Forum.Over.Net

Politični čvek

Ograja na kolpi

Default avatar

Protestant

Če postavijo ograjo ob kolpi,potem bo ena najčistejših in najlepših rek na svetu neuporabna.U pičko materno.
Default avatar

sabotaža

Protestant je napisal/a:
Če postavijo ograjo ob kolpi,potem bo ena najčistejših in najlepših rek na svetu neuporabna.[b]U pičko materno.[/b]
To je vse, kar premoreš presežnega v svojem mišljenju?
Ograjo bi morali postaviti že zdavnaj. Približno sinhrono z Madžari. Meja s Hrvaško je šengenska meja. Mi smo zaradi tega dolžni varovati Slovenijo. Vlada pa je to dolžnost sabotirala. Že vejo, zakaj!
Default avatar

še svetlana

makarović je proti ograji,ne ujema se s himno
Default avatar

Delaj si jo doma

sabotaža je napisal/a:
Protestant je napisal/a:
Če postavijo ograjo ob kolpi,potem bo ena najčistejših in najlepših rek na svetu neuporabna.[b]U pičko materno.[/b]
Ograjo bi morali postaviti že zdavnaj. Približno sinhrono z Madžari. Meja s Hrvaško je šengenska meja. Mi smo zaradi tega dolžni varovati Slovenijo. Vlada pa je to dolžnost sabotirala. Že vejo, zakaj!
Mene moti ograja ob kolpi.Naj jo delajo tam pri tebi če ti je všeč.ogradiš se in stvar rešena.
Default avatar

sabotaža

Delaj si jo doma je napisal/a:
sabotaža je napisal/a:
Protestant je napisal/a:
Mene moti ograja ob kolpi.Naj jo delajo tam pri tebi če ti je všeč.ogradiš se in stvar rešena.
Ne skrbi. Se dela na tem, da bo meja bližje Ljubljani, da ne bo na Kolpi.
Default avatar

Me veseli

Potem je lepo.Ne bomo imeli toliko stroškov z Ljubljano.Kar mejte si jo.
Default avatar

Saj je ograja

Saj v Ljubljani so danes eni že montirali na cesti neko ograjo.To bo to.
Default avatar

sam fprašam

Saj je ograja je napisal/a:
Saj v Ljubljani so danes eni že montirali na cesti neko ograjo.To bo to.
Torej nova slovensko-hrvaška meja seka Ljubljano na dva dela?
Default avatar

MIHAEL LISAC

Sem domačin ob Kolpi in mi ograje ne potrebujemo niti nočemo, če pa jo hočete v LJ ni problema lahko jo začnete postavljat takoj kar po obvoznici da bo šlo hitreje.
Default avatar

katolik

Protestant je napisal/a:
Če postavijo ograjo ob kolpi,potem bo ena najčistejših in najlepših rek na svetu neuporabna.U pičko materno.
Protestanti ali evangeličani ne kolnejo tako grdo.
Default avatar

bivši

sabotaža je napisal/a:
Protestant je napisal/a:
Zastonj mu je razlagati. On tega ne razume. On se razume samo na bivše komuniste.