Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Boli me želodec – kaj pomaga?

Boli me želodec – kaj pomaga?

Danes sem za zajtrk pojedla dva kakija. In zdaj me tako boli želodec, da mi je prav slabo.
Vem, da je to zaradi kakijev. Poleti sem letos pojedla nekaj fig na morju in sem skoraj ‘umrla’ od blečin. Dva dni sem komaj živela, potem je bilo pa v trenutku čisto vse OK.

Očitno ne smem teh sadežev na prazen želodec, ker mi škoduje. In ne bom nikoli več. Kako lahko olajšam bolečino? Kaj naj pijem? Jem?

En jegermaister spi 🙂 al pa kaksno drugo zganje 🙂

ne preneseš hrane, ki se bolj prilima na želodec, je pretežka . Kislina ti ne deluje kot je
treba, včasih pomagajo Rupurut tablete, ki jih dobiš v lekarni, če nimaš ničesar, pač pusti želodec, da se umiri.
Čez čas popij čajček iz mete, meni zelo pomagajo kamilice, kakšen prepečenec. Nič težkega. Biti moraš pozorna na hrano, očitno v želodcu nekaj ne štima..

nova
Uredništvo priporoča

http://www.lekarnar.com/izdelki/rennie-zvecljive-tablete

To je zadeva, ki mi vsakič pomaga. Včasih vzamem tudi po dve naenkrat, če je sila.

LP

1. Zmešaj nekaj sode bikarbone z vodo in spij.
ali
2. Stisni pol limone v vodo in spij.

Najbrž gre za kislino, to dvoje jo izboljšuje, limona deluje v telesu bazično, nič bat.

Kar se tiče preostale prehrane, naj bo lahka in skuhana, recimo kakšna zelenjavna juha, riba, ne vem, kaj ti sicer škoduje. Pa kak čaj in morda tudi kak jagermeister ali brinjevec ali šnops.

Ko mene včasih kej začne zvijati včasih pomaga Rupurut, ampak ker ga zadnjič nisem imela sem pojedla par mandljev, pa je bilo ravno tako bolje (v bistvu sem to ugotovila že enkrat prej, meni pomaga, samo vprašanje pa je, če drugim tudi…).

Danes je bila debata na dobro jutro o soda bikarboni in pomirjanju želodca. Gost profesor je rekel da to ne pomaga, da so boljši produkti, potem je pa poklicala ena ženska in na vse prisegla da pred obrok spije beljak in da ji to neverjetno pomaga. A je to res ali ni je pa treba njo vprašat.

Poglej na rtvslo.si v arhiv oddaj in zavrti posnetek današnje oddaje kaj je še povedala o tem ko želodec nagaja.

Kdo vam te cvetke svetuje glede limone???clovek,ki ima tezave z zelodcem se mora limone izogibat!!!!soda se huje zelo agresivna…to glede bazicnosti je taka glupost,da se samo smejes…

pomaga Donat ali pa pitje orehovega olja.

poskusila ogromno, pomagal pa je edino Kolmež. Čaj. Tudi v lekarni ga prodajajo. Pomaga pa 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Neumnosti o limoni trosiš ti. Ali pa argumentiraj. Aja, ne moreš, ker kjerkoli boš brala o delovanju limone v zelodcu, bo isto. Deluje bazicno. Je pa druga stvar mozna. Lahko je clovek na dolocen izdelek obcutljiv, alergicen, skratka mu ne pase, kot tisti zgoraj z kakijem. Vecini pa ne skodi , ane!?

New Report

Close