Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najbolj čudne kombinacije, ki pa noro pašejo skupaj?

Najbolj čudne kombinacije, ki pa noro pašejo skupaj?

npr. marmelada in kisla smetana 🙂

še ima kdo kakšno?

Maslo na kruh, čez pa zenf pa malo česna

Ali pa margarina na kruh pa malo cukra zraven

Pomfri + sladoled od vanilije s cokoladnim prelivom 🙂

Palacinka s sladkorjem + limono 🙂

Klasika – melona + prsut 🙂

Vanilijev sladoled in bučno olje.

------------------------------------------------------------------------ "I shut my eyes and all the world drops dead; I lift my eyes and all is born again." (S. P.)

Pa dobro saj ti zadnji dve sploh nista tak napačni 🙂

Drugače pa obožujem tudi tole palačinko z limono pa cukrom, mater ej, jutri si jo naredim! (danes je že malo prepozno).

Tudi prva je mmm :))) To sem od cimre pobrala 🙂 prvo sem jo pou ure cudno gledala pol pa sem samo to jedla 1 mesec 😀

marmelada in kisla smetana so bili zajtrki mojega otroštva 🙂

kufe,šnops,f 57

Palačinke s sladkorjem in limono mi je delala že moja babica, več kot 40 let nazaj, pa sendviče iz kruha, namazanega z maslom in suho salamo.
Melona s pršutom tudi ni nič nenavadnega, to so nam stregli v italijanskih hotelih.

gobova juha in palačinke z marmelado (namesto kruha)

jaz pa nadvse rada kombiniram v marmeladah različne vrste sadja z različnimi aromatičnimi rastlinami, letos npr. breskve z baziliko, breskve z rožmarinom, marelica s timijanom, jagoda s timijanom, korenček z začimbami za medenjake, …

Smoki vmešan v navadni jogurt. Že kot otrok sem to oboževala jest, in še dan danes si to naredim.

Marmelada in kisla smetana v palacinkah itak, pa kruh z maslom in sladkorjem tudi, ze od otrostva 🙂

Puding s prelivom – domac kiselkast ribezov sirup
Slivovi cmoki in zelena solata
Solata sir, piscancje prsi, paprika, pelati, grozdje, pomaranca in kikiriki
Solata kitajsko zelje, pomaranca in orehi
Potica in šunka :))) v skrajni sili tudi suha salama velja
sendvič ržen kruh + suha salama + sir + kivi
kruh + pašteta + rdeča redkvica + drobnjak
Pa čebula tudi pase v vsak sendvic

Kaj si iz Ruš? Tam je to baje udomačena kombinacija. Meni je isto nenavadna kombinacija šmorn + solata.

Všeč mi je pa kombinacija krompirja in pašte, ali po knapovsko (grenadirmarš), ali po italijansko (s paradižnikom, zéleno itd)

Kaj si iz Ruš? Tam je to baje udomačena kombinacija. Meni je isto nenavadna kombinacija šmorn + solata.

Všeč mi je pa kombinacija krompirja in pašte, ali po knapovsko (grenadirmarš), ali po italijansko (s paradižnikom, zéleno itd)[/quote]

ne, nisem iz Ruš … ja, baje Pohorci to jejo … Pohorje je pa itak moje … pa šmorn s kislo endivijo tudi

Jaaaa, šmorn in solata, sploh fižolova! Mi smo doma to vedno tako jedli, šele v najstniških letih sem opazila, da večina drugih šmorn je kot sladico. 🙂

Pa ne vem, če je to res tako čudno, ampak meni kakav zelo paše k slani hrani. Pa so mi vedno govorili, da ne, da kakav gre pa ja k sladkemu (zjutraj recimo h kruhu z marmelado, ali pa v kavarni k tortici, ipd.). Zdaj pa ne vem, kdo je bil tukaj tisti “ta čuden”. 🙂

Šmorna najbrž ne sladkate, če ga jeste s solato in tudi vanilijevega sladkorja ne daste v maso?

Sicer pa se mi od zgoraj napisanih zadev čudna pomfri in sladoled in potica s šunko, ostalo ni ni nič posebnega. Aja, pa tale šmorn s solato, če je sladek.

Bobi palčke in Milka….že od malega.
Šmorn in solata pa sploh nista čudna, ker mi delamo Šmorn s soljo in ne sladkorjem.

moj mlajši otrok si da na evrokrem suho salamo….včasih še sir gor…

Ko sem bla majhna sem jedla navadni jogurt (cim bolj kisel) s cipsom 🙂 in pol sem se pra nono navadla to jest 😀

Meni paše kruh, maslo, marmelada, suha salama ali sir.

Ali pa kruh, pašteta in kečap.

Pa kakav v kavi. 😉

sir in japke skupaj


To tudi jaz :)))

To meni tudi, sploh prvi dve varianti.

Drugače pa še vanilijev sladoled+cornflakes+nutela.;)

Sendvič, noter pa še čips.

Meni je pa ful všeč marmelada + sir.

New Report

Close