Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fakiju Marusa kazala odgovore

Fakiju Marusa kazala odgovore

Faki z mejno zmagal tako da mu je maruska kazala odgovore…to je pa res sramota za ustvarjal ce oddaje…gledal jo je ko zvesti pes kaj bo pokazala …pa saj je logicno da ne zmore zmagati noo…

ni res!

To ni res, ker se tekmovalci sploh ne vidijo med seboj. Faki je bil še za leseno pregrado tako, da sploh ni videl Maruše.

Sebastijan bi pa lahko videl tekmovalce na tribuni če bi pogledal levo gor. Tako, da tukaj je lahko goljufal samo Sebastijan, pa še to bi Saška videla.

Nekateri tukaj gor pa ste patološki lažnjivci. A je to res vaš vrhunec dneva? Res nimate ničesar večjega v življenju kot pa forum in laži?

Nismo, sam Fakerja in Fakićke ne maramo

Ivona je dobro povedala, kdo navija za Faketa. Mii smo absolutno za Sebota. Žal gre domov, in gledanja Kmetija bo zame predčasno konec

Kamera sicer ni kazala Marušinega obraza, tako da ne morem reči, da je dajala kakšne namige, mi je pa celotna igra delovala precej čudno.
Faki je vrtel tisto kocko ves čas in si izmišljeval odgovore, to ne bi smelo biti dovoljeno. Že pri dvoboju Maruše in Barbare je Maruša izkoristila čas tako, da je prijemala kocko še preden je Saška prebrala odgovore in ker Barbara tega zaradi pregrade ni videla, je čakala do konca in šele potem prijela kocko.

Ne vem zakaj ni že takrat Saška dala jasnih navodil glede tega, ali lahko kocko “pripraviš” že pred koncem možnih odgovorov, ali ne.

Če se vrnem k Fakiju in Sebastijanu – pravila bi morala biti jasna. V kolikor je dovoljeno kocko nastavljati že med branjem odgovorov, bi morala veljati PRVA postavitev, potem bi vsi tekmovalci MORALI igrati pošteno in ne bi prišlo do takšnega fiaska, kot smo ga videli.

Tale zmaga Fakija ni kredibilna, žal.

Sicer pa mislim, da je Faki že zmagovalec. Pravega konkurenta zdaj nima več.

prav je da zmaga Faki, če je pač že šel Sebastijan ven.
včerajšnji dvoboj bi moral biti finalni, saj sta edino ta dva delala tako kot je treba delat kadar se dela!

prav je da zmaga Faki, če je pač že šel Sebastijan ven.
včerajšnji dvoboj bi moral biti finalni, saj sta edino ta dva delala tako kot je treba delat kadar se dela![/quote]

Mi našteješ nekaj del, kjer sta delala samo Faki in Sebastijan tako, kot je treba?

Prav nobena opravljena naloga ni delo enega samega. Eden je vodja, ostali pomagajo, tisti, ki ne pomagajo, pa kuhajo, pospravljajo, pobirajo sadje, delajo v vrtu, pri živini.

Meni se sploh ne zdi, da vse tiste ženske, ki se jim očita, da nič ne delajo, res tako slabo delajo. Pri nalogah pomagajo po svojih močeh, vrt je oplet, jabolka pobrana, ozimnica pripravljena, marmelade skuhane, vino se dela, drobni izdelki za tržnico so narejeni, lačni niso. Če pa ena kuha bolje, druga slabše… se lahko kdo od nas pohvali, da je najboljši pri vsem?

Je pa res, da Maruša zna izpostaviti Fakija kot najboljšega. Kako je ona ponosna nanj, kaj vse je pokazal v tem šovu, kako je on priden, kako brez njega ne bi bila nobena naloga narejena … bla, bla, bla …

prav je da zmaga Faki, če je pač že šel Sebastijan ven.
včerajšnji dvoboj bi moral biti finalni, saj sta edino ta dva delala tako kot je treba delat kadar se dela![/quote]

Mi našteješ nekaj del, kjer sta delala samo Faki in Sebastijan tako, kot je treba?

Prav nobena opravljena naloga ni delo enega samega. Eden je vodja, ostali pomagajo, tisti, ki ne pomagajo, pa kuhajo, pospravljajo, pobirajo sadje, delajo v vrtu, pri živini.

