Forum.Over.Net

Starševski čvek

mobilni telefon sony xperia in samsung galaxy

Default avatar

xperia

Kateri mobilni telefon je boljši sony xperia ali samsung galaxy.
Naketeri pravijo, da je sony boljši kot samsung.
Default avatar

Gunnar

glede os ni bistvenih razlik razen v izgledu, kar se tice delovanja gre pa moj glas samsungu, nikol nobenga nisem imel na servisu, xperio pa veckrat.
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

·uʍop əpısdn əɥʇ

Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken.

Iä! Iä! Cthulhu fhtagn!

Gosturnca u solat še ni konc sveta.
Default avatar

xperia

npr če gledamo xperia Z1, je telefon po izgledu zelo lep.
Default avatar

Imellaoba

Imela oba, vsekakor boljsi Samsung.
Default avatar

imam

same pozitivne izkusnje s samsungom, medtem ko z sony xperio ne. lp
Default avatar

xperia

včeraj pa slišim ravno obratno, da samsung ni tako dober kot sony.
In ali se vam zdi sony xperia Z1 star oil leta za 100eur predrag, ker nov Z1 je baje 400eur. al kolk ne vem točno mogoče 300eur.
Default avatar

xperia

pol leta star sony xperia Z1 ja za 100eur
Default avatar

za samsunga

tudi jaz nezadovoljna s sony xperio (več različnih napak). samsung me še ni pustil na cedilu Ni gledat samo na lepoto.
Default avatar

xperia-težave

Samsunga ne poznam iz lastnih izkušenj, lahko pa povem, da sem imela z xperio precej težav. Po dveh letih sem jo morala zamenjat.
Default avatar

poznam oba

Imama Sony Xperia in mi je ok. Prej sem imela Samsung Galaxy, mi je Sony Xperia boljši.
Default avatar

megaboy

meni sony dela že dobra 3 leta, edino baterijo sem menjal, drugače pa dela brez problema
Default avatar

raje Sony xperio zaradi vgrajenega radia FM

Raje imam Sony Exprio Z3, ker ima radio, ki ga poslusma s slusalkami. Zato radia ne poslusam preko interneta in privarcujem. Nalozila sem si samo snemalnik zvoka in svetilko. Pa je to to.

Ce pa bi tudi kaksen Samsung Galaxy imel radio, bi vsekakor izbrala njega.
Default avatar

Peachess

Jaz tudi imam Sony.ja ze 3 leta in je super, nobenih pripomb, niti baterije nisem rabla menjat :)
Default avatar

xperia

kaj a nuben samsung galaxy nima radija, hvala za to informacijo
Default avatar

Kensington

raje Sony xperio zaradi vgrajenega radia FM je napisal/a:

Ker momljanja po radiu nihce vec ne poslusa. Zunaj je veliko aplikacij kot so spotify, deezer... kjer je glasba po tvoji izbiri :p Za podatke me pa ne skrbi, ker jih imam neomejeno. O.o
Default avatar

xperia

samo nekaj samsung galaxy ima FM radio kako da ne, ko gledam na mimovrste za samsunge galaxy imajo tudi radio, kje ste pa to videli da nima samsug radija.
Default avatar

xperia

vsi nimajo ampak nekateri samsung galaxy imajo tudi radio
Default avatar

Kensington

xperia je napisal/a:
Nea, ker pricakujejo, da imas v dobi interneta na mobilnih telefonih in 4G moznost poslusati kar ti srce pozeli na internetu. :p Podatki pa danes niso problem, razen, ce te operaterji omejujejo. :p

Galaxy S2 ima radio. :p
Default avatar

tintintin

Imela sem Samsunge dolgo. Sem bila zadovoljna. Zdaj imam prbl 2 leti xperio in sem tudi zadovoljna. Baterija mi zdrži v povprečju 4 dni, pa sem vsak dan na internetu. Edino, kar sem izbrala takšnega, ki ima slab fotoaparat (xperia e), kar mi prej ni bilo pomembno, zdaj pa mi je bolj. Ker nasplošno vsaki dve leti menjam telefon, grem drug teden po tega novega Samsung S6 Edge+ , upam, da bo ok.
Moj je imel Samsung Xcover al neki takega, pa mu je pa ful štekal že po enem letu.