Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek EJ RESNO!!!!!!!!NEMCI ZAPIRAJO MEJO MADZARI IN AVSTRICI TUDI!!!!!

EJ RESNO!!!!!!!!NEMCI ZAPIRAJO MEJO MADZARI IN AVSTRICI TUDI!!!!!

:-)))))

Meni je pa vseskupaj smešno.

En dan merklova vse vabi v dojčland, drugi dan najavi zapiranje meja.

Madžarska gradi zid, nočejo beguncev, ko pa imajo begunce jih pa nočejo spoditi ven.

En dan pol avstrije z avtomobili hodi čez mejo po begunce, drug dan zapirajo ceste in železniške povezave.

Pri nas ujamemo zatavajoče begunce, jih prosimo če ostanjeo, dobijo azil, a oni nočejo. Odfurajo nazaj do meje in se po glavi policaji čohajo in ugotovijo da tujega dreka ne rabimo mi mešati.

En dan skandinavci hočejo begunce, drug dan zaprejo avtocesto do nemčije…

Mislim da sploh ne vemo, kaj pa kako z vsem tem narodom.

Pa vojsko na meje….. Prekleti kravatarji blentavi. Zdaj so divjaki tukaj!

Ker so zamudili že par 1000 km prej, da bi jih z buldožerjem porinili nazaj, sta samo dve možnosti:

– vse (in ženske in otroke, VSEE) na vlake in teraj nazaj (kjer naj se jim uredi nek tabor) s hrano in prenočiščem

ali pa…………….. VOJNA!

Kako so postali predrzni…. v našem malem mestu, 3 muslimanke v dolgih plaščih in zavite glave!! Pa NIKOLI ni bilo takega folka tukaj!!
Pokaj od kjer si prišla!! Ali pa se ‘zlij z okolico’ in ne izzivaj! Ko bodo še skupine zapečencev začeli delat zdraho…. KJE BOSTE TAKRAT HUMANITARCI?????

Še petletnemu otroku je bilo jasno, kaj se bo zgodilo, samo teli kuri ne. Pa žalim kure.

Zdaj pa naj kar lepo pustijo odprte meje, nemci pa naj jih navozijo od prvega do zadnjega okoli njene rezidence pa naj se sama ukvarja z njimi kot ve in zna. Zajebala ja celo evropo, zdaj pa naj vsi žremo njeno sranje. Kaj če bi ga najprej sama požrla? Kako je lahko to zmene brez možganov uspelo prilest do političarke?

PA ,A SE SPLOH ZAVEDATE KAKSNO SRANJE BOMO IMEL V SLOVENIJI KO BODO NAVALILI IN OSTALI TUKAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popkorn v roke pa spremljati dogajane severno od nas

Ja, zavedamo se. Zato pa delamo paniko. Politika pa nič.

Ne bo treba. Počakaj nekaj časa, kmalu bo v živo.

Hahahahahaha

Meni je vse skupaj smešno v tri pi*čke materine. Ne sme biti smešno. To so resne stvari, ki se rešujejo drugače.

Ljudje, to ne more funkcionirat! Niti ta standard, niti to razkošje, niti ta nataliteto….nič.

Kdo bo navalil? Begunci NOČEJO biti pri nas, nobenega sranja ne bo v Sloveniji. Tudi če bi jih nasilno pripeljali sem, ob prvi priliki gredo ven.

A še niste dojeli da se zadnja leta iz Slovenije beži.

Ne bo treba. Počakaj nekaj časa, kmalu bo v živo.[/quote]

Pri nas jih ne bo, nismo zanimivi. Kvečjem bodo prečkali Slovenijo med Hodošem in Šentiljem ali Radgono

Ja, pri nas bo Indnija Koromandija. Sanjači.

Hahahahahaha

Meni je vse skupaj smešno v tri pi*čke materine. Ne sme biti smešno. To so resne stvari, ki se rešujejo drugače.