Meni se sploh ne zdi, da vse tiste ženske, ki se jim očita, da nič ne delajo, res tako slabo delajo. Pri nalogah pomagajo po svojih močeh, vrt je oplet, jabolka pobrana, ozimnica pripravljena, marmelade skuhane, vino se dela, drobni izdelki za tržnico so narejeni, lačni niso. Če pa ena kuha bolje, druga slabše… se lahko kdo od nas pohvali, da je najboljši pri vsem?

Je pa res, da Maruša zna izpostaviti Fakija kot najboljšega. Kako je ona ponosna nanj, kaj vse je pokazal v tem šovu, kako je on priden, kako brez njega ne bi bila nobena naloga narejena … bla, bla, bla …[/quote]

vsaka prava ženska se postavi za svojega dedca, pa četudi je bosanc.

Slovenka komandira Bosanca. Tip je čisto nebogljen pred njo. Pa tak hrust. Ta bi še ekonomskemu imigrantu iz Pakistana nataknila feređo. Obramba pred muslimani so slovenske feministke. Takele Maruše. Sem nekaj slutil, da nam bodo enkrat prav prišle.

Kako ste smešni s tem vašim “moral bi zmagati” … moral, moral, moral. zakaj? zato, ker si vi tako želite? pač ta šov ni narejen v stilu, da izbirajo gledalci, temveč o obstanku odloča dvoboj. Sprijaznite se s tem, ali pač ne glejte. Pa neke teorije zarote, pa kao goljufanje, pa spet vtikanje v pravila igre? Pravila, pa četudi se nam vsem zdijo blesava, so določili in so veljala za OBA tekmovalca enako, oba sta jih poznala vnaprej in oba sta imela možnost manevriranja znotraj pravil. Nobeden pa pravil ni kršil.

Sicer pa, jaz sem čistokrvna Slovenka, plus druge narodnosti mi nič ne “dišijo”, me ne privlačijo ne telesno, ne umsko, pa vseeno sem popolnoma in v celoti za Fakija. In oba z Marušu izražata daleč najmanj patologije, nekateri jo pa imajo za izvoz.

če je možno, 165{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} se strinjam s temle.

če ni, pa samo stoprocentno!

Seveda so dvoboji prirejeni. To se vidi na daleeeeeč.
Že pri dvoboju med Barbaro in Anito se je videlo, da je imela Barbara daljšo vrv.
Pri dvoboju Maruša in (druga) Barbara, je bilo dovoljeno nastavljanje kocke Maruši, s tem da Barbara sploh ni vedela, da se jo lahko prijema še pred koncem vprašanja.
Pri Fakiju in Sebastijanu je prav tako prišlo do tega, da je Faki vrtel kocko kot zmešan in si izmišljeval.

Res pa Maruša dobro “promovira” Fakija, tako pred kamero, kot tudi pred ostalimi tekmovalci. Tako ves čas izpostavlja, kako je sposoben, čeprav je še tisto nalogo, ki jo je imel čez (opazovalnico), ni naredil pravilno, po drugi strani pa se Faki je ves čas spravljal na Sebastijana in natolceval, kako bodo zaradi njega izgubili (klet za vino).
Tudi pri nominacijah za prvega dvobojevalca je Faki PRIREDIL zgodbo, ki mu jo je povedal Miha in predstavil Sebastijana kot hinavca, zato so ga ostali člani gospode nominirali.

Dejansko je bil Seba Fakiju edini konkurent, zato je izid kmetije že jasen……

Zame je Faki -FULL FUJ FAKI !!!
Francu je opral možgane in zato me je Franc razočaral.Faki spreobrača besede,laže,hinavi.

Prve dni je še neki delal,potem,pa si je zaradi togote in prepirljive in sekantne Maruše poškodoval roko.
Koliko on rad dela,je veliko vprašanje,ker je roka krinka.Če kdo rad dela je to Franc,morda tudi kakšna Jacquline,ki jo podcenjujejo in okrivijo za vsako stvar.Dominika mi deluje drugače kot Jacquline,pa ju skup v isti koš mečejo.

Zame ta ful Faki ne more in ne sme zmagat,ker si tega res ne zasluži.Tudi Maruša ne.Kar ne morem verjeti,da se to bitje toliko prepira z vsakim,za malenkosti.Bilo je že pestro in še bo bolj pestro.

Sebastijan je bil videti en vredu dečko,poštenega srca,dobrega in ni bil za razglašeno družino.Žal mi ga je .Zelo žal,kaj čemo.

In če zmaga Faki…a se boš požrla?

New Report

Close