Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj nekateri niste zmožni razumeti??

Zakaj nekateri niste zmožni razumeti??

Veliko vas je, ki vseskozi iščete opravičila za begunce oz. migrante in se še vedno ne zavedate, da dejansko SO za nas, naše potomce velika grožna.
Pravite, niso vsi teroristi, niso vsi enaki, niso vsi potencialni napadalci. Res je, niso vsi! Ampak tukaj niso največja nevarnos teroristični napadi (čeprav so tudi slednji težko breme in nevarnost- verjamem, da za večino od vas šele, ko bo v napadu ubit kdo od vaših), največja nevarnost je islam, ki se kot rak širi v Evropo.
Poglejte, vsi so muslimani in cetudi niso teroristi, je njihovo priseljevanje in razmnozevanje velika groznja Evropi, ki bo tako zelo kmalu poslala muslimanski kontinent. In takrat bomo mi in nasi otroci pocasi primorani sprejemati ali vsaj popolnoma “legalizirati” njihove navade, njihov nacin zivljenja. Takrat za njih ne bo vec potrebna asimilacija, ta bo potrebna za nas.
Na spodnji povezavi si lahko ogledate video, v katerem se skoraj eno uro izmenjujejo izkljucno slike teroristov, ki so kot begunci prispeli v Evropo. Torej, begunci so tudi iz tega vidika, velika groznja za Evropo, ker ne vemo kdo so. Ne pustijo si odvzeti prstnih odtisov, so namenoma brez dokumentov, svoja imena spreminjajo od drzave do drzave, polovica jih je rojena 1.1. Vse to po navodilih terorističnih mrež, kar je sedaj že potrjeno.
Poglej Evropske drzave, kot je recimo Francija, Švedska, ki imajo veliko stevilo muslimanov…, poglej koliko kriminala imajo in koli tezav z njimi, prav tako financnih izdatkov za socialna nadomestila.

Res je, Evropa in Amerika se ne bi smeli vmešavati in s strmoglavljenjem vladajočih diktatorjev, želeti iz diktature narediti demokracijo. Te države in njeni ljudje še niso zreli za demokracijo. Očitno te države potrebujejo diktaturo, tdo roko, da se med seboj ne pokoljejo. Takoj, ko nastopi “demokracija”, zavlada anarhija in vojne.
Evropa in Evropejci smo preveč naivni, imamo druge vrednote, smo preveč mehki. Muslimani so trdno verujoči, močni, nekompromisni, vedejo se nagonsko in zahtevajo svoje pravice, v nasprotnem primeru se upro, vemo kako- z nasiljem in ne retoriko, kot to navadno počne naša kultura. In tudi zato (če ne omenim njihove rodnosti) nas bojo pojedli, preplavili, islamizirali ali izbrisali.
Predstavljajte si svoje hčerke – zaničevane, obrezane, kamenjane, ničvredne, posiljene, zakrite. Jaz si svoje ne!
A to je njihova kultura, njihova vera, njihov način življenja za katerim trdno stojijo in ga bojo uveljavljali tudi v Evropi, kot ga že sedaj. Z večjim številom muslimanskega prebivalstva oz muslimanskih volilcev, bodo vedno večje njihove pravice, dokler ne bodo postale pravice zakoni. Zavedajte se tega!
Evropa bi morala nuujno prepovedati obrezovanje deklic in verska pokrivala na ozemlju Evrope. A smo preveč odprti, sprejemljivi,mehki a stem si samo pljuvamo v lastni skledo. To nas bo nakoncu zradiralo iz Evrope.
Raje zatremo svoje vrednote, da ne prizadanemo tujih vrednot oz prepričanj.

In še zadnje – tukaj se veliko prepirate o veri oz neveri. Poglejte, ko bodo muslimani predstavljali vecino prebivalstva Evrope, kar bo v naslednjih desetih letih oz mnogo prej, ce Evropa takoj ne ukrepa, takrat bo popolnoma isto, ce si kristjan ali ateist. Vsi bomo nastradali, ker smo v njihovih oceh vsi enaki, tako verujoci kot ateisti. Nicvredni!
Tako, da se nehajte prepirati med saboj in se raje zamislite nad groznjo, ki nam preti in to danes ni ne krscanstvo, ne ateizem.

