Najdi forum

Tezave z dojenjem

Pozdravljeni! Imam sledeci problem, doma ima 12 dni staro dojencico. Ker sma ze imele v porodnisnici tezave z dojenjem, namrec mala ni znala zgrabit dojke in sva se pri podojih zelo namucle, mi je tamkajsna babica svetovala nastavek za dojenje. Ker sem prvic mamica in sem bila naivna in v obupu da se bo otrocek nasitil sem si nabavila ta nastavek. Do dva dni nazaj nama je dojenje z nastavkom slo super, kar naenkrat pa se je hotela hranit na 15min do ene ure. Nato pa je bila priklopljena vsega tudi po tri ure skupaj, s tem da sem jo gnjavila da je vsaj malo pila. Ker tako ni slo naprej sem si hotela izcrpati mleko, ki ga je po mojem mnenju dovolj saj ce stisnem pravilno mi iz dojke sprica in ze drugace mi mleko tece. Vendar s crpalko nisem nikamor prisla, menjala sem dve razlicni ampak mleko se na ta nacin ni nacrpalo, v pol ure mi je uspelo samo 30ml. Naj se omenim da imam bradavice od vsega ze hudo poskodovane in vnete. Danes sem poklicala patronazno sestro katera mi je zmasirala dojke dejala da je mleka dovolj in da naj kombiniram svoje mleko in dodatek. Tako sem tudi maredila ampak me je huda huda groza in sem psihicno cist unicena ko vidim da zgubljam vez z dojenjem. Sla sem si tudi po granule in caj za laktacijo. Mleko mi tece ce stisnem sprica ampak mala se ne nasiti, po podoju sem ji danes morala ponudit se 60ml dodatka.
Srcno upam da mi boste lahko kako pomagali, da se bova lahko spet veselo dojile.

New Report

Close