Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Roditeljski sestanek- zamujanje

Roditeljski sestanek- zamujanje

Kaj me razkuri…ko pridem točno na roditeljski sestanek, potem pa še učiteljica čaka pet minut ali več preden začne. Tako za vsak slučaj, če kdo zamudi.

Hvala bogu, da si točna. Jaz pa sem zamudila in prišla, ko so že predavali. Kaj, ko nimam avijona, da bi poletela iz službe, ki ni ravno za vogalom.

Akademska četrt, smo temu rekli na faksu.
Je bilo kar normalno.

nova
Uredništvo priporoča

Vsakemu (razen ekstremnemu kontrol friku) se kdaj zgodi 5 minut. Zato to sama toleriram brez zavijanja z očmi. Tudi sama ko vodim kake take zadeve, počakam 5 minut, več pa ne.

Ženska umiri se! Kaj narediš, ko se zgodi nekaj res nesprejemljivega?

Umiri živce, vsaj za svoje dobro. Nekateri ste pa res razvajeni, da vas take stvari vržejo s tira. Svašta

Po svoje imate prav, ampak meni se ne zdi normalno, da 20 ljudi, ki so prišli točno čaka enaga, ki nima avijona, da bi prišel pravočasno. Mislim, da bi se lahko začelo točno, pa se zamudniki pridružijo. Ziher še kakšen zamudi več kot 5 minut,

Meni je pa zamujanje znak razvajenosti in hude neolikanosti. In zato se zelo trudim, da nikoli ne zmudim. In tudi stvari, ki jih sama vodim, začenjam točno, ker ne vem zakaj bi zaradi enih, ki ne poznajo na uro, bili kaznovani vsi ostali, ki so prišli točno! Če lahko prideš petnajst čez, potem ni problem priti tudi točno, samo 15 min prej moraš iti. Itak pa vedno zamujajo eni in isti. Otroke pripeljejo prepozno v šolo, sami vedno zamudijo na sestanek. Nobene tolerance nimam! Sama lahko na prste ene roke preštejem, kolikokrat sem v 47 letih življenja kam zamudila. Pa verjemite ne zato, ker ne bi imela kaj drugega za delat! Samo discipliniran mora biti človek!

Meni gre pa na živce, da mamice privlečejo na sestanek še svoje dojenčkaste froce, ki se potem ves sestanek derejo, da nihče nikogar ne sliši. A za tisto urco RES ni možno otroka pustit možu/babici, dedku/sosedi/prijateljici? Glede na to, da mamica drugače cele dopoldne poseda okoli.

Tudi mene razjezijo taksne cvetke. Mi imamo eno tako v razredu ze 9 leto. Vsi ze vemo, da bo zamudila in v 9 letih se se ni mogoce spomnila, da bi sla kaksno minuto prej od doma. In sem mnenja, ce uciteljica (v tem primeru) da obvestili ucencem da je r.s takrat pa takrat, ga da z namenom. Tiste zgoraj, ki ste pa glasne ste pa verjetno ene izmed teh, ki zamujajo.

Točno tako. Nekateri ne morejo iz svoje kože in vedno zamujajo. Se spomnem enkrat ene 50-letnice– ena skupina ljudi je zamudila 1 uro!!!!! in gostitelj jih je ves ta čas čakal pri vhodu v dvorano. Za bruhat no, kakšna razvajenost in nekultura. Ampak ta baba je tako ali tako vsak dan zamudila tudi v službo po pol ure–je pa imela v službi tolerantno šefico, ki ji je vse to spregledala. Tudi jaz ne trpim zamujanja in kot praviš je to znak razvajenosti, nekulture in vzvišenosti skupaj.

Jaz sem vedno zamudila. No, včasih sem prišla ali čisto na koncu ali pa so že končali. In potem se niti trudila več nisem.


Dobra, si me nasmejala:-))))))


Dobra, si me nasmejala:-))))))[/quote]

Ja, no, pri nekaterih so babice hodile, jaz te možnosti nisem imela. Ene pač tudi na šiht hodimo, jebat ga.

Ne boš verjela. da nas večina hodi na šiht.


Dobra, si me nasmejala:-))))))[/quote]

Ja, no, pri nekaterih so babice hodile, jaz te možnosti nisem imela. Ene pač tudi na šiht hodimo, jebat ga.[/quote]
mislim, da večina ljudi hodi na šiht.
in mislim, da ima tudi kaka mama malce bolj pomembno funkcijo, kot ena tajnica nekje na eni firmi, pa ji rata prit pravi čas.
vse je stvar organizacije.

Če je to tvoja največja težava, imaš veliiiko srečo.

