Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Luskavica – katera naravna

Luskavica – katera naravna

Ker se že nekaj let ubadam z luskavico in vsemi mogočimi kremami na recept, ki so seveda kemija, bi prosila, če kdo pozna, ve kdo za kakšno naravno kremo, ki bi učinkovito pomagala lajšati tegobe.
Če kdo pozna kakšen recept za izdelavo kreme doma, ali če kdo ve, kje bi se dalo kremo dobiti, bi bila zelo hvaležna.
Srčna hvala za vsako informacijo.

kontaktiraj [email protected]
ima konopljino mazilo in se odlično kosa z to boleznijo. Imela sem tudi po laseh pa sem se mazala z mazilom in mi res pomagalo.
vprašaj jo. mogoče ti da še kak dodaten nasvet.

Kot pri vseh boleznih, tudi pri teh, kožnih, velja, da je potrebno telo očistiti od znotraj. Torej čimveč čiste naravne hrane, čimveč sveže.

Meni najbolj pomaga dijeta. Nobene svinjarije. Sadje zelenjava temni kruh piscanec…

Ker imamo to v družini, se ob takih komentarjih lahko le prizanesljivo nasmehnem.

Sprobali smo ama vse: kreme z ureo, zeliščne kreme, homeopatijo, večkratno hospitalizacijo in tretmaje; igrali smo se sprehrano, dietami, ni da ni.

Na koncu, po letih tega boja, so pomagala čist samo biološka zdravila, ki jih dobiš z odobritvijo na zdravniški komisiji.

Jaz sem se mazala z alojo in je šlo vse stran…

Aloja bi bila super, na žalost sem nanjo alergična in vem, da to ni redko. Super so pa izdelki z medom manuka, tudi za izredno suho kožo ali atopični dermatilis.

Mene pa zanima,če je kdo uporabljal konopljino olje proti luskavici ?

verjetno da.
baje pomaga tudi proti driski in zaprtju:-)))

Imel sem luskavico probal vsemogoče, na koncu dobil kremo (spodnja slika) ki je luskavico TRAJNO odpravila
Locacorten na bazi nafte
[img]https://www.adlershop.ch/p4167/839/locacorten-salbe-30-g-800×800.jpg[/img]

Za nekatere je vsak izgovor dober, da uporabljajo konopljine produkte:) Sploh mladi zdravi ljudje imajo dosti za povedati o tem, kako zdravilno je konopljino olje.

Kot so nekoč en tak zravilski nasvet komentirali pacienti na oddelku hematološke klinike, vsi so bili bolniki z levkemijo: “Zdravemu človeku vse nuca.”

Bolnik pa potrebuje pravo zdravilo, ne eksperimentiranja.

konoplja, kot je že prej nekdo napisal je zakon. Za luskavico upobanlja konopljino smolo moj sodelavec, ne more prehvaliti kako se je izboljšalo.

Kje se pa dobi tale krema ?

še to, za luskavico ni konopljino olje, to je za solato, uporablja se smola oziroma kapljice, kjer je raztopljena smola (CBD).

Kje se pa dobi tale krema ?[/quote]
V lekarni.

Jaz sem je na predelu lasišča in zatilju nisem odpravila niti s fototerapijo ( prečesavanjem z glavnikom) in zdravili.

Sem jo pa čudežno odpravila in je v remisiji po mazanju z ekološkim kokosovim oljem, brez vonja. Kokosovo olje je naravni antibiotik, protivnetno in protiglivično sredstvo. Tako je že vsaj 7 let. Čista remisija, nobenega zagona več.

Pa seveda: prvo strogo prečekirat, kaj daješ v usta, v telo. Nobenega dodanega cukra, omejitev soli, nobenih suhomesnatih izdelkov in obarjenih klobas, od mesa le modre ribe , jagnjetina, nobenega baterijsko rejenega mesa, sploh ne perutnine, nobenih pekovskih peciv, nobenih testenih iz žit, tudi industrijskega kruha ne ( pekovski dodatki) pa nobenih oz. čimmanj izdelkov z nasičenimi maščobami. Meni je odgovarjalao in mi še odgovarja surova riba in alge ( suši), pa sojina omaka – naravno fermentirano, pa kislo zelje in repca, čimveč suroega – glej, da je brez dodanega žveplovega sulfita kot konzervans, natur mora bit.
nič krompirja ( nič razhudnikovk).

Omejit sadje z veliko vsebnostjo sladkorja ( banane, grozdje, melone), veliko jagodičevja, kivi, ananas.


Tale žavba vsebuje kortikosteroid, ki na daljši rok zelo tanjša kožo na mestu aplikacije, ima laho tudi precej drugih stranskih učinkov, kot večina kortikosteroidov, pa tudi “potuhne” stanje bolezni v remislijo, ga ne odpravi.


Tale žavba vsebuje kortikosteroid, ki na daljši rok zelo tanjša kožo na mestu aplikacije, ima laho tudi precej drugih stranskih učinkov, kot večina kortikosteroidov, pa tudi “potuhne” stanje bolezni v remislijo, ga ne odpravi.[/quote]
Eh bejži bejži…..
To je dina žauba ki nuca. Vse ostale žavbice so larifari.
Jaz sem imel luskavico do 15 let nazaj. Ko sem začel mazati s to kremo se je stanje pozdravilo. In to relativno hitro. Zdaj že 15 let nimam težav z luskavico in nič ne mažem z ničemer.
Pa nobenega tanjšanja kože in podobno ni blo….
Kakor želite.

Omega 3 maščobne kisline in D vitamin dokazano izboljšata stanje.

Pa čiszi 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Aloe vera gel.

Redna uporaba IR savne. Ena nasa stranka ne rabi nic drugega vec, samo kabino. In ko se je kabina enkrat nekaj pokvarila je tip ko nor klical nas in je bilo treba takoj it servis naredit in so dali v zahvalo en pehar poln sladkarij nam, tolk je bil srecen. In rekel je, da njegov zdravnik ne verjame temu, mu pa ni jasno zakaj ne rabi vec nobenih maz, ama nista in vse je v redu.

redna uporaba IR savne je super, ne samo za kožne tegobe, tudi za dvig imunskega sistema in tako prepričitev nahoda, vnetja sinusov, ampak za hudo luskavico pa mora biti še kaj bolj učinkovitega. Kot sem zapisala popolnoma naravno je smola industrijske konoplje.

New Report

Close