Ja nekateri migrantje, nekateri muslimani so dobri, spet drugi slabi ampak vsi predstavljajo grožnjo za Evropo, ki jo poznamo danes. Naj zaradi njih uničimo prihodnjost svojih otrok, naj uničimo Evropo, ki jo poznamo?
Ker počnemo ravno to. Se kaj premika? Ne, v retoriki bolj malo, v praksi pa nič. Ah, jutri novih tisoč migrantov.

Veliko vas bo moje pisanje označilo kot sovražni govor a je le skrb za vas, za nas, za našo kulturo in deželo. Nič drugega! Proti nikomur nimam nič, nisem rasist ampak le realist.
Sem za to, da mi (Evropejci) tu na svoji zemlji,živimo v miru svoje življenje, svojo kulturo, svoja prepričanja, Muslimani pa na svojem ozemlju (ki si bi ga morali ti mladi, glasni in močni migrantje izboriti nazaj, namesto “bežati” v Evropo), živijo svoja prepričanja, svojo kulturo in vero.

Žal ne moremo uničiti sebe, da bi pomagali drugim, ko pa kaže, da nas bojo točno ti isti narodi na koncu stali …. Takšno je moje mišljenje, četudi me boli srce za vse otroke in ženske, ki v tej kulturi oz veri potegnejo najkrajšo.

https://www.youtube.com/watch?v=wkU_ZDFbbzs

https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc

podpis

Popolnoma se strinjam in me to že dolgo skrbi!

jih pošiljali nazaj in Srbija je ostala brez Kosova. Fernando Robles Vargas jih je toliko potolkel, da …
Potem poznamo še Pegido, Zlato zoro, Karađića… Križarje, Templjarje, Evropa se je še zmeraj obranila.
Ne bo jim uspelo, toda v roku 30 let bo tretja svetovna vojna.

Nikoli ne iščem opravičil za ljudi, ki grdo ravnajo z drugimi ljudmi. Nikoli in nikdar.
Ne želim si sveta, kjer prevladuje miselnost in dejanja takih ljudi.
Želim si mir v svetu in v ljudeh.
Evropejci v Evropi, muslimani pa v svojih deželah. In ja, ti mladi , močni migrantje bi morali svojo deželo izboriti nazaj, ne pa nam našo vzemati.

Noben sovražni govor ni to, ampak zelo dobro in resnično napisano.

Mene pa za prihodnost bolj skrbijo taki kot si ti avtorica. Takih, ki razmisljajo kot ti se bojim.

Zakaj? Zato,ker želim mir?? Zato se me bojiš? Veš, da se dve veri kot sta Islam in Krščanstvo ne moreta dolgo, sploh pa ne mirno udejstvovati na istem ozemlju? Slej, ko prej pride do prelivanja krvi.
Muslimani se že med seboj ne morejo, pa so iste vere? Dovolj je že to, da so eni bolj drugi pa manj skrajni in je že vojna – poglej Sirijo!

Tudi ti boš spremenil-a mnenje, samo začeti se mora dogajati,kar je splanirano za Evropo. Do takrat se me pa le boj in živi v oblakih.

