Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek a je kdo šel za gube na botoks

a je kdo šel za gube na botoks

Imam dve gubi ki me motita.. kako ju omiliti??? Botoks edina rešitev? Bil kdo kdaj, kje, cena? Hvala

Večina žensk hodi tja redno kot k frizerju. Vse imaš na netu, naslove cene in ostalo. Tega je kolikor hočeš.

Ja, moja prijateljica je hodila vrsto let, morda celo deset, je začela tam enkrat po 40. Če se prav spomnim, je dajala po 200-250 eur, nekaj takega. Potem je pa nehala in je čudno, kako se je kar naenkrat sesula in postarala, v par mesecih se ji je vse nekam povesilo in zgubalo.
Sem vesela, da me takrat ni prepričala, da bi šla z njo. Ne vem sicer, če je to posledica botoxa, sem pa nekje prebrala, da zna biti ščasoma efekt kontraproduktiven. Ali pa je razlog samo ta, da se je prehitro povrnila v “naravno” stanje in je bilo to zato tako opazno. Tako, da če boš začela, bo morda težko prenehat oz. boš rabila vedno več.
Morda tudi zaradi tega efekta nekatere filmske zvezde opuščajo botox.

prvi botoks- dermatolog Pirš,Lj.Držalo NIČ. DRugi pri dr.Janežiču- obup, povešene veke.Tretjič- v tujini nekje na vzhodiu, priznana klinika, pol cene in super rezultat tudi po pol leta.Nič povešenih vek itd.

Sicer mimo teme, ampak vseeno: kje je fora? Leta se ti ziher kažejo še kje drugje kot v teh dveh gubah? Ni bol rediculous kot nategnjen fris, vse ostalo (vrat, roke….) pa letom primerno.

Saj pa z botoksom nič ne rešiš, samo odložiš. In zadeva se verjetno ne imenuje toksin brez razloga.

Jaz pa razumem. Če bi se meni dalo s tem ukvarjat, bi tudi dve gubi zbrisala, ker me delata preostro, zaradi mrščenja zaradi prevelike občutljivosti na sončno svetlobo.

Toliko je dobrih krem in drugih sredstev za gube… res ni treba ravno na botoks, ker ni možnosti, da ne bi potem čudno izgledala!

New Report

Close