Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek iščem malo zabave

iščem malo zabave

živjo, iščem prijateljico za občasno zabavo. star sem 24 let in iščem punco od 19-31 let. če je katera za malo zabave na vsake toliko časa mi samo napiše naj ji ne bo žal
🙂

Zdej al si grd al pa si nesposoben da si nemores ene najdet v reali :)))

nč od tega-samo malo zabave hočem
🙂
ne pošili mi glupih komentarjev
usmili se me plz
cool?
bye

nova
Uredništvo priporoča


A veš, da jaz v to ne bi bila tako prepričana. Preko neta sem spoznala najlepšega moškega, kar sem jih v življenju do zdaj (tudi v reali) srečala. Z njegovo sposobnostjo tudi ni bilo nič narobe, ravno nasprotno. Problem je bil edino v tem, da nima na pretek časa, da ne hodi po lokalih ali raznih klubih, fitnesih in podobnih socialnih križiščih.

------------------------------------------------------------------------ "I shut my eyes and all the world drops dead; I lift my eyes and all is born again." (S. P.)


A veš, da jaz v to ne bi bila tako prepričana. Preko neta sem spoznala najlepšega moškega, kar sem jih v življenju do zdaj (tudi v reali) srečala. Z njegovo sposobnostjo tudi ni bilo nič narobe, ravno nasprotno. Problem je bil edino v tem, da nima na pretek časa, da ne hodi po lokalih ali raznih klubih, fitnesih in podobnih socialnih križiščih.[/quote]

Ampak glede na avtorja, to sigurno ne velja za njega 🙂

kako to veš? me poznaš?
dej ne pametuj kr neki dokler me ne poznaš-razen, če me
ne javlji se,če nimaš kaj pametnega povedat
😉

Ma vem in cau :)))

Sicer je lahko zate zabava tudi igranje saha 😀 ceprau dvomim :)))

okej če veš mi povej nasledne podatke:
*kdo sem
*iz kje sem
*kje sem se šolu
lep pozdrav
=)

zame je zabava igranje s puncami
kva je zate ne vem in me niti ne briga
=)

čakam odgovor na moje zgoraj zastavljeno vprašanje


1* Butec!
2*Iz konzerve(vprašal si ZI kje)!
3*Šolal se nisi, sicer bi znal napisati pravilno!

SPOŠTOVANI AVTOR TE TEME, KI STE JO ODPRL

ne izpostavljajte se tukaj, ker so tu večinoma psihopati ki hočejo izkoristiti vašo ranljivost ( zlorabiti vaše podatke). Zloraba osebnih podatkov in obrekovanje sta po Kazenskem zakoniku kaznivo dejanje, zato se ne izpostavljaj tukaj, tu so določeni posamezniki, ki meje ne poznajo.

Upoštevaj raje nasvet policije, objavljen na spletni strani od policije: “svetujemo, da ste pri uporabi interneta izjemno previdni in svojih podatkov ne razkrivate.”

http://www.policija.si/index.php/preventiva-/preventiva/6020-stari-in-otroci-zavarujte-se-pred-zlorabami-na-internetu-policija-svetuje?lang=

ko smo pa ravno pr temu kdo ne zna pisat
nasvet: če že pametuješ IZ se piše IZ in ne ZI
butec
hehehehe še kej piš, da se bom še smeju
p.s- pazi kako boš pisal/pisala
=)

SPOŠTOVANI AVTOR TE TEME, KI STE JO ODPRL

ne izpostavljajte se tukaj, ker so tu večinoma psihopati ki hočejo izkoristiti vašo ranljivost ( zlorabiti vaše podatke). Zloraba osebnih podatkov in obrekovanje sta po Kazenskem zakoniku kaznivo dejanje, zato se ne izpostavljaj tukaj, tu so določeni posamezniki, ki meje ne poznajo.

Upoštevaj raje nasvet policije, objavljen na spletni strani od policije: “svetujemo, da ste pri uporabi interneta izjemno previdni in svojih podatkov ne razkrivate.”

http://www.policija.si/index.php/preventiva-/preventiva/6020-stari-in-otroci-zavarujte-se-pred-zlorabami-na-internetu-policija-svetuje?lang=%5B/quote%5D

ni treba skrbet
vem, da so tle sami psihiči-saj ne moreš več dobiti normalnega odgovora
vseeno hvala za nasvet
ga bom upošteval

“Policisti vam svetujemo: Pri vstopu v klepetalnico vedno uporabi vzdevek, ki ni tvoje ime.”[/u]

http://www.policija.si/index.php/preventiva-/preventiva/6020-stari-in-otroci-zavarujte-se-pred-zlorabami-na-internetu-policija-svetuje?lang=

če je katerakoli za zabavo naj piše-ji ne bo žal
samo pišite


Morda bi pustil kak kontakt, da ti psihiči lahko pišejo?

------------------------------------------------------------------------ "I shut my eyes and all the world drops dead; I lift my eyes and all is born again." (S. P.)

Lahko dobis normalen odgovor, ampak vcasih je boljse biti tiho, nismo vsi “psihici” tukaj 🙂

Pa kaj ce se hoces obcasno mal pozabavat? 😉

gmail: [email protected]
glede psihičev:
ne velja za vse
samo za določene
=)


Kako ne velja za vse? A nisi ti napisal: “vem, da so tle sami psihiči”?
Torej, kaj zdaj, naj ti pišejo psihiči al oni drugi, ki jih ni?

------------------------------------------------------------------------ "I shut my eyes and all the world drops dead; I lift my eyes and all is born again." (S. P.)

Micko, ti ga pa pihaš. :)))

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

joj revček, sam blamiral se boš in ratal še bolj zafrustriran

treniraj še naprej desno roko, verjem, da se ti to najboljš obnese

New Report

Close