Veliko vas je, ki vseskozi iščete opravičila za begunce oz. migrante in se še vedno ne zavedate, da dejansko SO za nas, naše potomce velika grožna.
Pravite, niso vsi teroristi, niso vsi enaki, niso vsi potencialni napadalci. Res je, niso vsi! Ampak tukaj niso največja nevarnos teroristični napadi (čeprav so tudi slednji težko breme in nevarnost- verjamem, da za večino od vas šele, ko bo v napadu ubit kdo od vaših), največja nevarnost je islam, ki se kot rak širi v Evropo.
Poglejte, vsi so muslimani in cetudi niso teroristi, je njihovo priseljevanje in razmnozevanje velika groznja Evropi, ki bo tako zelo kmalu poslala muslimanski kontinent. In takrat bomo mi in nasi otroci pocasi primorani sprejemati ali vsaj popolnoma “legalizirati” njihove navade, njihov nacin zivljenja. Takrat za njih ne bo vec potrebna asimilacija, ta bo potrebna za nas.
Na spodnji povezavi si lahko ogledate video, v katerem se skoraj eno uro izmenjujejo izkljucno slike teroristov, ki so kot begunci prispeli v Evropo. Torej, begunci so tudi iz tega vidika, velika groznja za Evropo, ker ne vemo kdo so. Ne pustijo si odvzeti prstnih odtisov, so namenoma brez dokumentov, svoja imena spreminjajo od drzave do drzave, polovica jih je rojena 1.1. Vse to po navodilih terorističnih mrež, kar je sedaj že potrjeno.
Poglej Evropske drzave, kot je recimo Francija, Švedska, ki imajo veliko stevilo muslimanov…, poglej koliko kriminala imajo in koli tezav z njimi, prav tako financnih izdatkov za socialna nadomestila.

Res je, Evropa in Amerika se ne bi smeli vmešavati in s strmoglavljenjem vladajočih diktatorjev, želeti iz diktature narediti demokracijo. Te države in njeni ljudje še niso zreli za demokracijo. Očitno te države potrebujejo diktaturo, tdo roko, da se med seboj ne pokoljejo. Takoj, ko nastopi “demokracija”, zavlada anarhija in vojne.
Evropa in Evropejci smo preveč naivni, imamo druge vrednote, smo preveč mehki. Muslimani so trdno verujoči, močni, nekompromisni, vedejo se nagonsko in zahtevajo svoje pravice, v nasprotnem primeru se upro, vemo kako- z nasiljem in ne retoriko, kot to navadno počne naša kultura. In tudi zato (če ne omenim njihove rodnosti) nas bojo pojedli, preplavili, islamizirali ali izbrisali.
Predstavljajte si svoje hčerke – zaničevane, obrezane, kamenjane, ničvredne, posiljene, zakrite. Jaz si svoje ne!
A to je njihova kultura, njihova vera, njihov način življenja za katerim trdno stojijo in ga bojo uveljavljali tudi v Evropi, kot ga že sedaj. Z večjim številom muslimanskega prebivalstva oz muslimanskih volilcev, bodo vedno večje njihove pravice, dokler ne bodo postale pravice zakoni. Zavedajte se tega!
Evropa bi morala nuujno prepovedati obrezovanje deklic in verska pokrivala na ozemlju Evrope. A smo preveč odprti, sprejemljivi,mehki a stem si samo pljuvamo v lastni skledo. To nas bo nakoncu zradiralo iz Evrope.
Raje zatremo svoje vrednote, da ne prizadanemo tujih vrednot oz prepričanj.

In še zadnje – tukaj se veliko prepirate o veri oz neveri. Poglejte, ko bodo muslimani predstavljali vecino prebivalstva Evrope, kar bo v naslednjih desetih letih oz mnogo prej, ce Evropa takoj ne ukrepa, takrat bo popolnoma isto, ce si kristjan ali ateist. Vsi bomo nastradali, ker smo v njihovih oceh vsi enaki, tako verujoci kot ateisti. Nicvredni!
Tako, da se nehajte prepirati med saboj in se raje zamislite nad groznjo, ki nam preti in to danes ni ne krscanstvo, ne ateizem.

Ja nekateri migrantje, nekateri muslimani so dobri, spet drugi slabi ampak vsi predstavljajo grožnjo za Evropo, ki jo poznamo danes. Naj zaradi njih uničimo prihodnjost svojih otrok, naj uničimo Evropo, ki jo poznamo?
Ker počnemo ravno to. Se kaj premika? Ne, v retoriki bolj malo, v praksi pa nič. Ah, jutri novih tisoč migrantov.

