Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako ste zadovoljni z mobilnim operaterjem T2

kako ste zadovoljni z mobilnim operaterjem T2

Že vsa leta sem uporabnik Mobitela oz. zdaj Telekoma, in plačujem paket 2014!
Na mesec porabim cca. 500 enot, in razmišljam, da bi šla na T2 mobilno telefonija.
Zanima me, kako ste kaj zadovoljni kot uporabnik mobilne telefonije.
Na forumu sem brala vse žive probleme z T2, vendar pa bi jaz rabila samo za telefone, SMS in kdaj na netu kaj preveriti – to pa je to!

Od T-2 imamo vse. Optika, IPTV, sacionarni telefon in 3 GSMi.
V osmih letih uporabe njihovih storitev, nimam niti ene slabe izkušnje.
Nasprotno od Telekoma in Siola, je bilo toliko sranja, da me ne prepričajo več, pa če mi oni nakazujejo mesečno naročnino.

mi smo tudi že vrsto let njihovi odjemalci, in moram rečt, da smo zelo zadovoljni, predvsem ko pride račun, takrat smo veseli, da nam ni treba plačat celega premoženja samo za telefon :))
imamo tv, internet in telefon + mobilni 2x
vse dela tko kot mora, v tujini dela mobi čist normalno, brez kakršnihkoli težav
nam je torej čist ok in najbolj važno, mesečni račun za vse to je nižji kot pri drugem operaterju samo internet

nova
Uredništvo priporoča

Tudi mi imamo T2 že nekaj let in je vse ok.
Pred par meseci pa smo dali tudi mobilne številke na T2 in vse lepo deluje.

Kolikšen pa imate znesek na računu tisti, ki imate vse storitve, vključno z mobilno številko na T2?
Mi imamo internet, TV in 2 mobilni številki (XL paket vsaka), pa mislim, da je mesečni račun okrog 75€ na mesec.

Glede na to, da imas sedaj 500 enot in ti odgovarja, ti priporocam, da si vzames Bob 🙂

Tudi mi imamo doma optiko T2 in mesečni račun samo za televizijo, internet, HD paket…. znaša okoli 70 EUR! In vse deluje b.p.
Samo pri mobilni številki me zanima, če so problemi z omrežje, če si kar za brez veze nedosegljiv!

Ni problemov. če slučajno ni omrežja, ali pa je omrežje mobitela večje oz močnejše, te itak vrže na omrežje mobitel/T2, ker ima T2 z mobitelom oz telekomom tak dogovor in ti popolnoma nič ne zaračunava.
Meni se je to že nekajkrat zgodilo ampak ni nobenega problema.

Mi imamo vse od T2, mesečni račun okrog 62 e.
Priznam pa, da je bilo kar se mobilnih telefonov tiče veliko bolje, ko je t2 gostoval v simobilovem omrežju. Sedaj gostujejo v Telekomovem.

Moji so zadovoljni – predvsem se je vedno vse kar hitro uredilo, če je že šlo narobe.

Mi pa smo prešli iz Telekoma na Telemach in imamo praktično več podatkov za skoraj pol manj. Zdaj imam 5giga podatkov za 15€, prej sem plačeval 24€.

Tudi mi vrsto let pri T2 , enako tv, internet , mobiteli , telefon, full zadovoljni 70 eurov!

Mi imamo tudi T-2 že skoraj od samega začetka. Zelo zadovoljni, sicer ne bi bili več tu. Tudi njihovi operaterji so prijazni.

nismo zadovolni. Iz Nemčije nisi mogel klicati v Slovenijo…ne vem, ali drugi lahko kličete iz Anglije v Slo???

zakaj mi iz nemčije nismo mogli. Z Debitelom pa je šlo…

Nevem ,kako ste vsi zadovoljni z tem T2.Mi sploh nismo zadovoljni z njimi saj ne pridejo pogledat kaj je narobe ,pa ti seveda obljubijo vsakič,ko jih kličeš,slab signal ,ki ti ga ne zboljšajo ,saj imajo svoj apple, tv venomer povezuje vsakih 10 minut ali sploh ni programov ,na mobilniku prav tako sporočila ne pošlje večkrat slab wifi in vsako stvar imajo plačilno kar drugje tega ni .Tako,da bomo prekinili z tem sranjem saj so za njihove usluge mnogo predragi ,ter mnogo živcev ti požerejo . Tolko let,smo zdržali ,ker smo mislili ,da bo bolje pa je venomer slabše šhit od šhita.

Tudi mi smo zelo zadovoljni s t2.
V petih letih smo dvakrat potrebovali fizično pomoč. Obakrat sta serviserja že naslednji dan po prijavi vse uredila. Manjše stvari uredimo po telefonu, so fantje na njihovi podpori zelo potrpežljivi in prijazni.
Smo pa na lokaciji lj bežigrad,

T-2 imam trojčka na optiki v enem stanovanju in na VDSL v drugem, plus smo vsi štirje na T-2 mobilni telefoniji. Sem super zadovoljen, še posebej, če se spominjam tiste polomije pred leti s Siol TV.

Bob je zakon, plačujem pet evrov, dvesto minut in dvesto sms, nikoli ne prekoračim.
Internet plačujem petintrideset evrov, teve sem odpovedala. Imam sobno anteno, res , da sedaj
ne vidim popa in kanala a, vidim pa vse zagrebške programe.
Internet imam pri telekomu.

Tudi mi imamo optiko, T2.
Internet, 1x mobilni telefon, TV, časovni zamik, dva televizorja, L paket mesečno 40 EUR.

