Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ana klašnja

ana klašnja

Koliko je stara ta ženska?

32 let. Zgleda starejša kot je v resnici.

35

Ni mlada. Jaz ji manj kot 35 tudi ne dam.

Blizu 40 jih mora imet.

… zdaj vsaj vem, da nisem mlada. Pa še včeraj se mi je zdelo, da sem 🙂

srednjo šolo je končala 98. torej je stara 36 let.

evo uganka

http://govori.se/twingospodicne/ana-klasnja-zdaj-sem-ze-stara/

Pa kaj razmišljajo take ženske? Ves čas zabava, lepotičenje in mladce okol sebe?

Kwa mora imet taka frača že vse za sabo. 🙁 20 let zajebancije :-)) Pa to ne preživi niti Čak Noris!

Tebi pa matematika ne gre najbolj dobro, a ne?

Joj, babe, kako ste zavistne!

Ja, ampak res, tudi jaz sem to razmišljala.

Ana je zelo lepa ženska in zelo lepo izgleda za svoja leta!

To lahko napišem jaz, ker nisem niti malo zavistna, ima pač zelo dobre gene.

Tebi pa matematika ne gre najbolj dobro, a ne?[/quote]

Ponavadi končaš srednjo šolo pri 18-19 letih, torej če končaš srednjo v letu 1998 si letnik cca 79-80, torej si trenutno star cca 35-36 let. A sem se kje zmotil v logiki?

Stara je 34 let in izgleda odlično!

anči je bila super oseba, sedaj pa samo še igra svojo srečo navzven. Škoda je je, tip ni bil vreden, pa še na kariero je vplivalo!
Upam, da se kmalu pobere in, da bo njen nasmeh spet pristen!

Frau Klašnja je letnik 1981. Če ste včeraj gledali talente, je jokala od sreče in je s svojim jokom druge spravila (pred tv-ji) v jok. Če je to bilo igranje, potem sem jaz Franc s čorave kmetije.


34 je bila stara leta 2014, koliko jih ima torej letos?

Ženska je prav luštna,postavna in zelo simpatična….stara je 35 in v živo zgleda mlajša…….me zanima kako zgledajo tiste, ki šimfajo….

No, ženska je lepa,mto pa res ne moremo zanikati. Naj je stara ali mlada, haha, kakor za koga. Lepotica, tudi postavo, kot vidim tistega malo na tv, ima u nulo. Jz sem ji kr mal fovž, majke mi. Verbalno pa… To pa ne bi raje

kdo je Ana Klašnja?

Lepa ženska ni kaj, ampak je postala tako osladna s tisto Marjetko, ki pa je še hudičevo zoprna.
Ana pa ne glede na to koliko je stara izgleda dobro, morda kg gor bo pa še bolj lepa.

Je karizmatična, fatalna ženska, ki ve kaj hoče, ki je v svojem mladem življenju že veliko dosegla in spada v vrh slovenske estrade. Težko je dobiti na naši kulturni sceni dekle, ki bi s tako strastjo opravljala svoje delo, brez predsodkov kontaktirala z ustvarjalci oddaje, z nastopajočimi in z gledalci. Je mila ženska z močnim karakterjem in velikimi sposobnostmi, ki so se že mnogokrat dokazale.

men je tud huda bejba

Ana Klašnja NI Slovenka, tako da…………. no go ……….. made in serbia

New Report

Close