Forum.Over.Net

Starševski čvek

nov avto

Default avatar

predlogi

V bližnji prihodnosti bom kupil nov avto. Do sedaj sem imel nemške-WW, OPEL, tudi sedaj sem nameraval kupiti nemškega. Zadovoljen sem z opel astro, ker pa je stara 10 let, sem jo hotel zamenjati za novo-všeč mi je tisti novi model. Sem jo že poskusil voziti in skoraj bi jo že kupil pa me je ta afera nekoliko spravila iz prepričanja, da bi jo kupil.
Sedaj pa naj mi še kdo napiše, kaj meni o nemški avtih, kako so zadovoljni z novo astro, če jo kdo ima in kaj kupijo sedaj, oziroma bi kupili, če bi sedaj zamenjali avto.
Prosim za kakšen predlog.
Default avatar

gepl

Več ali manj je vse isti qurac. Eni se bojijo drugega, zato se vsi trudijo, da so dobri.

Nemci pa se mi zdijo brez fantazije in manjka ti samo štajerski klobuk in zanj zataknjeno fazanje pero.

V bistvu imajo na svojih pankih Renault motorje VW, Opel...oni po zopet one druge.

Eni druge sledijo in bistvenih razlik v kvaliteti. Mogoče v živahnosti in udobju.
Default avatar

tkojetonikej

do 20k eurov je vse zgolj prevozno sredstvo, torej avto zgolj za vožnjo. Brez glamurja, posebnega udobja in avantgarde.
razlike med samimi proizvajalci so zelo majhne. smo v času ko so avtomobili kar dovršeni in ni nekih odstopanj.

če imaš budget med 30 in več,... tam se lahko diskutira kaj več. Materiali, podvozja, motorji, lega, oblike,...
Default avatar

OMFG™

nemški avti so kot dobro oblikovan ročaj kladiva, da z lahkoto delaš neke primitivne gibe
Default avatar

Poglej tako

Ni vse enako.Gremo v primerjavo.Poglejmo citroena na primer c5 letnik 2002 in poglejmo bmw istega letnika.Ta citroen je sedaj grd in ropotajoč avto brez stila a isto star bmw je pe vedno lep avto in ni kot ena kripa.Lahko primerjamo veliko podobnih.Vedno se vidi dobra znamka po 10 in več letih.
Default avatar

kaj pa japonski avto

Tudi 10 let star golf je zastarel, grd, kripa... poglej pa 10 čet star japonski avto.

Japonski avti so meni najboljši. Saj niti niso tako dragi.
Default avatar

whitecow

VAGa kupi in konc debate. Dizel, če boh da naj bo automatik pa 4 motion. Pa feltne s šraufi proti kraji in radio ki bere SD kartice. In to je to.

Tudi kripa

Japonci so grdi itak,so pa precej kvalitetni tukaj ne oporekam.V glavnem po veliko letih so najlepši alfe in bmw,mercedes že manj.Jaz ,če bi kupil nov avto potem bi to zagotovo bil model,ki se ne postara hitro.Pa predvsem visok rszred,ki se ne razmaje v desetih letih.Saj izpod audi 6 ali bmw petice nimaš kaj izbirat.Dobra alfa nova tud stane kar precej.
Default avatar

ena nepoznana

predlogi je napisal/a:
V bližnji prihodnosti bom kupil nov avto. Do sedaj sem imel nemške-WW, OPEL, tudi sedaj sem nameraval kupiti nemškega. Zadovoljen sem z opel astro, ker pa je stara 10 let, sem jo hotel zamenjati za novo-všeč mi je tisti novi model. Sem jo že poskusil voziti in skoraj bi jo že kupil pa me je ta afera nekoliko spravila iz prepričanja, da bi jo kupil.
Sedaj pa naj mi še kdo napiše, kaj meni o nemški avtih, kako so zadovoljni z novo astro, če jo kdo ima in kaj kupijo sedaj, oziroma bi kupili, če bi sedaj zamenjali avto.
Prosim za kakšen predlog.
Te WW znamke pa ne poznam, kaj so to za eni?

Ker sprasujes o nemskih avtih, mi imamo tistega z zvezdico spredaj, E kategorija in nimamo pripobm.
Default avatar

igor13

kok maš penezov
Default avatar

Vw delavski avti

Folcvagni so delavski avti bmw je pa za malo bolj uahtevne kupce.
Default avatar

predvidevam

Cene VW bodo v pol leta padle cca 20%. Mal še zdrži ....
Default avatar

Sidro

Jaz kupim samo Japonca ali Nemca. Če bodo korejci nadaljevali s takim tempom, bo čez deset let mogoče prišel tudi Korejec v izbor. Čeprav ne oporekam...nova alfa je lepa, čeprav premalo izvirna.
Default avatar

whitecow

Sidro je napisal/a:
Jaz kupim samo Japonca ali Nemca. Če bodo korejci nadaljevali s takim tempom, bo čez deset let mogoče prišel tudi Korejec v izbor. Čeprav ne oporekam...nova alfa je lepa, čeprav premalo izvirna.
ti to resno? maš opcijo 3.0 V6 turbo motorja, razvil ga je Ferrari, ki ima 510 km. To je 170km na liter delovne prostornine. To je raketa.