Ljudje, to ne more funkcionirat! Niti ta standard, niti to razkošje, niti ta nataliteto….nič.[/quote]

Če si trenutno na Madžarskem, v Avstriji ali Nemčiji, se lahko upravičeno buniš. Če pa si v Sloveniji pa brezveze delaš iz muhe slona. Mi nismo njihov cilj, kot ni slovaška, češka….tudi madžarska ni, le prečkati je želijo.

menda gredo čez Hrvaško tudi*?!?!? Sranja bo lahko še dost

Se mi zdi, da ne bo pokal samo popkorn.

Hahahahahaha

Meni je vse skupaj smešno v tri pi*čke materine. Ne sme biti smešno. To so resne stvari, ki se rešujejo drugače.

Ljudje, to ne more funkcionirat! Niti ta standard, niti to razkošje, niti ta nataliteto….nič.[/quote]

Če si trenutno na Madžarskem, v Avstriji ali Nemčiji, se lahko upravičeno buniš. Če pa si v Sloveniji pa brezveze delaš iz muhe slona. Mi nismo njihov cilj, kot ni slovaška, češka….tudi madžarska ni, le prečkati je želijo.[/quote]

Že, da nismo njihov cilj, ampak če bodo vse meje zaprte, se bodo pri nas nabunkali in obtičali.

Če si trenutno na Madžarskem, v Avstriji ali Nemčiji, se lahko upravičeno buniš. Če pa si v Sloveniji pa brezveze delaš iz muhe slona. Mi nismo njihov cilj, kot ni slovaška, češka….tudi madžarska ni, le prečkati je želijo.[/quote]

Že, da nismo njihov cilj, ampak če bodo vse meje zaprte, se bodo pri nas nabunkali in obtičali.[/quote]

če bodo vse meje zaprte, potem tudi k nam ne morejo.

Že, da nismo njihov cilj, ampak če bodo vse meje zaprte, se bodo pri nas nabunkali in obtičali.[/quote][/quote]

če bodo vse meje zaprte, potem tudi k nam ne morejo.[/quote

Ja ok, haha. Pod vse sem mislila AU, DE in HU, nisem se dobro izrazila.

če bodo vse meje zaprte, potem tudi k nam ne morejo.[/quote

Ja ok, haha. Pod vse sem mislila AU, DE in HU, nisem se dobro izrazila.[/quote][/quote]

Razumem te, tudi mi bomo zaprli meje, če bo treba.

Če si trenutno na Madžarskem, v Avstriji ali Nemčiji, se lahko upravičeno buniš. Če pa si v Sloveniji pa brezveze delaš iz muhe slona. Mi nismo njihov cilj, kot ni slovaška, češka….tudi madžarska ni, le prečkati je želijo.[/quote]

Že, da nismo njihov cilj, ampak če bodo vse meje zaprte, se bodo pri nas nabunkali in obtičali.[/quote]

Tako bo.

Nemčija želi dobiti poceni delovno silo…niso pa računali na naval. Tako, da jih mora Madžarska evidentirati in potem šele naprej smer Nemčija. Na tak način Nemčija kupuje čas.

In ravno v tehle bodo našli poceni delovno silo? Bodo prej dobili drage socialne podpirance.

Ja, na Madžarskem jih evidentirajo – potem pa še malo prefiltrirajo – tako da so proti A in D v glavnem spuščali bolj familje….dedce pa puščajo v H…., da si jih potem ostale Eu države razdelijo…


Ali kdo na tem forumu sebi za prijavljanje sovražnega govora? Ta post bom prijavila jaz. In opozorila, da je na medovernet očitno vsem vseeno

Sekcije s komentarji na tujih medijskih spletnih straneh so eksplodirale s kletvicami. Od Hrvaške, Avstrije, Anglije in celo ZDA.
Res koji k**** so šli vabit milijone folka če zdej nimajo placa in zapirajo meje. Mislim res smo upravičeno jezni.

New Report

Close