Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek prenizki holesteroli

prenizki holesteroli

Sin, 18, ima vse holesterole prenizke. Zdravnik sicer pravi, da nič hudega, ampak ker se že tako ukvarjamo z zdravo prehrano in nekaj drugimi zdravstvenimi težavami, bi rada, da se ta holesterol uredi, ker lahko vpliva na ostalo…
Katere omega3 priporočate? Prehrano smo že zelo spremenili in trenutne finance ne dopuščajo drugih sprememb (več rib, olivnega olja in podobno, toliko kolikor je tega na jedilniku, je naš max), zato bi posegli po prehranskih dodatkih.

Fidimed…ni vredu,da je ves hol. prenizek!!naj je cela jajca(domaca),govedino,mastne ribe…v koncni fazi omega3 zbijajo hol….sam naj bodo trigliceri pod mejo,ostalo tudi,ce je povisano ne bo panike…

Trigliceridi so komaj ujeli najnižjo normalno vrednost, ne vem zdaj točno koliko, so pa na spodnji normalni meji.
Skrbi me v bistvu dobri holesterol, katerega naj bi imel malo več, se mi zdi, da omega3 spodbuja dobrega in niža slabega, ni tako?
Ribe pa… tudi sardele v konzervah? Je to ok? Drugače jemo 1x na teden govedino, 1x na teden ribe (sardele, oslič).

nova
Uredništvo priporoča

Trigliceridi so zlo vseh tezav..naj je bolj mastno hrano…lahko sardine(losos je predrag) samo olje stran odliti,ja praviloma naj bi omega3 uravnavala dobrega in slabega po moje reže oba hol. ribe jejte veckrat!!osebno jih jem 3+ na teden+kapsule…naj drobovino,jajca,rdece meso…nekaj sadja in malo vec zelenjave..?

Katere ribe ješ?
Katere kapsule?

New Report

Close