Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko ti je všeč nekdo, ki ga ne moreš imet arghhhh

Ko ti je všeč nekdo, ki ga ne moreš imet arghhhh

Joj punca a se vm tut dogaja, da se zagledate v kšno mal bolj znano osebo alpa kogarkoli, ki veste, da v življenju ne bo nič iz tega in so to samo pobožne želje haha jaaao kok ne maram teh občutkov 😀 smotano, ampak se dogaja 😀

Men se tud ena znana osebnost dopade, pa še gej je. 🙁 Ja, kaj čmo. Tko je. Sej ne izbiramo u koga se bomo zagledal.

Ah, meni se to stalno dogaja… Pa niti niso znane osebe, samo vem (mislim), da jih itak ne morem imeti… Žalostno 🙁

nova
Uredništvo priporoča

Vem kako se počutiš. Jaz imam že par let oči samo za enega tipa. Sicer je v njihovi državi znana osebnost, ampak me je čisto prevzel. Tip je čista desetka, lep, pameten, nadarjen, preprost. Imel je težko revno otroštvo, zato se ukvarja tudi z dobrodelnimi akcijami. Če pogledam, po celotnem svetu ne najdem niti enega vsaj približno tako popolnega osebka. Preostane mi samo, da se slinim po njegovih slikah, se učim njegovega jezika in sanjam kako bi bilo v njegovem objemu. Ahh, občutek je pa res fenomenalen če si zaljubljen.

No meni je pa v oči padel Stjepan Hauser iz 2Cellos hahaha šele zdaj sem ga odkrila, čeprav je že nekaj časa dejaven in mi je taaako huddd 😀 ampak kaj boš haha to je nedosegljivo

Jaz sem pa ravno danes srečala znanca, ki je ful luškan, pameten in izobražen a poročen, pa še žena je bila zraven. Pihal mi je na dušo, žene sploh ni šmirglal Mi je postalo vroče 🙂

New Report

Close