Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zdravniški pregled za službo

zdravniški pregled za službo

ali je potrebno za zdravniški pregled za službo zdravstvena kartoteka
hvalaaaa

Da.

------------------------------------------------------------------------ "I shut my eyes and all the world drops dead; I lift my eyes and all is born again." (S. P.)

Bil na zdravniškem letos januarja, pa je niso zahtevali !

Ja, zdravniški pregled je potreben, vendar zdravnik, ki opravlja pregled, tvojemu bodočemu delodajalcu samo pove ali si primeren za delo ali ne. Nikoli bodoči delodajalec ne ve ali imaš kakšne bolezni, si na kakšnih tabletih itd.

Seveda to pomeni, da če jemlješ tablete, zaradi katerih ne smeš voziti avtomobila ali upravljati viličarja, ti pa si na pregledu za delovno mesto viličar ali šofer, tvoj bodoči delodajalec prejme obvestilo, da nisi primeren za to delovno mesto.

Kartoteka je nujno potrebna, saj v njej piše vse o tebi – naprimer ali si na kakšnih zdravilih

Ni nujno potrebna. Odvisno od ambulante.

Če da meni naprimer privat psihiater tablete, to v kartoteki splošnega zdravnika ne piše, mogoče edino na zd kartici, to pa ne vem

Jaz sem rabila neko potrdilo osebnega zdravnika,ker kartoteke niso dali,so dali pa to!

Odvisno od ambulante – pri nas ljudi pošiljamo v dve različni (pač od tega, kje so prej na vrsti) in oboji zahtevajo kartoteko.
Partner je šel letos na zdravniškega pred zaposlitvijo (ob menjavi službe), zadostoval je povzetek kartoteke, ne celotna kartoteka.

jaz ne nosim kartoteke. ne zahtevajo niti povzetka

New Report

Close