Za uporabnike je najbolje, da vzamemo posamezne storitve pri različnih operaterjih. Brez raznih trojčkov, četverčkov, diamantov in ostalega sranja. Tako tudi najlažje primerjamo cene posameznih storitev in hitreje zamenjamo operaterja.
Če si na paketu, si pa vezan – operaterji se itak ne držijo obljub, s katerimi te vabijo k paketom in te čez nekaj mesecev nategnejo z višjo ceno.

Za uporabnike je najbolje, da vzamemo posamezne storitve pri različnih operaterjih. Brez raznih trojčkov, četverčkov, diamantov in ostalega sranja. Tako tudi najlažje primerjamo cene posameznih storitev in hitreje zamenjamo operaterja.
Če si na paketu, si pa vezan – operaterji se itak ne držijo obljub, s katerimi te vabijo k paketom in te čez nekaj mesecev nategnejo z višjo ceno.[/quote]

Od kod ti to, da si na paketu vezan? Vezan si samo, če se vežeš, vežeš pa se samo, če ti ponudijo ugodnosti. In teh je zdajle bore malo.

Za uporabnike je najbolje, da vzamemo posamezne storitve pri različnih operaterjih. Brez raznih trojčkov, četverčkov, diamantov in ostalega sranja. Tako tudi najlažje primerjamo cene posameznih storitev in hitreje zamenjamo operaterja.
Če si na paketu, si pa vezan – operaterji se itak ne držijo obljub, s katerimi te vabijo k paketom in te čez nekaj mesecev nategnejo z višjo ceno.[/quote]

Od kod ti to, da si na paketu vezan? Vezan si samo, če se vežeš, vežeš pa se samo, če ti ponudijo ugodnosti. In teh je zdajle bore malo.[/quote]

Ugodnost je že to, če ti obljubljajo xy časa po nižji ceni. Torej SI vezan. In logično je, da je bolj enostavno preskočiti k drugemu operaterju, če nimaš zadev združenih v paket.

Od kod ti to, da si na paketu vezan? Vezan si samo, če se vežeš, vežeš pa se samo, če ti ponudijo ugodnosti. In teh je zdajle bore malo.[/quote]

Ugodnost je že to, če ti obljubljajo xy časa po nižji ceni. Torej SI vezan. In logično je, da je bolj enostavno preskočiti k drugemu operaterju, če nimaš zadev združenih v paket.[/quote]

In kje je tukaj prihranek? Internet pri enem za 30 evrov, televizija 30 pri drugem, telefon 20 pri tretjem … Zato obstajajo paketi. Seveda je nižja cena ugodnost, ampak ta po dveh letih poteče, pri operaterjih pa smo načeloma dlje.

Ugodnost je že to, če ti obljubljajo xy časa po nižji ceni. Torej SI vezan. In logično je, da je bolj enostavno preskočiti k drugemu operaterju, če nimaš zadev združenih v paket.[/quote]

In kje je tukaj prihranek? Internet pri enem za 30 evrov, televizija 30 pri drugem, telefon 20 pri tretjem … Zato obstajajo paketi. Seveda je nižja cena ugodnost, ampak ta po dveh letih poteče, pri operaterjih pa smo načeloma dlje.[/quote]

Ni res, posamezne storitve si kupiš v obsegu, katerega si želiš. Zakaj bi moral vzeti celoten paket, v katerem so točno določene hitrosti, št. kanalov, prenos podatkov, če jih operater ves čas lahko spreminja, obenem pa nekdo drug čez nekaj mesecev ponuja cenejšo storitev, katero bi se ti splačalo vzeti, pa je ne moreš, ker si nekje vezan? Paketi so v resnici najdražja možna varianta, ker te z vezavo priklenejo nase. Če greš gledat pakete T-2, cene v resnici naraščajo s hitrostjo interneta, ostalo kar dobiš vključeno (programska shema, mobilni) pa je vse na minimumu. Je to zate ugodno?
To je čisti nateg. Brez vezave za vsaj kolikor toliko normalno hitrost torej plačaš minimalno 36 €, pa si še zmeraj na S in XS televiziji in mobilni…. Hvala lepa.

In kje je tukaj prihranek? Internet pri enem za 30 evrov, televizija 30 pri drugem, telefon 20 pri tretjem … Zato obstajajo paketi. Seveda je nižja cena ugodnost, ampak ta po dveh letih poteče, pri operaterjih pa smo načeloma dlje.[/quote]

Ni res, posamezne storitve si kupiš v obsegu, katerega si želiš. Zakaj bi moral vzeti celoten paket, v katerem so točno določene hitrosti, št. kanalov, prenos podatkov, če jih operater ves čas lahko spreminja, obenem pa nekdo drug čez nekaj mesecev ponuja cenejšo storitev, katero bi se ti splačalo vzeti, pa je ne moreš, ker si nekje vezan? Paketi so v resnici najdražja možna varianta, ker te z vezavo priklenejo nase. Če greš gledat pakete T-2, cene v resnici naraščajo s hitrostjo interneta, ostalo kar dobiš vključeno (programska shema, mobilni) pa je vse na minimumu. Je to zate ugodno?
To je čisti nateg. Brez vezave za vsaj kolikor toliko normalno hitrost torej plačaš minimalno 36 €, pa si še zmeraj na S in XS televiziji in mobilni…. Hvala lepa.[/quote]

Ujagala si edina operaterja, kjer je ločeno naročilo sploh možno – Amis in Telemach tega sploh ne omogočata. Na Amis je možno največ TV + internet (ampak je cena enaka kot za trojček), na Telemachu pa še to ne, ampak samo trojček. Tako da verjetno svoje storitve deliš samo med dva operaterja. Skupna cena?

New Report

Close