Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hotel v Umagu. Kateri je boljši

Hotel v Umagu. Kateri je boljši

Sol Garden Istra ali Sol Umag rezidence ? Za 3 dni nasl. teden se odpravljamo na počitek s sedemletnim otrokom in na izbiro sta ta dva hotela. Ima kdo izkušnje, vsaka informacija je dobrodošla.

Prvi je ok. Je pa dlje od centra Umaga.

Sol Umag residence je objekt zadaj za hotelom Sol Umag.Sploh ne vem, če ima svojo kuhinjo, po moje gostje hodijo na zajtrk, kosilo in večerjo zraven v hotel Sol Umag.V hotelu Sol Umag imajo tudi notranji in zunanji bazen, rezidence se mi zdi, pa da ima samo sobe.Do mesta je peš približno 15 minut, okolica pa je lepa in blizu morja.
Sol garden Istra hotel je malo bolj proti Katoru.Vem , da ima zunanji bazen in je samostojen hotel.
drugega ne vem, saj hodim tam mimo samo na sprehode in kolesarjenje iz bližnjega kampa.
Mi je pa zelo všeč hotel Sol Umag.Stoji tik ob morju.spredaj je lepo urejena plaža in vsak večer je tu poleti živa glasba.Med letom je v tem hotelu dostikrat zelo ugodna akcija za bivanje.10 minut peš poti ob morju naprej je marina, še malo naprej pa mesto Umag.
Jaz bi priporočala hotel Sol Umag.

Sol Umag in Sol Umag residence imata notranji bazen primerno ogrevan, medtem ko je voda v bazenu hotela Sol Garden vedno LEDENA. Ima pa drugi hotel malo več animacije za otroke, ponavadi med krompirjevimi počitnicami je tam nastanjenih ogromno športnikov na pripravah- gneča na zajtrku in večerji. Sicer sta obe varianti ok.

Raje sol Umag. Jaz se gardna spominjam samo po grozni gneči na obrokih.

Mislim, da ima Sol Umag residence isto recepcijo, kot Sol Umag.In da so v residence samo sobe…Ne vem, najbolje, da vprašaš po telefonu.
V glavnem, tudi jaz ti potem priporočam varianto Sol Umag residence.

New Report

Close