Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dokaz o varanju

Dokaz o varanju

Torej, našla sem dokaza da me je mož varal v preteklosti…mogoče me še vara?! Kdo bi vedel. Gospoda ni doma, ima pop. službe.Razmišljam o možnostih:
– ko pride mu zabrišem nekaj v glavo (z veseljem, da ne bo pomote bi to naredila)
– začnem pogovor(v vsakem primeru bom na koncu norela, toliko se poznam)
– poskušam pozabiti oz ga opazujem..ja, ne vem kako bo to šlo

Vedno sem rekla, da ga zapustim če me vara.Jokala sem pop. naskrivaj, da me punci nista videli. Nato sem se izklopila,čistila stanovanje, telovadila..in sedaj čakam. Čez eno uro bo doma.

A bo jutr v cajtengah? Daj povej s čem ga boš?

Saj veš kaj boš naredila-ostala boš z njim,.tako kot večina 🙂 –

Ni vredno iti v zapor zaradi moškega. Ubila bi ga samo če bi kaj naredil otrokoma.Nisem več mlada frkla, ki bi jokala in klečeplazila…V bistvu sem presenečena nad svojo umirjenostjo.Pripravila sem dokaze, poslala sms in čakam.

Če veš, da brez norenja ne bo šlo, se pogovori z njim čim prej. Dlje boš to poskušala zadrževati v sebi, bolj boš ponorela, ko pride do tega.

Sicer bi ga pa jaz poskusila vsaj povprašati o tem, preden bi ponorela. Mogoče ta “dokaz” vseeno ni tako trden, kot si misliš zdaj, ko si vznemirjena. Ne vem, za kaj gre, mogoče je res vse jasno, ampak vseeno, daj mu vsaj priložnost.

Pa v vsakem primeru se izogibaj nasilju (metanje stvari). Resno. Če se bosta ločila, se ti to lahko še pošteno maščuje.

Srečno!

Kakšne dokaze pa imaš, če ni skrivnost?

Drugače bi se najprej umirila ter se odločila, kaj boš naredila, potem pa predočila prevarantu svojo odločitev. Bi bilo fino, če bi se lahko za par dni umaknila, da premisliš o vsem, ker sedajle si zbegana, v efektu, tako potem kasneje ne bi obžalovala odločitve, ki jo boš sprejela, ne take ali drugačne.

Saj veš kaj boš naredila-ostala boš z njim,.tako kot večina 🙂 –[/quote]
Točno tako bo, ja.
In s tem, ko mu boš povedala da veš in da boš kljub temu ostala z njim, mu boš dala jasen znak, da to lahko še kdaj počne. In si boš zadala avtogol.
Tako bo vedel, da boš vedno ostala z njim tudi če boš še kdaj izvedela da te vara. In potem te bo še naprej varal brez skrbi, da ga boš zapustila.
Da se samo hvališ koliko si pametna, da si uspela izvohat in mu dopovedovat nekaj kar on itak ve bolje od tebe pa nesmisel, če misliš ostat z njim.

Torej če misliš bit še naprej z njim, potem bodi tiho, in ohrani dostojanstvo vsaj v tujih očeh.

Maščuje kako? Dvomim da bi me prijavil policiji, je preveč ponosen moški.Pa srečo imam da so otroci doma, to me zadržuje, ker nočem da slišita to sranje. Bolj kot gledam, bolj je jasno da me je varal..vprašanje je samo, ali me vara še sedaj.

Moj dokaz….moj laptop je crknil.Šla sem na njegovega. Vedno uporabljam explorer, danes mi tam ni meila odpiralo, sem šla na chrome. Tam je bil med upor.imeni nenavadno ime. Laptop je privat. Poguglam,najdem ta nick na sex strani. Se logiram, najdem celoten profil…identični podatki,kot jih imam moj mož..rd, teža, višina, želje…najdem cez z eno bejbo, ko se hvalita kako sta se porivala dobro, 2 leti nazaj

Torej, narobe sumim?

Zdaj, če si njemu že povedala, da veš, si se malo zeznila. Ker bi si ustvarila en profil hude bejbe na tisti njegovi strani in bi čakala, da te klikne ali pa ti njega. Pa bi ga pripravila na en hud sex v neki hotelski sobi, samo da bi tipček tam dobil le še kufre v sobo.

Ja, pa si res dolgočasna. Ni čudn da…

Gola resnica….mogoče tebi sem, sebi se ne zdim.
Blondinka..se strinjam z idejo, samo nisem dovolj potrpežljiva:)

Gola resnica meni, da ga moraš zabavati. Take zgodbice se tukaj prevečkrat bere in so res že malo passe.

Ja, takšni so vaši pridni možički. Grem stavit, da si videla en profil od mnogih, ki jih ima na razno raznih klepetalnicah in spoznavnih straneh. Kaj ima v mailboxu sploh raje ne razmišljaj.

Sama poznam klepetalnice. Ravno včeraj na eni naletela na znanca, ki je v resni zvezi in gor na klepetalnici veselo spoznava ženske za… karkoli. V tem tednu je to že drugi primer. Prvega tudi osebno zelo dobro poznam in je poročen, ima družino.

Verjetno bi marsikatero žensko kap zadela, če bi takole malo odšla pogledat, kdo se kaj sprehaja po portalih. Mene ogovarja zelo dosti poročenih, ampak vse po vrsti blokiram, ker se mi to zdi podlo početje.

