Prehrana in kulinarika

Najbulši burek

Default avatar
Včasih jem burek.Ali ljudje dragi,kaj ga podgurski šiptar speče,ga nisem nikjer jedel.Gromozansko velik in ogromno file v nasprotju kako to delajo drugod.Cena komaj 1,6 eur.Ni samo burek,tudi pica je tam 1 eur in je več nadeva kot testa.Skratka moram to pohvalit ,ker si zasluži res.
Default avatar
Danes burek nimaš sploh.

Peč ne dela.

Prid jutr.
Default avatar
Burek 1a pečejo tudi Šiptarji na Teznem-MB. Tudi cena je ugodna.
Šiptarji imajo nasplošno tržno ugodne cene.
Default avatar
če kdo, potem oni pa turki in podobni znajo najboljše bureke delati
Default avatar
In kakšno meso pričakujete da je ntri, glede na ceno, ki jo plačate (in ste vsi navdušeni)??
Pa ne samo meso, vse sestavine.

Resno, ne morem verjeti, kaj se eni vse postopite jesti, in potem še hvalite....
Default avatar
Najboljši burek se ve, da je v Ljubljani - OLIMPIJA nasproti Telekoma.
Default avatar
burekk je napisal/a:
In kje je ta podgurski šiptar?
Default avatar
Ni panike, tudi naš Šiptar dela za 1.6€ odličen burek, pa sem dosti bureka pojedel v svojem lajfu, kar nisem mogel verjeti, ko sem ga prvič jedel, da imam najboljši burek pred nosom. Vedno vrsta pri njemu.
Default avatar
A ko jim lovi miševe?
Default avatar
Dejte no. Kakšen burek? Kranjska klobasa in liter vina zraven. To je malica.
Default avatar
Mal me skrbi je napisal/a:
saj lahko naročiš domačega pečjaka za dvojno ceno s še bolj revnimi sestavinami pa še pečen je, zamrznjen, nato ga pa moraš spet speči. Ne hvala.
Default avatar
Kadarkoli sem jedel birek v ljubljani ,ni bil niti bleda slika od tega.Pa še pol manjši in cena 2 eur .Tu je dvojno večji in 1,6 eur.Ni primerjave.Vprašal sem ga kaj daja not.V mesnega daje navadno faširano meso pol svinjine pol govedine.Pač kupljeno v tušu al podobno.Vbeli krajini je pa iste velikosti ampak veoiko manj nadeva pa cena namesto 1,6 je 1,8.No ni tak slab.Najbolj miniaturni burek je v leclercu.Dva grižljaja in fertik.
Default avatar
burek v lj je napisal/a:
Pa koji šiptar ti je to, da daje svinjino notri?
Default avatar
Profesiomalec peče bureke ne glede na veroizpoved in poznam tudi šiptarje,ki jedo svinjino.Kaj si ti iz lune al kaj.V jna so jedli tud slanino.So čisto ok dečki in ne sodi po rimokatoliški propagandi.
Se pravi podjetnik dela tisto kar se proda in,če on ne je svinjine potem to nima veze z bureki,ki jih peče.Saj ne dela zase to.Ampak za prodajo.
Default avatar
seveda svinjina je napisal/a:
ne, pa je niso!

so pa res čisto v redu ljudje...
Default avatar
še vedno ne vem kje je ta šiptar !
da probamo ,a ne.

Tudi šiptarji,albanci so različne veroizpovedi....krščanska(pravoslavna,katoliška)in muslimanska.
že med sabo se bockajo tako,da bo tudi tam enkrat štala.

ti raje povej kje je ta super burek ;)
Default avatar
ta burek je napisal/a:
"Danes burek ne, peč pokvarjen"
Default avatar
je dober pica burek u Lublan. Iz listnatega testa, nadevan s šunko, ki je kar dobra, sir in šampinjoni,
Kos, da komaj poješ, 2,oo €. Pečejo sproti, drugače se sir rad strdi, a to se zgodi poredkoma.
Default avatar
meni pa je napisal/a:
Ziher je pri Olimpiji? Tam je namreč tak. Najboljši pizza burek. Mesni vzamem pri Mlinarju.
Default avatar
meni je najboljši jabolčni burek v Tušu .... vauuuuuuu!