Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek menstruacija 15 dni po zadnji menstruaciji??

menstruacija 15 dni po zadnji menstruaciji??

zakaj pride do tega in a je res, da Dabroston to uredi, kako se sploh to jemlje?

v primeru, da hormoni ne delujejo prav in v drugi polovici ciklusa malo krvaviš, ampak to ni menstruacija, lahko dabroston to uredi
temu se reče predčasno propadanje rumenega telesca menda…

Meni je ginekolog predpisal Dabroston, ker sem imela zelo močne menstruacije, ki so trajale tudi po 10 in več dni pri dolžini ciklusa 18-21 dni. Jemala sem pol leta in sicer od 14. do 28. dne ciklusa. Prva dva cikla sta bila v redu in sem menstruacijo dobila po končanem jemanju tablet. Sem pa ves čas jemanja tablet imela občutek, kot da sem tik pred menstruacijo. Nato so bili trije cikli, ki so bili čisto zmešani (krvavet sem začela že 13. oz. 14. dan in krvavela med jemanjem tablet. Namesto menstruacije na 3 tedne, sem jo tako imela na 2 tedna. Potem se je pa spet uredilo in do konca jemanja je bilo vse v redu. Pot sem pa nehala z jemanjem tablet. Prva menstruacija je bila 17. dan ciklusa, druga pa 23. Bomo videli, če se bo kaj na dolgi rok uredilo. Mi je bilo med jemanjem super, ker je bil ciklus raztegnjen in sem prišla malo k sebi.(Pre)pogoste, močne in dolgotrajne menstruacije izčrpajo… 🙁

New Report

Close