Forum.Over.Net

Starševski čvek

Je res tako grozno, da sem naredila selfie na babičinem grobu?

Default avatar

waiden

Danes sem naredila nov jesenski dizajn groba od moje babice, ki sem jo res imela rada in vedno lepo skrbim za njen grob, vedno izberem kako novo tematiko, al vezano na letni čas al ob njenem rojstnem dnevu al za Božič, pač tako umetniško in kreativno.
No in danes mi je res ratala nova podoba in sem naredila selfie, ker sem bila pač vesela in sem objavila sliko na Facebooku.
Zdaj pa sem čisto paf, ker so me nekateri tako napadli, celo moja lastna mati, da kaj se grem, da je to afnanje, nedostojno in da je nasploh objavljat slike od groba zelo neprimerno.
Pač ne vem meni se ne zdi, da je afnanje in neprimerno, ampak folk ima očitno ene zastarele ideje.
Default avatar

moje mnenje

Jap, malce si morbidna. Nimaš kaj, si pač novodobno dete.
Default avatar

samo fprašam

in kaj imaš zdaj od tega selfija?
Default avatar

Papica

Jaz tudi ne razumem, zakaj je treba vse objavljat vsepovsod. Ampak to velja za vse, ne vem pa, zakaj bi bilo s sliko groba kaj narobe. A potem tudi kamnoseki ne bi smeli imeti grobov v katalogu? Z imeni in priimki, to je potem šele grozno. Meni se to zdi čisto ok.
Default avatar

Rok-1

waiden je napisal/a:
Meni je ideja všeč. Tvoja - ne njihova.
Zakaj pa ne?
Default avatar

khmkhmkhm

Čakaj malo, ti si objavila sliko groba, da bi te fb frendi polajkali, kako je dobro in si ful sposobna? Mislim, nima veze to s tvojo babico, kajne? Oprosti, res se mi tole ne zdi primerno, niti najmanj, kot tudi ne slike od malčkov na kahlicah ipd ipd. Bo tvoja mati imela kar prav, pa nisem ne zastarela in ne stara.
Default avatar

d best

Glej, če se lohk 12 let stare punčke šobijo in kažejo rit na FB, pa če vsaka Francka objavi svoje remek delo, ki ga je ravnokar skuhala, potem tudi ti lahko objaviš aranžiranje babičinega groba. Zakaj pa ne? Konec koncev je toliko grobov kičastih ali pa zanemarjenih, da bi bilo fino. Skrajni čas, da se je nekdo spomnil še na umrle.
Očitno z veseljem in lepo skrbiš za grob in imaš lep spomin na babico. To je konec koncev bistveno.
Default avatar

Dec

d best je napisal/a:
Sliko groba ni problema, pokažeš kaj si naredil, ne pa selfi.
Default avatar

KACA_FRFOTACA

pač je objavila, kako je obiskala Babičin grob. Vsaj ni se slikala medtem, ko opravlja potrebo...
Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)
Default avatar

ne sekiraj se

waiden je napisal/a:
Ne sekiraj se, itak grobovi, vse sveče, rože, nagrobniki, ostala kranclarija in cel 1. november služijo predvsem afnanju. Če še en mlad človek telefon ven potegne, pa res ni nič takega, ko pa se je prej že stoletja na britofih dogajala ena sama afnarija. Bojkotiraj britof, če ti še selfijev ne pustijo. Jaz tudi več ne stopim tja.
Default avatar

Brez

Ljudje!! Kam smo prišli!?!?
Nimam FB-ja, imajo ga moji trije najstniki, takonda vem za kajngre.
Tale pogovor mi pa pove kam gre ta svet.
Ustavite se. Pustite kdaj telefon oz.fb pri miru.
Uživajte v sliki narave in dejanski sliki.
Prideš nekam občudovat kakšno zadevo, pa vsi skozi telefon gledajo. Jaz vidim celo sliko in ne samo 5x10 cm.
FB je taka zguba časa, da se ne da povedat.
Moji mulci zelo malo objavljajo...mi povejo kakšen je njihov pogled na to, veliko preveč časa pa izgubijo ob tem.
To vam govori ena mona, ki ni tolk stara da ne bi imela fbja, samo vem da bi bilo moje življenje drugačno če bi ga imela.
Tega pa nočem.
Misl'm!!!! Grob pa res ni za na fb. Predaleč greste.
Default avatar

gjdtv

Zame je butasto,sori
Default avatar

lolikka

Mene pa zanima, kako si okrasila grob. Mogoče bi še jaz dobila kakšno dobro idejo.
Default avatar

mislim_da_ne_bom_vedel_ali_bom_poskusil

Slika