Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek anksiozna motnja/agrarofobija

anksiozna motnja/agrarofobija

zdravo mene pa zanima kateri psihiater še najbamnj komplicira glede benzodiazepinovza anksiozno motnjo.. jaz sem z njimi kot dan in noč.. brez sem zaprt v stanovanju cel dan in brez poselen, z pa imam službo, prijazelje, punco… rabil bi pa recept za kak alprazolam/klonopin in dormicum

če je na koncesijo in se ne čaka več kot par tednov tolk bolje

lokacija ljubljana

malo se mi zdi glubpo plaćevat zavarovanje potem pa ne dobit zdravil

Pusti to sr*nje, je preveč zasvojivo. Pojdi v lekarno po caffetin, reši probleme s katerimi se soočaš pa pusti vse skup.

Psihiči niso čudodelci, najboljši psihiater si sama sebi. Škoda denarja za neke terapije in zasvojive bombone, raje denar nameni za boljšo hrano in več rekreacije. Jej več hrane ki vsebuje beljakovino triptophan, iz nje telo dela serotonin, ki ti ga kronično primanjkuje, glede na tvoje simptome.

nova
Uredništvo priporoča

ti imaš agrarofobijo?
kako se manifestira?
zagledaš traktor in se začneš trest?
ko vidiš kmeta, padeš skup?

Zgleda tako da ti je v gužvi,hrupu,trgovini se stopnjuje od neprijetnosti pa vse do vrtenja podivjanega srca, težkega dihanja, občutka da boš skupaj padla.

mah eni ste čudni, pač te benzodiazepini mi pomagajo… ne bom rekel da brez stranskih učinkov – spomin in inteligenca rahlo padeta

ampak tako je, s tableti sem lahko medd ljudmi, imam službo, prijatelje, punc,.. brez pa doma čakam na sociano no in takega življenja nočem

če 30 let poskušam razne terabije brez tablet in ni koristi

fora je da boš dobila toleranco na benzote, potem jih boš pa morala jemati že samo za to da že doma panike ne fašeš

poznam to. pri meni je isto. samo,da zdravniki ne komplicirajo z zdravili razen osebnega zdravnika. že 20 let jem helex in druge zadeve da lahko grem med ljudi in imam službo.
in ne ni to nerazčiščenost v glavi! Tisti zdravi se ne oglašajte, ker zadeva ni tako lahka in preprosta kot meni marsikdo. imam podstrešje pošlihtano v nulo, nobenih resnih težav in problemov, pa se zadeva dogaja.
A pol si naj ljudje z rakom pa levkemijo tudi v glavi najprej porihtajo?
Ne se delat pametne.

fora je da boš dobila toleranco na benzote, potem jih boš pa morala jemati že samo za to da že doma panike ne fašeš[/quote]

Pa ti bereš in razumeš prebrano? Vsaj 2x je napisano tako, da se vidi, da piše moški.

brez sem zaprt v stanovanju cel dan in brez poselen, z pa imam službo, prijazelje, punco… rabil bi pa recept za kak alprazolam/klonopin in dormicum

Zgleda tako da ti je v gužvi,hrupu,trgovini se stopnjuje od neprijetnosti pa vse do vrtenja podivjanega srca, težkega dihanja, občutka da boš skupaj padla.[/quote]

Pa še en/a, ki ne prebere orng: agorafobija, na agrarofobija, no.

https://sl.wikipedia.org/wiki/Agorafobija
https://sl.wikipedia.org/wiki/Agorafobija

Ne morem opisati, kako hudo je, ko prideš med ljudi, s katerimi si se rad družil, pa začutiš, da se v sebi ves treseš, da ti znojne kaplje polzijo po hrbtu, da imaš nenadoma ledene roke, da ti srce razbija, da imaš vrtoglavico, omotico in si misliš iz trenutka v trenutek, da boš omedlel.
Obupano čakaš, da dogodek mine, ne maraš in ne moreš komunicirati z ljudmi, komaj čakaš, da greš v posteljo, vzameš pomirjevalo.
To se mi dogaja in nobeno zdravilo mi ne pomaga. Sem v delovnem razmerju in opravljam še kako zahtevne delovne naloge.

New Report

Close