Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ograja na kolpi

Ograja na kolpi

Če postavijo ograjo ob kolpi,potem bo ena najčistejših in najlepših rek na svetu neuporabna.U pičko materno.

To je vse, kar premoreš presežnega v svojem mišljenju?
Ograjo bi morali postaviti že zdavnaj. Približno sinhrono z Madžari. Meja s Hrvaško je šengenska meja. Mi smo zaradi tega dolžni varovati Slovenijo. Vlada pa je to dolžnost sabotirala. Že vejo, zakaj!

makarović je proti ograji,ne ujema se s himno

nova
Uredništvo priporoča

To je vse, kar premoreš presežnega v svojem mišljenju?
Ograjo bi morali postaviti že zdavnaj. Približno sinhrono z Madžari. Meja s Hrvaško je šengenska meja. Mi smo zaradi tega dolžni varovati Slovenijo. Vlada pa je to dolžnost sabotirala. Že vejo, zakaj![/quote]
Mene moti ograja ob kolpi.Naj jo delajo tam pri tebi če ti je všeč.ogradiš se in stvar rešena.

To je vse, kar premoreš presežnega v svojem mišljenju?
Ograjo bi morali postaviti že zdavnaj. Približno sinhrono z Madžari. Meja s Hrvaško je šengenska meja. Mi smo zaradi tega dolžni varovati Slovenijo. Vlada pa je to dolžnost sabotirala. Že vejo, zakaj![/quote]
Mene moti ograja ob kolpi.Naj jo delajo tam pri tebi če ti je všeč.ogradiš se in stvar rešena.[/quote]

Ne skrbi. Se dela na tem, da bo meja bližje Ljubljani, da ne bo na Kolpi.

Potem je lepo.Ne bomo imeli toliko stroškov z Ljubljano.Kar mejte si jo.

Saj v Ljubljani so danes eni že montirali na cesti neko ograjo.To bo to.

Torej nova slovensko-hrvaška meja seka Ljubljano na dva dela?

Sem domačin ob Kolpi in mi ograje ne potrebujemo niti nočemo, če pa jo hočete v LJ ni problema lahko jo začnete postavljat takoj kar po obvoznici da bo šlo hitreje.

Protestanti ali evangeličani ne kolnejo tako grdo.

To je vse, kar premoreš presežnega v svojem mišljenju?
Ograjo bi morali postaviti že zdavnaj. Približno sinhrono z Madžari. Meja s Hrvaško je šengenska meja. Mi smo zaradi tega dolžni varovati Slovenijo. Vlada pa je to dolžnost sabotirala. Že vejo, zakaj![/quote]

Zastonj mu je razlagati. On tega ne razume. On se razume samo na bivše komuniste.

New Report

Close