Veliko vas bo moje pisanje označilo kot sovražni govor a je le skrb za vas, za nas, za našo kulturo in deželo. Nič drugega! Proti nikomur nimam nič, nisem rasist ampak le realist.
Sem za to, da mi (Evropejci) tu na svoji zemlji,živimo v miru svoje življenje, svojo kulturo, svoja prepričanja, Muslimani pa na svojem ozemlju (ki si bi ga morali ti mladi, glasni in močni migrantje izboriti nazaj, namesto “bežati” v Evropo), živijo svoja prepričanja, svojo kulturo in vero.

Žal ne moremo uničiti sebe, da bi pomagali drugim, ko pa kaže, da nas bojo točno ti isti narodi na koncu stali …. Takšno je moje mišljenje, četudi me boli srce za vse otroke in ženske, ki v tej kulturi oz veri potegnejo najkrajšo.

https://www.youtube.com/watch?v=wkU_ZDFbbzs

https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc%5B/quote%5D Podpis.

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

Ne bo šlo. To bo krvavo in zelo nasilno.

Kje si bil, ko se je podpirala samostojna Bosna in kje si bil, ko se je podpiralo samostojno Kosovo?
Muslimanski državi sredi Evrope!!!!!
Kolikor vemo, je Slovenija veselo priznala Kosovo kot samostojno državo!

Ali se lahko strinjam z napisanim?

V veliki meri se.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

v Evropi bomo morali prepovedati vsako javno kazanje religiozne pripadnosti. Adijo križi za vratom in adijo rjuhe na glavi.
To bi morali storiti zdaj, ko smo še v prednosti. Ko bomo v manjšini, z nami ne bodo ravnali tako kot zdaj mi z njimi.

Glede na to koliko evropskih držav zapira meje, bomo kmalu morali tudi sami sprejeti ta ukrep. Roko na srce, NIKJER niso zaželeni ker se že zdaj, ko bi morali biti hvaležni, upirajo evropskim osnovam. Samo za primer. Mislite, da gre kakšna bolna ženska lahko sama k zdravniku ali zdravnici? Ne. In naši butalci to sprejemajo, kljub temu da krati osnovne človekove svoboščine.

Zanimivo, da ravno tisti, ki pravite, da ste zelo miroljubni dnevno samo na tem forumu odprete vsaj 10 tem na isto temo.
Ena tema, dve na dan je še znosno.. 10 pa je posiljevanje in nasilje nad vsemi, ki imamo o vsem tem svoje mnenje in se nam ne da prebirati in cele dneve žvečiti eno in isto.
V zadnji uri so odprte vsaj 3 teme o beguncih teroristih, še tista o vremenu se je na koncu sprevrgla v isto tematiko.
Meni osebno je veliko bolj pregledno debatirati v eni ali dveh konkretnih temah, ne pa, da je zadeva razpršena na 10 tem z različnimi naslovi. Isto sranje drugo pakovanje.
In še nekaj, s takim posiljevanjem v meni zbujate samo vedno večji odpor in nikakor ne deljujete v smeri v kateri bi si želeli.

Zakaj?…….[/quote]

Zato, ker je muslimanka. Vsi, tudi tu bivajoči, si želijo da preplavijo evropo.

žal je večina evropskega ljudstva pocukranih zajčkov – vzgojenih na pesmicah, da je črno in belo isto …
no nekateri so pa na žalost (v svoji dobri veri) zaslepljeni z humanizmom še iz renesanse – in nimajo najmanjšega pojma, da v prvi vrsti vlada mati narava, kjer velja pravilo močnejšega … žal poznajo ti humanisti le našo doktrino, ki je razvila umetno civilizacijo brastva in enakosti – in ne morejo dojeti, da vsi narodi tega sveta ne delujejo po enakem principu, ampak še vedno po naravnem – ne glede na to, da se trudijo trgovati, imeti šolstvo in civilizacijo, kot jo imamo evropa in amerik (torej zahodni svet po domače rečeno) … in ja, žal bodo ti spoznali, da obstaja več kutlur, politik, pravilnikov … šele ko bodo dobili po nosu (pa tega nikomur ne želim) …

