Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nakup rabljenega iphone hrvatska podobno kot pri nas bolha.com

nakup rabljenega iphone hrvatska podobno kot pri nas bolha.com

a veste da se lahko na hrvaškem dobi res poceni rabljene mobilne telefone ko jih prodajajo tako kot npr pri nas na bolha.com.
v zagrebu lahko dobiš rabljen zelo dober iphone 4 že za 100eur in zelo dobro ohranjen in vse.
Mogoče bi kakšen rekel, da je to nategancija ampak se splača ko se malo gleda po spletu za to in to ni nubena nategancija saj se z lastnikom srečaš.
na hrvaškem jim je za telefon iphone 4 za 100eur veliko denarja pri nas se pa dobi po 200eur tak iphone 4 npr
kaj mislite.
Na bolhi, ko gledaš sploh nimaš nubene normalne izbire, če pa že so pa je vse počen ekran itd.

Če s tem tekstom kaj konkretnega sprašuješ, raje napiši še enkrat – vsaj jaz ne razberem nobenega vprašanja in ne vem na kaj naj ti sploh odgovarjam.

Jaz sem kupil prek bolhe iphone 5 leto dni nazaj za 200e, sedaj so še cenejše. Štirico pa dobiš pri nas tudi pod 100€

Moraš pa aktivno spremljati bolho, dobre ponudbe gredo takoj, slabe ostanejo, zato pa potem izpade da je vse precenjeno.

govorim, da se na hrvaškem splača kupit mobilni telefon na spletni strani njuškalo tako kot je pri nas bolha.com samo, da se na njuškalo dobi veliko cenejši mobilni telefon kot pri nas na bolhi.
iphone apple 4 ga dobiš po 100eur in zelo veliko primerov ki so po 100eur pri nas se dobi rabljen iphone 4 gotovo za 200 ali še več eur.

a ste eni mogoče nepismeni a kaj ?

v zagrebu dobiš res odličen iphone4 za 100eur.
Mislim če pa tko kakšnemu poveš da se iphone 4 lahko dobi tudi za manj kot 100eur te že malo čudno pogleda ne vem potem ali so res že tako poceni ali ne, ali pa se eni še ne razumejo na te cene applov.

Seveda, eni so. To imaš zelo prav.

New Report

Close