; pa naj imajo veselje, meni žalitve niso potrebne in osebne analize tudi ne…Naj vsak poskrbi za svojo higieno…
Tebi avtor/ica, ker nakateri dvomijo v tvoj spol pa ciao!

Še enkrat več dokazano;-)))[/quote]

Ja:((
Se lahko “predstaviš” Vilidu, ker očitno misli, da si jaz pod tvojim imenom “gola resnica” dopisujem kar sama s seboj:((((( Ker v takih bedarijah ne želim sodelovati, se distanciram od mon-a, ki je očitno domena posameznikov; pa naj imajo veselje, meni žalitve niso potrebne in osebne analize tudi ne…Naj vsak poskrbi za svojo higieno…
Tebi avtor/ica, ker nakateri dvomijo v tvoj spol pa ciao![/quote]

Vaše zdrahe me ne zanimajo. če ne bi hotela, jih ne bi imela.

Ja:((
Se lahko “predstaviš” Vilidu, ker očitno misli, da si jaz pod tvojim imenom “gola resnica” dopisujem kar sama s seboj:((((( Ker v takih bedarijah ne želim sodelovati, se distanciram od mon-a, ki je očitno domena posameznikov; pa naj imajo veselje, meni žalitve niso potrebne in osebne analize tudi ne…Naj vsak poskrbi za svojo higieno…
Tebi avtor/ica, ker nakateri dvomijo v tvoj spol pa ciao![/quote]

Vaše zdrahe me ne zanimajo. če ne bi hotela, jih ne bi imela.[/quote]

Pa kaj sedaj pa že tebi škodi novi dan ali kaj))) Debato sem začela s teboj in ne z ostalimi…res bi jih lahko ignorirala, a ker se mi je zgodila krivica sem odgovorila…in ker resnica boli se je zdraha kakor jo imenuješ stopnjevala…
” ne bom več hotela in je ne bom več imela” BASTA!

Nič mi ne škodi nov dan, niti vaše zdrahe. Se pa da iz njih veliko spoznati… Prav zanimivo, ljudje ko najmanj želijo največ o sebi povejo;-)))

Pa drugače, kaj boste delali med vikendom?

New Report

Close