in vsak ki (celo brez argumentov) se jezi na izvorni post (tudi če si nasprotnega mnenja, ga lahko izraziš na lep način z dobrimi utemeljitvami), kot je to avtorica tudi naredila …

isla, če dovoliš, se pridružujem tvojemu mnenju (sploh kar se tiče kvalitetnih tem na eno tematiko) … pa ne samo o beguncih, ampak nasploh …

saj je nekaj provokatorjev kar dobrih in včasih zadenejo resne težave (in tudi izvirne), da se da vsaj na temo resno in zanimivo pogovarjat, ampak ko pride do ponavljanja pa oprostite izrazu monovci je-ba-nja v glavo z neumestnimi in butastimi temami, si pa misliš, da bi najraje tistih par slabih provokatorjev poiskal in v polje zaprl …

Države kot so libija ,irak,afganistan ,sirija,so imele demokracijo.V libiji je vsak rojeni otrok dobil na račun protivrednost 100 tisoč eur,vsak mlad par,ki se je poročil,je dobil stanovanje od države,vsak ,ki je hotel študirat,je dobil plačano fakulteto in šolanje.
Idila je trajala dokler niso američani uničili te demokracije in jim vsilili svojo diktaturo.Malo si obrnil krivce za diktaturo.Diktatorji so američani in ne obratno.Vsi begunci ki prihajajo v evropo ,so produkt amerike in bi kot takšni pripadali v ameriko ampak gringoti bodo velikodušno vzeli 65 tisoč beguncev,oni ,ki so prvi krivec za njih.

Jaz mislim, da ne bo šlo brez vojne v Evropi. Najprej bo izstopila VB, potem pa naj zmagajo še naciji v več državah… Huda štala bo.

Ne pozabimo, da so bile Irak, Libija in Sirija sekularne drzave, ki so jih zaradi pohlepa po naravnih virih
razsuli pod krinko demokracije – tkzv arabske pomladi.
Cia potrosi letno 1 bil. $ za svoje placance v Siriji.

tudi v rusiji trenutno naj bi vladala demokracija … pa je jasno, da gre za putinovo diktaturo … takratna tako imenovana demokracija v državah bližnjega vzhoda je bila enaka demokraciji antične grčije … volilne pravice ženske niso imele … so pa na videz smele (v bogatejših slojih) živeti na videz bolj prosto in razkošno …

se pa strinjma s teboj, da so pač američani kot vedno od kitajske in japonske do zahodne obale evrope in afrike zafrknili s svojim vmešavanjem …

samo par žensk in otrok naj posilijo tu v EU, pa so zmage SDS – ju podobnih strank zagotovljene.
Geert Wilders
David Cameron
Marine lePenn
Zlata zora
Pegida
Kaj še hočete, to je nekaj, kar se bo zgodilo tako zagotovo, kot bo zagotovo v naslednjih treh mesrcih zapadel sneg.

Navidezne demokracije. Da so samo določeni prebivalci imeli volilno pravico (moškega spola) seveda ni znak demokracije, kajneda?
Očitno besede demokracija,ne razumeš dobro.

Navidezne demokracije. Da so samo določeni prebivalci imeli volilno pravico (moškega spola) seveda ni znak demokracije, kajneda?
Očitno besede demokracija,ne razumeš dobro.[/quote]

Demokracija ni samo ena. Očitno demokracije ne razumeš dobro.

Navidezne demokracije. Da so samo določeni prebivalci imeli volilno pravico (moškega spola) seveda ni znak demokracije, kajneda?
Očitno besede demokracija,ne razumeš dobro.[/quote]

V Libiji so imele zenske volilno pravico od 1920. V Iraku so imele pravice od 1958 – kar je -ironicno
spremenil zakon prehodne vlade 2004, ki je uvedel sharia zakon in islamsko diktaturo.
V Siriji so zenske prvic volile 1949 in dobile univerzalne pravice 1953.

New Report

Close