Gola resnica meni, da ga moraš zabavati. Take zgodbice se tukaj prevečkrat bere in so res že malo passe.[/quote]

Že zdavnaj prekasna. Pravzaprav je vprašanje, če ji je sploh kdaj bilo mar za njega, razen za trota in kešmašino.

Smo še danes v eni drugi temi ugotavljali, da za uspešnim moškim stoji uspešna ženska.

Passe ali ne..taka je realnost. Finančno bom preživela, če bom sama, hvala za skrb:)

Zdaj, če si našla dokaze o prevari izpred dveh letih, sigurno to ni osamljen primer. Ne zveni logično, tako da mislim, da tvoj to kar redno ali vsaj parkrat letno počne oz. ko mu rata, da dobi. Kaj boš ti s temi podatki, je tvoja stvar. Sočustvujem s tabo, a ohrani dostojanstvo za vsako ceno. Če boš kričala, metala stvari itd, si še samo bolj načneš ego, tako da previdno in poskusi biti umirjena. Vso srečo in nihče si ne zasluži biti varan in tako malo spoštovan od partnerja.

Blodinka! You are smart! :)) Avtorica predlagam tudi sama ta predlog, če ni že slučajno prepozno.
Aja, pa sprintaj si njun pogovor, prepošlji na svoj mail, ves njegov profil, njen, slike itd. Kaj veš, morda še ob kakšni ločitvi prav pride. Otroci pa niso nič krivi, zato le probaj jih ne izpostavljati. Ne se kregati pred njimi in delati direndaj.

Gola resnica meni, da ga moraš zabavati. Take zgodbice se tukaj prevečkrat bere in so res že malo passe.[/quote]

Že zdavnaj prekasna. Pravzaprav je vprašanje, če ji je sploh kdaj bilo mar za njega, razen za trota in kešmašino.

Smo še danes v eni drugi temi ugotavljali, da za uspešnim moškim stoji uspešna ženska.[/quote]

Zabavati tebe, pikec goli! ;))))

Ja, takšni so vaši pridni možički. Grem stavit, da si videla en profil od mnogih, ki jih ima na razno raznih klepetalnicah in spoznavnih straneh. Kaj ima v mailboxu sploh raje ne razmišljaj.

Sama poznam klepetalnice. Ravno včeraj na eni naletela na znanca, ki je v resni zvezi in gor na klepetalnici veselo spoznava ženske za… karkoli. V tem tednu je to že drugi primer. Prvega tudi osebno zelo dobro poznam in je poročen, ima družino.

Verjetno bi marsikatero žensko kap zadela, če bi takole malo odšla pogledat, kdo se kaj sprehaja po portalih. Mene ogovarja zelo dosti poročenih, ampak vse po vrsti blokiram, ker se mi to zdi podlo početje.[/quote]

Tudi sama vem za enega. Na fb ima slike družine, na portalu je samski. Sicer ne morem soditi, saj ne vem, kako imata s partnerko dogovorjeno. Je pa že parkrat kontaktiral na klepetalnici. In tudi ne odgovorim ter zbrišem. Ampak najbolj zanimivo, izrecno imam v profilu napisano vezani niso zaželjeni, pa kar vztrajajo. Si ne predstavljam, kako morejo šele obletavati ostale punce.

Blodinka! You are smart! :)) Avtorica predlagam tudi sama ta predlog, če ni že slučajno prepozno.
Aja, pa sprintaj si njun pogovor, prepošlji na svoj mail, ves njegov profil, njen, slike itd. Kaj veš, morda še ob kakšni ločitvi prav pride. Otroci pa niso nič krivi, zato le probaj jih ne izpostavljati. Ne se kregati pred njimi in delati direndaj.[/quote]

In kaj ima ločitev ,če si ona vse sprinta?
preveč ameriških filmov gledate

Ni mi jasno, kako si vedela geslo za njegovo uporabnisko ime…

Še nisi slišala za opcijo, da imaš uštimano tako, da ti ni potrebno vsakič vpisovati up. imena in gesla, da se prijaviš?
Ali pa varianta, če imaš laptop v stand by, da preprosto pustiš stran odprto in ko ponovno odpreš laptop, si še vedno logiran.

Še nisi slišala za opcijo, da imaš uštimano tako, da ti ni potrebno vsakič vpisovati up. imena in gesla, da se prijaviš?
Ali pa varianta, če imaš laptop v stand by, da preprosto pustiš stran odprto in ko ponovno odpreš laptop, si še vedno logiran.[/quote]

Avtorica ne govori, da bi nasla racunalnik z odprto stranjo…

In ne, na vseh straneh, kjer se moram jaz prijavljati z up.imenom in geslom,’mkram geslo tipkati vsakic na novo.
Priznam pa, da z zmenkarskimi in sex portali nimam nobenih izkusenj, tam mogoce gre tako.

No, ni več bistveno, kako je dobila geslo. Jaz sem ga pri mojem tako, da imam geslo od njegovega mejla. Tam je imel pa gesla od vseh strani, kjer je prijavljen.
Jaz si sploh nisem belila glave, kaj in kako. Zvečer sva se pogovorila, sem mu povedala, da tega ne rabim. Zjutraj je odšel v službo, po službi so ga čakale stvari. Sem bila še toliko prijazna, da so ga čakale pred vrati – notri. Da je frajer pred slovesom še kavico v miru spil. 😛

New Report

Close