Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek azijske številke oblačil

azijske številke oblačil

A mogoče kdo ve kakšne so azijske številke oblačil (M, L, ….) v primerjavi z našimi? Pa, a je mogoče kdo kupoval na AliExpres in kakšne so izkušnje?
Hvala

meni se zdi, da so malce manjše kot naše
poleg tega je bilo vse, kar sem naročala iz aliexpressa 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} poliestrska roba in težko nosljivo. jaz sem bila razočarana, bolj ali manj in ne naročam več od tam.

Naročiti moraš vsaj dve številki večje. Sicer imajo pa veliko izdelkov mero za velikost izdelka in si jo poglej.

nova
Uredništvo priporoča

Saj surovinska sestava je napisana. Še eno vprašanje imam: torej drži, da so na AliExpresu napisane azijske številke?

Pred časom sem naročila eno oblekco, na slikah je zgledala čisto solidna. Nosim velikost 34/36, naročila sem M. Nakar oblekce tudi nase nisem mogla spravit, tako majhna in ozka je bila, material pa 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} poliester (čeprav je navedena neka mešanica z bombažem) in tako tanek kot kakšna tekaška švic majica. Skratka, za nikamor. Res, da je bila zelo poceni, ampak ker sem tule že brala, kako ženske kupujejo ful dobre zadeve pa čisto poceni, sem rekla, pa dajmo poskusit.
Skratka, oblekca je šla v smeti, z naročanjem cunj s Kitajske sem pa definitivno končala.

Imaš pri vsaki številki zapisno npr. dolžino majice, dolžino rokavoc, hlačnic,… Sama imam pri nas št. 38 in moram preko aliexpresa izbirati XXL (zelo redko XL). Tako da za tiste, ki imajo številke 40+ pri nas po moje sploh ne pride v poštev nič.

Tule je en tak realen zapis, kaj se zgodi, ko naročaš poceni iz Kitajske.

http://www.huffingtonpost.com/lindsay-ferrier/this-is-what-happens-when-you-order-ridiculously-cheap-clothing-from-singapore_b_6249572.html

Saj surovinska sestava je napisana. Še eno vprašanje imam: torej drži, da so na AliExpresu napisane azijske številke?[/quote]

surovinska sestava je napisana ena proti približno in se nanjo ni zanest
sem naročila majčko iz bombaža… ga je bilo samo 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Na Aliexpresu naročam samo pustna oblačila, pa še ta 3 št. večja, da ujamem mojo št. Kvaliteta… ni vse tako lepo kot na spletu, za pusta je super, ker je izredno poceni. Vendar preberi še mnenja kupcev.
Sicer pa tam oblačil ne bi naročala. Nisem tako bogata, da bi kupovala poceni.

Haha, linku sem se nasmejala. Ja, poznam par ljudi, ki so kupili. Okej, ta kos je premajhen. Kupijo spet. Temu fali to, pa to. Sčasoma so vsi obupali. In iskreno, ni mi jasno, zakaj bi kdo naročal čip cunje s Kitajske, čepa imaš za vsakim vogalom C&A, Mano, Takko in podobno. Jaz sem se nasankala s škornji. Stali 20 evrov. Dobiš v vsakem Deichmannu boljše.

New Report

Close