Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Naročila bi nekaj Justovih izdelkov – že imajo koledar?

Naročila bi nekaj Justovih izdelkov – že imajo koledar?

Hejla, vedno pred novim letom naročim pri svoji svetovalki Just izdelke, ki jih potem rabim čez celo leto. Letos pa ne vem, če že imajo koledar. Mi je pa nerodno njo spraševati:-((

Zanima me tudi gel Lavamani za umivanje rok brez vode. Je ok? Cena?

Hvala.

MA jebellacesta, zato pa so njihove “svetovalke”, da njih vprašaš in ne širiš “JUSTinizma” naokrog po forumih 😛

A nerodnu ti je jo vprašati, praviš? Ah dejnodejnodej….. Iz prve roke pa ja tanrbulj vedno izveš, kuha ga pa serješ tukej zdej s tem pisanjem, no.

Jaz bi ti samo predlagala, da si prebereš njihove sestavine.. tudi do pet različnih parabenov je v raznih izdelkih. So me pred leti poskušali not potegnit, jaz pa udarila lekcijo o škodljivih sestavinah.. za katere celo plačujejo lepe denarce.
Drugače je pa tista svetovalka to z namenom- pokliči in povprašaj :).

nova
Uredništvo priporoča

Jojojoj, samo vprašam, če že imajo za stranke koledar,. drugače bom z naročilom počakala… Pa ne morem no spraševat svetovalke o tem!

Zakaj pa ne moreš svetovalke vprašat, če je koledar že na voljo? Ravno njo bi bilo najbolje to vprašati, ker ona ta podatek pozna.

Tocno. Pa se zasluzila bo 🙂

Tud grozno težko je v gugla vtipkat “koledar 2016 just” in izvedet, a ne?

http://www.naturaljust.si/sl/koledar-2016

Ali so ti just izdelki res tako naravni,ali je mogoče en sam nateg?[sup][/sup]

Koledar 2016 že imajo in ga delijo.

New Report

Close