Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prodam bone Leclerc-lj vrednosti 40€ za samo 25€.

Prodam bone Leclerc-lj vrednosti 40€ za samo 25€.

Veljavnost bonov do 5.novembra.

Osebni prevzem: Ljubljana.
telefon 068 648 080

Pa pejt rajši po futer za čez vikend.

Zakaj bi prodajali za nizko ceno raje jih porabi sam.

Zaradi poplačila stroškov in položnice, zato rabim gotovino danes. žal 🙁

Tudi mi smo dobijali Leclerc bone namesto prevoza in malice, boni po 40€, ne moreš jih zamenjat v manjše, v Leclercu pa tudi ne porabim 40€ za en nakup in sem kupovala potem kar nekaj, da sem jih porabila…

Enako pri meni, s tem da jaz imam 2X po 20€ bone.

A ni tako, da kupiš eno majhno reč (zvečilne), daš bon, prodajalka pa vrne gotovino?

Kako pa kupiš za točno 40 (ali 20) ?

Oz. avtorica – kupiš nekaj za 15 €, prodajalka vrne 25 € v gotovini in imaš keš. 🙂


ne, niti slučajno ne funkcionira tako. od vrednosti bona se ti odšteje vrednost nakupa (jager), ali pa ti vrnejo manjše bone (mercator)

škoda, da nisi iz maribora, ti bi jih odkupila po nominalni vrednosti.

Cakte, ne moreš zapravit 40 ojrov? Razen ce jih dobis vsak dan , res ne vidim problema. Da pa enkrat tedensko, da ne recem mesecno, ne mores zapravit 40€? Kaj pa hrana, praški, kozmetika, skret papir,,da ne nastevam?

Pa daj preberite, ne rabi hrane in šampona, ampak gotovino za položnice. Ne more elktrike plačat z trgovinskim bonom.

Avtorica, če bi bila v Lj bi jih odkupila, žal sem v Prekmurju 🙁 Upam, da se ti dobro izide)

Boni so že našli lastnika-co. Kot je že predhodnica napislala, z boni si ne morem poplačati stroškov položnice.
Hvala vsem vseeno za pomoč.

Moj odgovor je bil za ” te razumem”

Cool! Upam, da ti je dala vsaj 30 € :).

In res bi ti jih tudi jaz odkupila, vendar je Leclerc predaleč od nas in tam sploh ne kupujem.

New Report

Close