Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spletna trgovina Mercator?

Spletna trgovina Mercator?

Jaz sem danes poskusil prvič in mi je super pa še čas prihranim, ker nisem ravno tip za razne gneče pri blagajni.. pa še odprti so 24/7 🙂

Kakšne izkušnje pa imate vi?

M.

To je samo potuha za lenobe!

samo da vprašam, a vrečka je zastonj?

nova
Uredništvo priporoča

Meni so dostavili v 2 škatlah in nakup je bil nad 40€ tako da nisem plačal nič, niti nisem pogledal.. ups 🙂

A to nekateri dejansko še kupujete v Merkatorju?????

Občasno naročam v Leclerc Drivu, ostale stvari kupujem večinoma v Hoferju, nekaj pa tudi v Mercatorju. V reklami je pisalo, da je dostava nad 20 evrov brezplačna? Vsekakor bom preizkusila, kako zadeva laufa, ker mi je muka hodit po štacunah. A lahko spletni nakup plačaš s pika kartico? Je dostava tudi popoldan (po 16. uri)?

Nea lovi mi toti mercator 🙂

Dokler ti lovi Ocado je vse OK 🙂

--- I swear, by my life and my love of it, that I will never live for the sake of another man, nor ask another man to live for mine.

Pozdravljeni.

Do 31.12.2015 je dostava pri nakupu nad 20 evrov brezplačna. Nakup lahko plačate s plačilnimi in kreditnimi karticami, Pika kartico ali z gotovino. Med tednom je dostava med 10. in 20. uro, ob sobotah pa dopoldne.

Mercator spletno uredništvo

Pozdravljeni.

Do 31.12.2015 je dostava pri nakupu nad 20 evrov brezplačna. Nakup lahko plačate s plačilnimi in kreditnimi karticami, Pika kartico ali z gotovino. Med tednom je dostava med 10. in 20. uro, ob sobotah pa dopoldne.

Mercator spletno uredništvo[/quote]

A boste tudi kaj povečali obseg delovanja – dostavljanja? V Krškem namreč nimamo te možnosti.. Pa bi nam kar prov prišlo. Ker roko na srce, nekatere prodajalke so res počasne in jih poznam kar nekaj, ki so prenehali zahajati v Mercator.
Škoda pa je, da ni takšne izbire, kot je recimo v Mercatorju v Novem mestu…ni primerjave.

Pozdravljeni.

Do 31.12.2015 je dostava pri nakupu nad 20 evrov brezplačna. Nakup lahko plačate s plačilnimi in kreditnimi karticami, Pika kartico ali z gotovino. Med tednom je dostava med 10. in 20. uro, ob sobotah pa dopoldne.

Mercator spletno uredništvo[/quote]

A boste tudi kaj povečali obseg delovanja – dostavljanja? V Krškem namreč nimamo te možnosti.. Pa bi nam kar prov prišlo. Ker roko na srce, nekatere prodajalke so res počasne in jih poznam kar nekaj, ki so prenehali zahajati v Mercator.
Škoda pa je, da ni takšne izbire, kot je recimo v Mercatorju v Novem mestu…ni primerjave.[/quote]

Pozdravljeni.

Z zadnjo prenovo smo razširili dostavna območja na 4 dodatne kraje in razmišljamo tudi o dodatni širitvi.

Mercator spletno uredništvo

Ne, ne, to ni zame, grem rada v živo z rokami, nogami, očmi, prsti in z vsem v nakup. Spotoma se lahko usedem kam za eno kavo, kakšnega človeka, ki ga sicer ne bi srečam in res nimam potrebe po spletnem nakupovanju.

Mislim da Mercator online trgovina ne deluje najbolje. Se spomnim enkrat ko je mama naročila sladoled pa smo sladoledno juhico dobili 🙂

New Report

Close