Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 2+1 gratis – Mercator

2+1 gratis – Mercator

Kako razumete oglašanje Mercatorja v njihovi spletni trgovini za popuste 2+1 gratis? Moraš naročiti 3 ali 2 komada?
Poleg ostalih stvari sem naročila 2*10 kg krompirja (2+1 gratis), misleč, da mi bodo eno vrečo avtomatično dodali. To se seveda ni zgodilo, ker bi po njihovo morala naročiti 3 vreče, da bi bila 1 gratis. Menim da gre za pomanjkljiva navodila kupcem, oziroma za zavajajočo reklamo.
Kadar preko spleta kupujem npr.: kozmetične izdelke, mi vedno, avtomatično dodajo stvar, ki jo reklamirajo pod določenimi pogoji prvotnega nakupa. Npr.: če kupiš dva izdelka na x strani, dobiš določenega gratis, ne da bi tega sploh naročil.
Kdo ima prav?

Meni je tudi logicno da narocis dva in ti enega dodajo zraven 🙂

Ceprau ko gres fizicno v trgovino dejansko vzames 3 izdelke iz police :)))


Tako je, vzameš tri, obračunajo ti dva, en gratis.

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]

Ne. Ponavadi se potem na blagajni komplicira, kje je tretji, ki bi moral bit gratis:p

Hm, v spletni trgovini pa ne moreš sam vzeti 3 komade!

kaj ste res neumni da ne veste kaj pomeni en kos ob nakupu dveh dobite dodatno gratis? Dajte ne se hecat no, ne verjamem, še za mon je to preneumno.

Kaj pa ti ne stekas? 🙂

Kaj pa ti ne stekas? :)[/quote]

Res in potem smo mi neumni. Preberi uvodni post. Počasi…..

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]

Ce narocis dva je logicno da tretjega noces (so tudi taki primeri) ce pa narocis 3 pomeni da hoces 1ga gratis.

Mislim da to ravno ni kvantnafizika, a ne avtorica? 🙂

Ti pa nisi najbolj brihtna, a ne?

No, ampak saj se zdi logično, da če kupiš (in plačaš 2), da ti pripada še tretji, ki ga mercator reklamira, da ga dobiš zastonj. Zato so te pač naplahtali. Ker najlažje je nevedne ovce brit in lupit.


S čim pa ti nadomeščaš svoje pomanjkanje čustvene inteligence?

New Report

Close