Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako to, da mi je lepo pri srcu, ko vidim, da ga počasi videvate v pravi luči?

Kako to, da mi je lepo pri srcu, ko vidim, da ga počasi videvate v pravi luči?

to nič lepega ne pove o meni, vem
paše mi pa vseeno
naj se vidi, nek se zna…

Veš kako redka, zaradi žlehtnobe babe, ki je zmožna provocirat čisto vsak dan, res ni čudno, da se kateremu odpelje in kakšni pripelje eno okoli ušes.
Bi verjetno tudi on lahko ob vsakem tvojem zapisu pisal o ponujanju. Pa ne samo on, da sva si na jasen. Sem tudi jaz obveščen.
Tako.

ko se bom ponujala oz. ko bom iskala, bom definirala zelo podrobno, kaj želim in česa ne!
nikakor se ne ponujam kar apriori samo zato ker sem sama!
za zdaj sem rada sama (morda je že to narobe, ampak tako je)
pa nima veze
jaz samo hočem, da se vidi, kdo je kdo v resnici…

nova
Uredništvo priporoča

Uf, je moralo biti pa zeloooooooo hudo. 🙂

Ker se čustva očitno še niso pomirila, še imata šanse!! Od sovraštva do ljubezni namreč ni daleč. Je pa res, da ponavadi pelje pot v obratno smer. :-)))

taredka, ti si poleg 1raglje zagotovo tadruga mona, ki se najbolj ponuja. Sam je pa res, da se raglja ponuja že dlje časa.

Ragla bi se še noseča kur…

no vidiš kako malo vem…sem mislila da ima raglja moža oz. partnerja
ampak lahko vam prisežem, da se ne ponujam
priznam, da včasih pojamram (ampak vedno manj!, morate priznat) čez samoto in osamljenostjo, ampak to še ni ponujanje…
in karkoli komu pišeš in si dopisuješ, jaz to ne jemljem kot ponujanje, sem si pisala tudi že z marsikatero žensko (kaj zdaj, sem že lejzba?)

Daj si ti nick spremeni – bodi raje “unazatežena”.

Posti pa vsi tvoji v tisti temi, že kar sama sebi pišeš in pritrjuješ in si delaš utvare.:)))

Posti pa vsi tvoji v tisti temi, že kar sama sebi pišeš in pritrjuješ in si delaš utvare.:)))[/quote]

Ne, ne…da smo si na jasnem… imam jaz res polno novih imen…samo v njegove teme se pa preventivno ne vtikam, ker se ne bi znala obvladat… Nikoli ne sprašujem in odgovarjam sama sebi, tega mi ne morete rečt! toliko smo lahko pošteni…

Posti pa vsi tvoji v tisti temi, že kar sama sebi pišeš in pritrjuješ in si delaš utvare.:)))[/quote]

Ne, ne…da smo si na jasnem… imam jaz res polno novih imen…samo v njegove teme se pa preventivno ne vtikam, ker se ne bi znala obvladat… Nikoli ne sprašujem in odgovarjam sama sebi, tega mi ne morete rečt! toliko smo lahko pošteni…[/quote]

sam resnica te je, res ti je vse za verjet…:)))))

Posti pa vsi tvoji v tisti temi, že kar sama sebi pišeš in pritrjuješ in si delaš utvare.:)))[/quote]

Ne, ne…da smo si na jasnem… imam jaz res polno novih imen…samo v njegove teme se pa preventivno ne vtikam, ker se ne bi znala obvladat… Nikoli ne sprašujem in odgovarjam sama sebi, tega mi ne morete rečt! toliko smo lahko pošteni…[/quote]

Pa ti je moral biti pa res všeč…. Si ga bom še jaz dala jaz na moj rezervni seznam (edino malo je mlad zame); kaj pa veš, kdaj se pokaže prilika, da ga pohopsam… :-))

Ne, ne…da smo si na jasnem… imam jaz res polno novih imen…samo v njegove teme se pa preventivno ne vtikam, ker se ne bi znala obvladat… Nikoli ne sprašujem in odgovarjam sama sebi, tega mi ne morete rečt! toliko smo lahko pošteni…[/quote]

sam resnica te je, res ti je vse za verjet…:)))))[/quote]

Povem, kot je… izbira pa je seveda vaša :)))

Ne, ne…da smo si na jasnem… imam jaz res polno novih imen…samo v njegove teme se pa preventivno ne vtikam, ker se ne bi znala obvladat… Nikoli ne sprašujem in odgovarjam sama sebi, tega mi ne morete rečt! toliko smo lahko pošteni…[/quote]

Pa ti je moral biti pa res všeč…. Si ga bom še jaz dala jaz na moj rezervni seznam (edino malo je mlad zame); kaj pa veš, kdaj se pokaže prilika, da ga pohopsam… :-))[/quote]

Imaš prav, na rezervni seznam, buhvar na originalni…. ne bi priporočala…

Ne, ni mi bil všeč, zato sem rekla, da ne bom več pisala, potem pa cela štala…. pa dobro, šlo mimo.. samo bolj ga berem tule, bolj ga vidim… kako nisem videla prej? in kako ste vse skočile name… upam, da se zdaj vidi, kaj ima kdo v glavi….. eno je, če si malo zmeden, drugo pa, če…..