Pri nas je običajno roditeljski ob pol petih in če delaš do 16 in imaš službo na drugem koncu mesta ali še dlje, moraš biti avion, da prideš točno.

Trdno verjamem, da so takšne ženske, ki imajo totalni blackout, ko morajo čakat pet minut v realnem življenju vse tako mirne in potrpežljive z svojimi sončki in nikoli niti glasu ne povzdignejo, kaj šele kaj drugega.

Ja, no, pri nekaterih so babice hodile, jaz te možnosti nisem imela. Ene pač tudi na šiht hodimo, jebat ga.[/quote]
mislim, da večina ljudi hodi na šiht.
in mislim, da ima tudi kaka mama malce bolj pomembno funkcijo, kot ena tajnica nekje na eni firmi, pa ji rata prit pravi čas.
vse je stvar organizacije.[/quote]

Moj šiht traja do najmanj pol šestih. In kot nepomembna tajnica (no, to sem bila še v študentskih časih, pa še to na črno), nimam nadnaravnih sposobnosti priti pravočasno na rs, ki je v najboljšem primeru ob 17-ih.
In ja, nimam te “sreče” da bi delala od 7-15 npr.


mislim, da večina ljudi hodi na šiht.
in mislim, da ima tudi kaka mama malce bolj pomembno funkcijo, kot ena tajnica nekje na eni firmi, pa ji rata prit pravi čas.
vse je stvar organizacije.[/quote]

Moj šiht traja do najmanj pol šestih. In kot nepomembna tajnica (no, to sem bila še v študentskih časih, pa še to na črno), nimam nadnaravnih sposobnosti priti pravočasno na rs, ki je v najboljšem primeru ob 17-ih.
In ja, nimam te “sreče” da bi delala od 7-15 npr.[/quote]
Na leto sta dva, največ trije roditeljski sestanki. Zanje se ve teden dni v naprej. Ne mi rečt, da se ne da zorganizirat, če hočeš. In ne potrebuješ nobenih nadnaravnih sposobnosti. samo pravočasno moraš oditi. saj v vsakem primeru greš malo prej, boš pa še 15 minut prej šla. Saj imamo drugi tudi službe in vemo kako to gre. Obstajajo starši, ki pridejo pravočasno in obstajajo razne Yo, ki zamujajo.

Hja, obstajamo tudi taki, ki nimamo nadomeščanja in ki ne odhajamo “malo prej”. Ne moreš verjet, ne?
p.s. Jaz pa verjamem, sem zgoraj napisala, da je bil kar velik odstotek babic na rs. Zakaj že?

Ker se staršem ne ljubi priti, pa naj gredo tisti, ki nimajo kaj početi po njihovem?

Vsak ima po svoje prav. Ampak če tako ali tako zamudiš ne vidim razloga, da se nekoga čaka. In to ga čaka 20 ljudi. In res ponavadi se čaka vedno ene in iste.

Bi bilo bolj elegantno, če bi se upoštevalo mnenje staršev. Pač večina služb ni več od 6-14 kot v časih, ko sem jaz hodila v šolo :p

Bom vprašala drugače – koliko let že nisi bila pri zobarju ? Ali pa šla kakšne stvari urediti na banko? Vsake toliko je treba tudi to. Ker ne verjamem, da zate delajo ob sobotah, ker ti tiste parkrat ne moreš iti pol ure prej. Tako da – nakladaš, da se kar kadi ali te pa pač briga za vse, razen za lastno rit. Govorimo o dvakrat na leto!!! In o tvojem otroku!

Še druga stran… meni kot učiteljici pa je zelo neprijetno govoriti, začeti s sestankom, ker VEDNO vsaj 5 stašrev malo zamudi. In potem se nasmihajo, opravičujejo, skratka motijo mene in vse udeležence. Mislite, da je zabavno ponavljati ene in iste stvari 5x, ali biti prekinjen neštetokrat, da več ne veš, kaj si govoril?
Raje počakamo 10 minut, da vsi velepomembneži pridejo…in potem začnemo. Res se mi ne da odgovarjati na vsa vprašanja…o svtareh, ki sem jih povedala prve 10 minut…
Ko bodo oni točni, bm tudi jaz točno začela in točno končala.

Rod. sestanki se ravno tako zavlečejo le, ker želijo starši malo diskutirati kar tako malo v tri dni…ker so že ravno prišli in imajo čas posedeti…Jaz ga nimam. več kot 45 minut ne mislim govoričiti tja v en dan in poslušati komu je všeč polnozrnata žemlja, kdo pa bi raje pirino…

..

New Report

Close