Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek grdi avti

grdi avti

Pežoji so precej grdi avti razen kupeja,ki je bil lep in sedaj pežo 308 je precej všečen avto.Tisti predhodnik z klempastimi lučmi je bil pa grd ko hudič.
Tukaj na tem sedaj sem pa presenečen.

Fordi so zelo grdi in neucinkoviti. Volkswagni so dalec najboljši avti na svetu

Nimaš pojma. O estetiki govoriti je neolikano.

Zakaj? Res je grd in brezveze oovsem pa še predrag glede na to kar dobiš za to ceno. Res nevem kdo bi kupil tak grd, drag in potem še popolnoma zanič avto!


ce ti niso vsec,ne mors rect da so grdi..mam 207 in bo naslednji tut peugeot,samo vecji…vreden je vsakega evra.

Zakaj? Res je grd in brezveze oovsem pa še predrag glede na to kar dobiš za to ceno. Res nevem kdo bi kupil tak grd, drag in potem še popolnoma zanič avto![/quote]

Meni je grd tvoj karakter. In kaj?Naj to objavim na forumu???

jaz pa ne mislim tako kot avtor. bom naštel peugeote, ki so mi izredno všeč . seveda 406 coupe, 206, 605, 807 marsikeri mi je zelo všeč. koliko se kdo spozna v oblike in mere. ampak za lepo obliko vozila, torej neko estetski izgled, po mojem okusu mora imet vozilo, doloćene mere pravilne. npr. dolzina od A stebrička do blatnika sprednjega kolesa mora biti čim večja. razdlaja med naslonom zadnje klopi in koncem zadnje šipe mora biti čim večja. torje zadnja polica od začetka šipe do konca šipe mora biti čim večja. če ima vozilo višino nadzadnjim kolesom za višino dveh koles je to slabo. to nikakor ni športno. torej nad zadnjim kolesom mora biti čim manj pleha. primer, porshe in je tudi zelo dobro vodljiv. če pa vzamemo npr. jumper v katerega zadnji konec gre po visini vsaj 2 kolesi, pa ni neki extra vodljiv a ne? torje v mojo teroijo zelo paše audi a6.


Ej ti Igor, vsak avto od katerga ti stran stopiš postane paša za oči!

Kak naslov teme? Grdi avti… Kot da bi rekel grdi tipi. Manjka se jih. Pa kaj pol. Tudi lepi avti z debili notr postanejo grdi.

Razen PORSCHEJA , BMW x6 in Audi Q7 je večina avtomobilov povprečna, grda, neopazna..

New Report

Close