Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek BDP raste, delodajalci nove apetite

BDP raste, delodajalci nove apetite

BDP že drugo leto raste, delodajalci pa so prišli na idejo, da ne bi več plačevali bolniško delavcem. Ko so nižali plače, so imeli priročen izgovor, da je kriza, čeprav so nekateri od njih na račun delavcev takrat obogateli, kakšen izgovor imajo pa zdaj?

Ja, kaj ti pomaga, če je velik del ljudi popolnoma neumen. So se že včeraj na forumu našli ljudje, ki to podpirajo bodisi iz fovšije ali čiste neumnosti, veša kako je potem v reali. In vedno je tako, vedno se najde dovolj ljudi da neka nova jemanja in omejevanja podpira.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Kdo točno je lani obogatel? Jaz vem recimo za onega 1000 eur/dan javnega plemiča Baričiča.

nova
Uredništvo priporoča

Tebi bodo povedal za vsak evro, ki ga kam spravijo, pa na pošten ali nepošten način…hahaha Imaš prav, moreš marsikateremu še dat, ker itak vsak jamra, če ti da 500 eur plače za tvoje delo je to vsaj dvakrat preveč in mu odžiraš kruh.:)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Tebi bodo povedal za vsak evro, ki ga kam spravijo, pa na pošten ali nepošten način…hahaha Imaš prav, moreš marsikateremu še dat, ker itak vsak jamra, če ti da 500 eur plače za tvoje delo je to vsaj dvakrat preveč in mu odžiraš kruh.:)))[/quote]

Spodobi se trditve podpreti s konkretnimi podatki, mar ne? Jaz sem to naredil, vem pa tudi, da največ slovenskih bogatašev prihaja iz javnega sektorja – seveda ne taspodnja raja, ampak tisti, ki morajo ob redni javnosektorski zaposlitvi nujno imeti še dodatne spje, dooje, pri nas in v tujini. A misliš, da bodo koruptivni javnosektorski prvaki ravno tebi povedali za vsakih stotisoč ali milijon evrov? :)))

Tebi bodo povedal za vsak evro, ki ga kam spravijo, pa na pošten ali nepošten način…hahaha Imaš prav, moreš marsikateremu še dat, ker itak vsak jamra, če ti da 500 eur plače za tvoje delo je to vsaj dvakrat preveč in mu odžiraš kruh.:)))[/quote]

Spodobi se trditve podpreti s konkretnimi podatki, mar ne? Jaz sem to naredil, vem pa tudi, da največ slovenskih bogatašev prihaja iz javnega sektorja – seveda ne taspodnja raja, ampak tisti, ki morajo ob redni javnosektorski zaposlitvi nujno imeti še dodatne spje, dooje, pri nas in v tujini. A misliš, da bodo koruptivni javnosektorski prvaki ravno tebi povedali za vsakih stotisoč ali milijon evrov? :)))[/quote]

Vzdevek maš kar pravi…podatke imaš pa na vsakem koraku, poglej bajte, pa avtomobile in drugo razkošje povsod, pa ti bo jasno v kak razvoj se mora delavec žrtvovat…

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Sem ti povedal podatke. Ne dotikajte se mojega javnega sektorja.

Jaz vidim tu vile okrog in preseravanje da ga ni, pa ni noben v javnem sekturju. Pri emem takih dela moj sosed in je za običajno celodnevno delo prišel v nekaj letih iz plače 1200 eur, na slabih 700…sin, ki je prevzel firmo pa na hotro zgradil še eno ogromno bajturino z vsaj 700 kvadrati…

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Jaz pa vem, da lastnik najdaljše slovenske jahte prihaja iz JS, o lani razkritih podatkih o nadhonorarjih, ki jih nadprofesorji izplačujejo sami sebi, že vrabčki po strehah žgolijo, nekaj 100 milijonov/leto, ki v zdravstvu poniknejo v privilegirane žepe, tudi ni nekaj tako hudega, da bi se bilo treba vznemirjati…

Pakaj misliš, da je samo eden ali dva? Potem najbrž ne bi bilo stanje tako kot je,mar ne? Ti ga res pošteno pihaš, če misliš, da je pohlep samo v enem sektorju.:)) Njabržpakot sem tipovedal,da ne bodo vsi razglašali, koliko so si nabrali in še nabirajo.:))…eh, nimam cajta za razpravljanje v tako bedasto smer…

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ne, vem, da je nepregledna množica tistih, ki koruptivno zajemajo iz javnih financ in so pripravljeni ubijati za to, da se ne spremeni nič.

Nima pa cajta tisti, ki modruje v vsaki drugi temi. :)))

A nimajo nekateri posamezniki v lasti že 300+ nepremičnin? A ni enkrat pisalo, da je razmerje med premoženjem najrevnejših in najbogatejših že 1:500?

Torej ko raste BDP bi rezali socialo, ko pada BDP pa plačo? Zakaj se tega genialnega sistema ne držijo na zahodu?

Daj ti meni povej, zakaj se slovenska budalandija po zahodu nikakor ne more, ne zna in noče zgledovati, ko gre za nadzor nad porabo javnega denarja, za delujoče pravosodje, za pametne zakone, za kazenski pregon korupcije…?

Je*eš take delodajalce !!!! Naj pa begunca zaposlijo za 200 mesečno mu bo hitr jasn, da se iz zapsolenih ne norčuje

New Report

Close