Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Življenje v Sloveniji je brezmiselno

Življenje v Sloveniji je brezmiselno

Po mojem mnenju in po mnenju večina slovencev je Slovenija majhna,revna,krizna,brezmiselna,lepa država..Mladi bežijo v tujino!!Prihodnosti v Sloveniji ni!!TUJINA JE ZAKON!!!!TUJINA JE LEPA!!!TUJINA PRIVLAČI!!!TUJINA JESANJSKA!!!Tudi mi odhajamo- za večno v tujino!!!!!V tujini bo sanjsko!!!!Jeeeeee…..Končno stran iz Slovenije,kjer vsak pozna vsakega!!!Vse je na majhno!!!!Prihodnosti ni!!!!NIČ NI!!!!!!!!!!!!
Zbogom kmetavzari slovenci!!!!!!!!!!!
Juhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuh!!!!!!!!Odhajamo- iz SLO!!!!

Glede na to, da že večkrat odhajaš, pa še nisi odšel, imaš očitno hude probleme s tem odhodom…

A greš v Žermani :)))))))) Meni se pa kar malo smilijo vsi, ki so se zadnja leta tako trudili, nekateri celo prodali stanovanja, da so šli v Nemčijo. Zdaj pa vsa tista štala rine tja. Jaz bi tudi šla, ampak šla bi v ZDA (izključno ker so podjetniško zelo razvita država in bi se tam lahko mnogo več naučila, kot se lahko zdaj učim od njih le preko neta), šla bi v Avstralijo, no pa Rusija je tudi čedalje bolj zanimiva.

Še jaz sem vesela, da greste. Počasi Slovenija sploh ne bo več kmetavzarska in neperspektivna, za karkršno jo imaš.

Ma koliko smo revni ne vem glih . Ce pogledas vozni park in bajturine mislis da smo sanjska dezela haha:)
Skoraj vsak od nas ima v lasti najmanj dve neprimicnine ( ali pa ga caka) in avto od 5 k gor…

Brezmiselno?
Brezsmiselno?

Ma meni je pa tako lepo v naši domovinici.Se vsake par let preselim ,sem sla s koroške na štjersko,s štajerske na primorsko pa malo v ljubljano,končni cilj pa je gorenjska.
Kaj pa ima tujina kar nima naša domovinica?
Povsod so težave,povsod so prijazni in žleht ljudje,povsod je bogatija in siromaštvo.

Sigurno, da Avstralija in nič drugega, če bi šel. Dokler sem pa v EU, bom ostal kar v Sloveniji, kjer je moj dom. Ubiti me bodo morali, sam že ne bom šel od tod. TU JE MOJ DOM, TU SEM DOMA!

https://www.youtube.com/watch?v=66hfatbTlEk

Jaz pa mislim, da je v naši deželici kar lepo in vsaj meni nič ne manjka. Zelo rada imam svoje sorodnike, ki bodo ostali v Sloveniji, če jaz grem.

Ti iz lastnih izkušenj povem,da se ti bo tujina prikazala povsem drugače šele,ko tja prideš.

Nakladate vi malo. Slovenija je super država. Pol folka, ki ima v Sloveniji službo, je v tujini nezaposljivih. Bodite srečni da je, kot je. Ko bo Slovenija res riknila, boste vsi družboslovci, ekonomisti, komunikoli, poslovni sekretarji, tajnice…v tujini nezaposljivi..

Provokacija! Tisti, ki zapusti Slovenijo in gre na boljse v tujino, ne sporoca tega po forumih, ima prevec stvari za razmisliti in kar nekaj kufrov za spokati.
Sama sem sla v tujino in zivljenje tu je naceloma boljse, manj stresno, bolj urejeno. Ampak, clovek, ki pise taksna sporocila kot avtor tega ne bo obcutil, ker tak clovek, ki zali ljudi s kmetavzerji, sam ne bo srecen nikjer.
Se enkrat, gre za provokacijo…definitivno.

Bivši sodelavec je šel na potovanje po ZDA – vsi tam so bili šokirani nad njim, kako je mogoče in kako blazno bogat mora biti, da ima zidano hišo, volvo karavan in je solastnik podjetja (tudi en od ustanoviteljev, ki so podjetje ustvarili iz ideje). Pa je po naših merilih čisto povprečen in ne spada med bogataško elito.

To je zato, ker imamo manijo s.p-jev in je vsak ki ima s.p. “podjetnik”.

…samo tisti, ki imate nepremičnine? Če je nimaš si pri nas REVEŽ! (Pa ne mislim tistih, ki imajo socialna stanovanja!)

New Report

Close