Ženski in Moški čvek

Tud zrele ženske palijo na neodgovorne, nezrele tipe

Default avatar

brpr

Zopet ti in "slike" nekih glupanov.
Default avatar

Volk med ovcami™

a tako hudo je že, pa še ni polna luna ☺
Default avatar

Lepolaska

kako si pa to ugotovil, a ti je spet uspelo ulovit eno odovelo uvelo penzionistko? :)
Default avatar

AnnaBanana

Če ma pa raj prešvicane fante k punce. :)
Default avatar

Lepolaska

jap, ima, sebe. :) to že vsi vemo :)
Default avatar

matjazko

Problematično je, ko mladega moškega začne zanimati fitnes in prehrana bolj kot ženske. Menda ni Sadni kaj zbolel? :)
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

Ricci

Tud zrele ženske palijo na neodgovorne, nezrele tipe.

Ene palijo, ene pa opalijo /okoli uhe/
Default avatar

911

Zrele ženske, se pravi starejše, palijo na vse kar jim dovolj laska, vse kar ima zraven še mesa je samo še pkus...
Default avatar

Marko

Če je neka ženska v zrelih letih, še ne pomeni, da je zrela. Je samo "stara". :)) Za moške velja enako.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Duraius

matjazko je napisal/a:
Dosti večji problem je, če te ženske zanimajo, ti pa jim nisi privlačen, tudi zato, ker te fitnes ne zanima, niti več kaj je to zdrava prehrana, kaj šele da bi se tako prehranjeval. Potem pa z brezoblično postavo, mozoljavo faco in brezvezno frizuro, oblečen v še bolj brezvezna oblačila, verjameš, da si 'catch', ker se izražaš v pravilni knjižni Slovenščini.

Uspeh pri ženskah je POSLEDICA uspeha na drugih področjih. In bolj kot si VSESTRANSKO uspešen, bolj boš uspešen tudi pri ženskah. Bill Gates, kljub vsem poslovnim uspehom, kot uradno najbogatejši zemljan, to nikoli ni bil.
Default avatar

matjazko

Duraius je napisal/a:
Vse je v glavi! Če samozavest ne izhaja iz osebnosti, karakterja, kako se nekdo počuti in doživlja v lastni koži, temveč iz zunanje podobe in (pre)obremenjenostjo s tem, kako moraš izgledati, potem 1. sivi las, 1. gubica, ne več tako čvrste mišice, so z vsakim letom vse večja grožnja, kakor neozdravljiv rak, ki mesari tvojo zunanjost na obroke.

Kar nekajkrat sem že videl dekleta "bolj močna v kosteh", ki so imela res prava bedra, ampak samozavestne, kjer so noge celo izpostavljale s krajšimi krili in štorkljale naokrog z višjimi petkami zelo samozavestno.

Podobno tudi kakšne bolj temperamentna karibska latino dekleta, ki so malce bolj zajetna, nimajo prav nobenega sramu, da ne bi šle na plesišče, čeprav bi se po nekih narcisističnih zahodnjaških in kalifornijskih merilih morale pogrezniti v zemljo.

Ne, in odtod izhaja prava (ženska) samozavest, da ti je vseeno, kaj si drugi mislijo, da ne nasedaš nekim potrošniškim lepotnim idealom, ki na račun strahu prodaja kozmetiko in trži lepotno kirurgijo, če si sam se bi všeč, kot si.
Default avatar

Spider

matjazko je napisal/a:
To je normalno. Eni bureki pa cele dneve ob vrečki čipsa študirajo, kaj narediti, da jih bo katera opazila. Da bi malo vložili sami vase, to pa ne.

Če Sadni fitnesira, ga babe že opazijo. vse babe rade pogledajo postavne mladeniče. Kaj bo on s tega izvlekel, če sploh kaj, je pa njegova stvar. je pa v štartu v veliko boljši poziciji kot en, ki nič ne dela na oblikovanju telesa.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

matjazko

Spider je napisal/a:
A se ti zdi, da Sadni fitnesira zaradi žensk? Ne, saj pa to cel čas poudarja, da mu ni do žensk, ker so "glupe ko točak", torej? :)
Default avatar

Spider

Vsak nekaj počne v lajfu. Eni ribe lovijo, eni planinarijo, eni fitnesirajo. To je, kot da bi se sumničavo spraševal, zakaj eni igrajo tenis.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Robi...

matjazko je napisal/a:
Res je.
Vsaka pametna ženska se bo ognila moškega, ki o ženskah meni, da so glupe.
Rezultat je vedno večja zagrenjenost in obsedenost s samim sabo.
Default avatar

Spider

Mah ja, spet smo pri tem, kako so pametne ženske baje ful zagrete za neke resne tipe. Če bi to bilo res, ne bi na portalih bilo 10-krat več dedcev, kot bab.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -