Forum.Over.Net

Starševski čvek

Mojca Mavec: slovenski moški niso dovolj dobri saj jim niso prizanesli slovanski geni

Default avatar

he, he, he

Glede česa pa jim niso prizanesli geni?
Daj bolj točno obrazloži.
Default avatar

Balkanski geni

Morbit imajo prevelika orodja
Default avatar

Mojca Mavec o moških

he, he, he je napisal/a:
Mojco Mavec vprašaj.
Default avatar

Mojca Mavec o moških .

he, he, he je napisal/a:
Mojco Mavec vprašaj.
Default avatar

Smola

Smola pač, če ti ne gre pri ženskah, se lahko tolažiš, da je to zato, ker imaš slovanske gene :)
Default avatar

odlične oddaje

Mislim, da to ni vmesno, da se takole kritizira novinarko, ki je edina in enkratna, saj ji njena sposobnost omogoča, da gledalci slovenske televizije lahko vidimo veliko lepih dogodkov in doživetij iz vsega sveta. Prav zaradi njenih oddaj še nekako sprejemljivo gledam televizijo Slovenija.
Saj se dobi kakšna marija (ali mm), toda to je zanemarljivo v primerjavi s številnimi gledalci, ki zelo radi gledamo njene oddaje.
Default avatar

he, he, he

Ni ona odprla te tema tu gor. Ni ona izsekala par besed iz konteksta pa ne poznam je.
Ti si pa to odprla pa sem radovedna. Če nekdo izseka par besed iz konteksta, je težko vedeti zakaj gre.
Ti pa, ki si odprla to temo pa verjetno veš zakaj gre ali si tudi samo iztrgala par besed iz konteksta pa tudi ne veš zakaj gre?
Default avatar

PUMA

Evo tipična samska ženska ki ni bila sposobna dobiti tipa sedaj pa je zafrustrirana.
Default avatar

PUMA

Točno za to se gre kot piše. Rekla je da smo Slovenci grdi.
Default avatar

he, he, he

Meni se zdi, da je kar precej tipov sprobala, zato ve razlike med enimi in drugimi :).
Niti malo ne deluje zafrustirana. Kako bi lahko sploh bila? Potuje na polno in ima to celo plačano. Jaz bi tudi. Žal nisem sposobna tako daleč prilezti kot je njej uspelo. Meni se zdi super, da imaš tako življenje kot ga ima ona.
Default avatar

he, he, he

PUMA je napisal/a:
Kje si pa zasledila, da je to rekla? Pogledala sem link, ki ga je avtorica objavila pa ni rekla, da bi bili Slovenci grdi.
Default avatar

Takole

Ma, čiste bedastoče. Grdi in lepi ljudje so pri vseh narodih.
Default avatar

saj ni rekla

Takole je napisal/a:
Saj sploh ni govorila nič o tem, da je kdo grd.
Default avatar

kakotomisliš

odlične oddaje je napisal/a:
Kako to misliš, da ni vmesno...?

Kar se MM tiče, se pa sprašujem, kdo jo suportira, da takole že leta potuje po svetu na stroške RTVSLO oziroma posredno nas, ki plačujemo RTV prispevek. Tu pa tam ji kaj rata, ampak ko enkrat vidiš par potopisnih oddaj recimo na Travel Channelu, Arte TV ali Gorana Milića na HRT, je tole z Mavčevo bolj žalost.
Default avatar

Aurora Borealis

PUMA je napisal/a:

Evo, komentar tipičnega balkanskega neandertalca.

P.S. V tvojo vednost, preden začneš jezikati v svojem stilu: nisem debela, nisem učiteljica, nisem zagrenjena, samska in brez otrok. Me boš moral v kakšen drug predal spredalčkat:))
Default avatar

PUMA

Namignila je da smo Slovenci grdi. Zato ji je novinar potem rekel da se njemu zdijo Slovenci čisto v redu ljudje in tudi simpatični. To da ona za tuj denar hodi naokoli pa res ni nek dokaz sposobnosti. To da ji bodo samske "lepotice" pritrjevale je pa itak bilo jasno. Skupaj jokajo kako jih nihče ne mara. Še dobro da obstajajo normalne ženske.
Default avatar

pri vsej gnojnici

PUMA je napisal/a:
pri vsej gnojnici, ki jo ravno ti zlivaš po ženskah tu gor, si zdaj tako prizadet ob izjavi, da se eni fufli ne zdite najlepši????

buhuhu v jok in na drevo.
Default avatar

Tvoja_teta

Aurora Borealis je napisal/a:
Kaj je pa zdaj spet z učiteljicami narobe? :)