Ragla bi se še noseča kur…[/quote]
Obstaja malo bolj verjetna varianta glede Raglje, da vam je dala mislit in vam jih naložila po votlih skafandrih…seveda, potem je pa normalno kur-ba, kot tista, ki ne da in ona še zraven tega zagotovo tudi ne da, tako da je za vas kar 2x.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

A opravljate?
Bi vprašala, če to nekaj na pamet, samo kaj ko vam le ta ne seže daleč.
Vem, mora bit hudo, ko vse ta boljše peteline jaz s sabo odpeljem, pol pa samo koklje ostanete. Bi jaz tut tisto ragljo trešla tja po goflji, ko ne zna nehat pecat tule gor med samimi poštenimi in sploh briljantnimi umi tega Mona.

Babe, zdaj si pa privoščite, jaz in še ene par nas ve, kako je, zato se vam lahko smejimo, sicer na daleč, ampak smeh je zdravje.

zdaj pa jaz ne štekam več neč 🙁
no ja, mogoče še bolje 🙂

Pa ti je moral biti pa res všeč…. Si ga bom še jaz dala jaz na moj rezervni seznam (edino malo je mlad zame); kaj pa veš, kdaj se pokaže prilika, da ga pohopsam… :-))[/quote]

Imaš prav, na rezervni seznam, buhvar na originalni…. ne bi priporočala…

Ne, ni mi bil všeč, zato sem rekla, da ne bom več pisala, potem pa cela štala…. pa dobro, šlo mimo.. samo bolj ga berem tule, bolj ga vidim… kako nisem videla prej? in kako ste vse skočile name… upam, da se zdaj vidi, kaj ima kdo v glavi….. eno je, če si malo zmeden, drugo pa, če…..[/quote]

Imaš pa žilico za provociranje. Še jaz tako rada skočim, ko kaj napišeš. 🙂

Ej, pozabi, pa je.

Imaš prav, na rezervni seznam, buhvar na originalni…. ne bi priporočala…

Ne, ni mi bil všeč, zato sem rekla, da ne bom več pisala, potem pa cela štala…. pa dobro, šlo mimo.. samo bolj ga berem tule, bolj ga vidim… kako nisem videla prej? in kako ste vse skočile name… upam, da se zdaj vidi, kaj ima kdo v glavi….. eno je, če si malo zmeden, drugo pa, če…..[/quote]

Imaš pa žilico za provociranje. Še jaz tako rada skočim, ko kaj napišeš. 🙂

Ej, pozabi, pa je.[/quote]

zato, ker globoko v sebi veš, da pišem iskreno, pa bilokako skropucalo pride ven… je iz srca…

Ujej, tole je pa cela Santa Barbara :))
počakte, grem po kokice 🙂

Santa Barbara… Samo brez Jackie Collins:((

Ta je bila vedno brez Jackie. Ona je namreč pisateljica, sestra Joan je pa igralka, ja, pa tudi ni bila nikoli v Santa Barbari. V Dinastiji pa je bila, ja.

Ta je bila vedno brez Jackie. Ona je namreč pisateljica, sestra Joan je pa igralka, ja, pa tudi ni bila nikoli v Santa Barbari. V Dinastiji pa je bila, ja.[/quote]

pa ne mi rečt da si to gledala…..

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Ta je bila vedno brez Jackie. Ona je namreč pisateljica, sestra Joan je pa igralka, ja, pa tudi ni bila nikoli v Santa Barbari. V Dinastiji pa je bila, ja.[/quote]

pa ne mi rečt da si to gledala…..[/quote]

Ne, ker jaz takih jajc ne gledam.)))). Meni so všeč ZF zadeve, kriminalke, trilerji in tako, ne pa take zadeve, no. Ampak, vem pa vse, ker imam en tak čuden spomin, mi vse tako, kar mimogrede preberem, ostane v glavi. Tako kot Bradleyju Cooperju v filmu Limitless – samo da si on s kemijo pomaga (pri meni pa očitno EMŠO pomaga):))

pa ne mi rečt da si to gledala…..[/quote][/quote]

Ne, ker jaz takih jajc ne gledam.)))). Meni so všeč ZF zadeve, kriminalke, trilerji in tako, ne pa take zadeve, no.
potemtakem dosjeji x pa umori na podeželju?

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

New Report

Close