Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ginekologinja Lomsek Mili Domzale

ginekologinja Lomsek Mili Domzale

Po telefonu sem se zmenila da se vpisem k dr.Lomskovi,ker se na novo sprejema.Vceraj sem bila narocena in je bila druga ginekologinja dr.Markun ali nekaj podobnega ki dela v njeni ambulanti in med njenim del.casom.Zanima me kako je to?Ker je nisem poznala sem mislila da je to dr.Lomskova,danes pa mi v laboratoriju pove da sem napotena od druge
Mogoce katera kaj ve o tem

Mislim, da dr.Lomškova ne dela vse dni in dela v njeni ordinaciji še druga zdravnica.
Jaz sem bila tam dvakrat v enem letu in me je sprejela vedno druga.
Ampak vse pohvale, obe izredno prijazni!

Lomškova se ukvarja tudi z neplodnostjo in gre nekaj delovnega časa tudi za to.

nova
Uredništvo priporoča

Najboljša ginekologinja…..imela me je vse 3 nosečnosti…same pohvale…Na svojem področju je strokovnjak in kar je še pomembno zelo človeška…..
Lp

Ja res je, Lomskova se ukvarja se zneplodnostjo in dela tudi v Dravljah (amb. Dr. Res ). Ko se boš naslednjič naročila reči da želiš k njej. Se pa strinjal da je res super! Če ne bi imela v nosečnosti nje, mojega sina sedaj ne bi bilo z mano! Res je krasna, bolje rečeno zelo srčna ženska. Vse pohvale!

Tudi meni je v nosečnosti zelo pomagala! In tudi pri meni rešila mojega otroka! Zakon je! Priporočam.

kar se tiče Lomškove,bi vam priporočal da jo takoj zamenjate,ta zdravnica nima pojma o svojem delu,da povem samo primer moje sestre ki je stara komaj 25 let:.rekla ji je naj jo dobro pregleda da nima kakšne pregrade na maternici,Lomškova ji na lepe oči reče ne nimaš ti tega,niti ultrazvoka ni naredila samo obris maternice je vzela,nakar gre k privat ginekologu in ta ugotovi hudo vnetje maternice in neke rakaste celice iz katerih se lahko razvije rak,dobila je 10 dnevno terapijo z desetimi vrstami tablet,in kar sem si prebral po forumih ni edina ki jo je dobesedno zajebala,tej ginekologinji bi bilo potrebno vzeti licenco in jo skupinsko tožit za njeno nemarno delo

Če pišeš tako ostre besede Jezen, se prej malo pozanimaj v prihodnje, da ne pišeš neumnosti. Kar si napisal nima nobenega smisla. Če je Dr. Lomšek rekla, da ni pregrade, je sigurno delala 3D UZ , ali pa to ni bila Dr. Lomšek in če je ona rekla, da ni pregrade, je ni. Kar pa se raka tiče, se moraš odločti , ali so rakaste celice, ali ne in če so je to rak, je to rak in ne nekaj iz česar nastane rak, kar se vsekakor ne zdravi z zdravili. Me tudi prav zanima kakšen strokovnjak bi zdravil karkolI z 10 vrstami tablet. Dr. Lomšek tudi dela v privat ambulanti. Morda bi moral preverti drugo mnenje. Prav bi bilo, da bi odgovarjal za neumnosti, ki s jih napisal.

New Report

Close