Forum.Over.Net

Starševski čvek

Vojna zakoncev Rose

Default avatar

sorči

Jst. Obljubim, da ne bom nikol več.
Default avatar

Popay

To je v bistvu zelo resničen film o zakonskem življenju, ko se ljubezen spremeni v sovraštvo. Kariera je jebena stvar.
Default avatar

wd40

sonenshajn je napisal/a:
Ja luba duša... če jaz odprem temo in napišem v naslov vsebino, ne bo nihče odprl... Marketing, ne:-)?
Default avatar

Q.Q

D best film!
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
Default avatar

ne pitaj...

Včeraj ali predvčerajšnjim je bil film ...komedija imenovan!!!! o mami, ki umira...naslov 14 dni...(nekaj takega).
Katastrofa, kako lahko nekdo napiše, da je to komedija.
Default avatar

itsme

ne pitaj... je napisal/a:
Filma ne poznam, zato ne morem izrazit mnenja, al je al ni komedija. Ampak samo naslov pa res ne more povedat, kakšnega žanra je film. Ob tem, ko mama umira, se lahko dogajajo tudi zelo smešne dogodivščine, a da ne? V režiserjevi beležki je vse mogoče:)) V življenju pa tudi nič ni nemogoče:))
https://www.youtube.com/watch?v=73Qc9D3m8y8
Default avatar

sonenshajn

No sej ne gre zgolj za ta film, ki je že zlo star, takšne, vsaj po mojem mnenju, neustrezne karakteristike, se pojavljajo pri mnogih filmih. Me zanima, kaj bi rekel Marcel Štefančič.
https://www.youtube.com/watch?v=GAdIV2KHMPA
Carpe Diem
Default avatar

črna

Črna komedija, to ti je bolj ustrezno?
Default avatar

abedarija je to....

Ah mene tudi to zelo moti .
V bistvu kaj želijo povedat s tem ?
A nas želijo izobraževat glede žanrov ?
Čeprav se mi zdi bolj koristno,ko je prej pisalo v kakšnem jeziku je film,oddaja,.....

Sedaj se sprašujem a je to portugalščina,romunščina,....?bolje je bilo prej
Default avatar

Jagodinka Simunović

Vojna zakoncev Rose je obvezen ogled za vse, ki se nameravajo poročiti. In potem tudi za vse poročene.
Tako kot User's manual.

Sveže zaljubljenim bo film dogajanje v neki oddaljeni galaksiji, po desetih letih zakona z otroki, ali pa še prej, se bodo začeli spominjati zakoncev Rose. In takrat ponovno obvezen ogled Vojne zakoncev Rose.

V črni komediji je dogajanje sicer potencirano, če pa vzameš potenco stran, je to REALA povprečnega zakona. Marsikdo lahko z vojno med Oliverjem in Barbaro potegne vzporednico s svojo vojno doma. Ko bereš tukaj med.over.net forume, so gor sami zakonci Rose v hujši ali blažji obliki. Saj se kar naprej nekaj ločujejo,
Slika
The moral of the story pride na koncu:
There's no civilised divorce. Go home and be generous to your wife.
Default avatar

taščica

Jagodinka Simunović je napisal/a:
Se popolnoma strinjam s tabo. Režiral ga je Danny DeVito. Zame je grenka komedija in nepozabna.
Default avatar

Irene Kohontar

Hja, če si pod komedijo predstavljaš imbecilne filme v slogu Butec in butec, potem si ob War of Roses res lahko neprikupno zmedena :-S
Default avatar

En_Stajerc

Prava črna komedija je Maratonci tečejo častni krog.