Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Audi A6 pred Lidlom

Audi A6 pred Lidlom

Pred trgovino Lidl se je ustavil čisto nov srebrn Audi A6. Lastnik je šel noter in kupil več tetrapakov sto odstotnega sadnega soka, ribe v omaki, makarone, banane, črno belo pisano čokolado, banane, ananas in več konzerv mesnega narezka.
Kako je to mogoče? Ali niti gospodje niso več kar so bili?

In kam bi mogu it da bi biu “gospod”???

Mi imamo bmv sedmico,ki je vse kaj boljšega kot audi6,ki je avto za bolj revne ljudi in se tudi parkiramo pred trgovino.Namreč včasih je treba kaj pojest doma in si moraš kupit špecerijo.Nismo pa izsledili katere trgovine bi to bile za premožne.Špar ni,merkator tudi ne,hover še manj,tuš isto ni,pa zaboga naj nekdo reče kere so trgovine za ljudi z audiji.

Audi 6 pa res ni neki dobr in ne vem kaj avto.To je čisto navaden voz za vsakodnevno vožnjo.

Za premozne so restavracije 😛

Če bi kupoval v trgovini in ne v diskontu, ne bi imel za AUDIJA.

Mi smo premožni pa nimamo radi hrane po restavracijah.To so smeti .

Aja pa še nekaj.Premožni ljudje jedo domačo hrano.Nimajo radi umetnih zadev kot jih kuhajo po raznih krčmah ko ne veš kaj požreš.Raje iz lidla kot iz krčme.

Ti si mu pa ves čas sledila? A si upala, da bo kupil še tebe? :))))

Kaj nabijate, daj e audi 6 za siromake. Če kupiš novega je najcenejši brez opreme ene 50 jurjev, problem je, ker pa ni takih brez dodatne opreme, torej od ene 70 jurjev na gor. Je pa res, da bi “siromaki”, ki si privoščijo take avtomobile morali v nabavo samo v drage trgovine. Če se pripelje v trgovino z dobro makino, mu bi morali prepovedati vstopiti, hehe.

Hja, zato pa jaz pred Šparom in Merkatorjem lahko samo Kio parkiram.

Verjetno je gostinec in je šel v nabavo. Nizkocenovci so velikokrat cenejši kot grosisti. Da boš vedel, kaj ti je postreženo v gostilni.

adi je navadn jajčk.To jaz nikoli ne bi kupu.Za premožne ni audi ampak bmw ali mercedes al pa še kaj prestižnejšega

A to pomeni, da jaz ne smem s kolesom do Galerije Emporium? 😮

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

A to je parodija na včerajšno temo. Lej ta lastnik tega avdija nima nith za bencin niti za trgovino ker da vse za obrok lizinga.

Mogoče je imel tip sposojenega ali pa je porabil ta zaden evro za audija.

Sem pa že videl tudi tipa s poršejem cheyenno, ki je šel v Lidla. :)))))))))))

Z Mercedesom je prišla v Hoferja nakupovat ena ženska in je kupila tudi obleko, kruh in mleko. Več pa nisem videl. Ali imajo drage avte zato, ker kupujejo v diskontih?

Katere so štacune kjer se parkira z audiji?

Se do zdaj sem mislila da je audi za bolj premožne. Potem kam spadam jaz ki imam 12 let staro ibizo.Hvala vsem za razsvetlenje.

Ja kaj vam pa je? Lidl ima nekatere izdelke res top, kaj pa je vazno s cim prides v stacuno?

Avtorica, si ti dejansko gledala temu človeku v košaro?!

Župan sosednje občine je šel v Eurospina. To je treba povedati. Pripeljal se je pa s Volkoswagnom.

Mogoče je pa Lidl malo dražji, kot si mislila in sploh ni tako poceni.

Naš direktor je kornete iz Lidla in to jagodne za nekaj centov. Kdo bi si mislil? Le kaj je ZL in SDS?

Da vam bo lažje- da, ta človek nameni ravno toliko malo denarja za hrano kot tudi vsi ostali, ki hodijo v Lidl. Mogoče bi imel več denarja, ampak je očitno vsega porabil za nov Audi, parkirati pa ne želi kilometer stran od trgovine, ker se peš utrudi. Tako da ste lahko potolaženi, da je on na isti ravni kot vsi ostali, ki parkirajo pred Lidlom z avti, ki niso Audi in kupuje isto kvaliteto hrane kot ostali lastniki avtomobilov ki niso Audi in so pakirani pred Lidlom (razen če kdo ne parkira drugje in gre v Lidl peš, tisti pa ni na isti ravni).

New Report

Close