Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Znanstveniki;Ženske absorbirajo DNK VSEH ljubimcev.

Default avatar

Alarmantno revolucionarna novica.

Znanstveniki so slučajno odkrili,da ženske absorbirajo DNK vseh bivših ljubimcev.
To so ugotovili,ko so raziskovali vpliv možnih neuroloških bolezni na ženske,ki rodijo otroka moškega spola.
DNK bivših ljubimcev se ohrani v cerebrospinalni tekočini in se preko možgansko krvne barirere (blood brain barrier)prenese na fetus.
Dejansko pomeni,da lahko DNK bivšega ljubimca(ljubimcev) vpliva ali pa celo prevzeme vodilno vlogo pri razvoju fetusa.
To pomeni tudi več možnih negativnih posledic na sam razvoj fetusa.
To je vsekakor alarmantno revolucionarna novica,ker so do zdaj menili,da temu ni tako.

Link 1

Link 2
Default avatar

teta iz ozadja

Prenos možen le, če rodi otroka moškega spola? Butasto!
Default avatar

čist zaskrbljena

No ja ... eden mojih bivših se je sam dokopal do teorije (brez znanstvenih raziskav), da se sperma nabira na stenah nožnice in ostane kot en omet :)
To pa je v približno istem rangu ..
Default avatar

Napačno sklepaš.

teta iz ozadja je napisal/a:
Prenos možen le, če rodi otroka moškega spola? Butasto!
Prenos se zgodi na fetus OBEH spolov,ne samo moškega.
Default avatar

Zia

Butast je že začetek stavka prenos se zgodi...
Halo?
;)

Še malo šale: meni se je rodil sin, blond, skravžljan, z modrimi očmi. (midva sva rjava, z rjavimi očmi) Spolnih odnosov nisem imela z nikomer, razen z možem (ja, v vsem svojem življenju sem spala samo s svojim možem), sin pa je čisto podoben mojemu šefu.
Naj še pripomnim, da je kot prvo šef sterilen - ne more imeti otrok in kot drugo, z njim sem zgolj v istem prostoru in nič drugega. Še po nesreči se ga nisem nikoli dotaknila.
Ha, ha, ha
Default avatar

Tisa_R

Ja, pa kaj še.

Raziskovalci zgoraj prilepljenih raziskav sploh niso prišli do takega zaključka. Še več: sploh niso raziskovali tega.
Govora je bilo samo o prenosu celic splodu na mater.

Linka sem sicer ošinila bolj na hitro. Če se motim me popravite - ampak prosim z direktnim citatom.
Default avatar

motiš se...

Tisa_R je napisal/a:
Ja, pa kaj še.

Raziskovalci zgoraj prilepljenih raziskav sploh niso prišli do takega zaključka. Še več: sploh niso raziskovali tega.
Govora je bilo samo o prenosu celic splodu na mater.

Linka sem sicer ošinila bolj na hitro. Če se motim me popravite - ampak prosim z direktnim citatom.
Preberi si celotno tezo.In ja brati moraš med vrsticami.
Zahodni pokvarjeni neo liberalni lobiji podpirajo idejo sexualnega razvrata,v smislu lahko sexate z različnimi osebami po mili volji brez posledic kar pa ni res.
Default avatar

::))

Zia je napisal/a:
Halo?
;)

Še malo šale: meni se je rodil sin, blond, skravžljan, z modrimi očmi. (midva sva rjava, z rjavimi očmi) Spolnih odnosov nisem imela z nikomer, razen z možem (ja, v vsem svojem življenju sem spala samo s svojim možem), sin pa je čisto podoben mojemu šefu.
Naj še pripomnim, da je kot prvo šef sterilen - ne more imeti otrok in kot drugo, z njim sem zgolj v istem prostoru in nič drugega. Še po nesreči se ga nisem nikoli dotaknila.
Ha, ha, ha
Po mojem si šefa preveč gledala in si skozi oči absorbirala njegov DNK, zato mu je sin podoben. :))))))
Default avatar

nič novega na tem svetu

Zia je napisal/a:
Halo?
;)

Ha, ha, ha
Vem za primere, kjer imata oba plave oči, otrok pa rjave. Se pa ve, da se je ogromno novorojenčkov zamenjalo v porodnišnicah in da to ni čisto nič novega. Seveda otrok je ponavadi tisti, ki ga zanima zakaj ni nič podoben staršem ali pa oče in analiza dnk je zelo poceni in dosegljiva na vsakem koraku.... malo si preberi zgodbe o tem. Se je dogajalo in se bo.
Default avatar

teta iz ozadja

Zia je napisal/a:
Halo?
;)
V temi je sledeč stavek: "To so ugotovili,ko so raziskovali vpliv možnih neuroloških bolezni na ženske,ki rodijo otroka moškega spola."

Absorpcija, dedovanje, prenos,....izberi kar ti paše ;)
Default avatar

Ne vse

To se dogaja samo ženskam ki ne pogoltnejo dol.
Default avatar

ggvnnvcdsh

::)) je napisal/a:
Zia je napisal/a:
Halo?
;)

Ha, ha, ha
Po mojem si šefa preveč gledala in si skozi oči absorbirala njegov DNK, zato mu je sin podoben. :))))))
revolucionarno! :)))) bodo kmal ugotovili, da ce mislis na ljubimca medtem, ko seksas z mozem, rodis otroka z ljubimcevo dnk:)
Default avatar

Kaj pa, če je vse res?!?

ggvnnvcdsh je napisal/a:
::)) je napisal/a:
Zia je napisal/a:
Halo?
;)

Ha, ha, ha
revolucionarno! :)))) bodo kmal ugotovili, da ce mislis na ljubimca medtem, ko seksas z mozem, rodis otroka z ljubimcevo dnk:)
V naših koncih je slišati legendo, da se je eno brhko dekle zagledalo v kip Sv. Krištofa (velik, močen) in rodil se ji je podoben otrok.

---------------------
Človek ne bo nikoli vedel vsega
Default avatar

jaz verjamem

In zakaj naj ne bi bilo verjetno?
Meni se zdi logično.
Se mi zdi,da medicina nalašč drži določene infromacije nazaj in to je verjetno ena izmed takšnih.
Default avatar

rejci psov

Zakaj, če ne točno zaradi tega, pa se rejci tako bojijo, da bi se recimo njihova psica sparila s psom, ki ni čistokrven?
Kar smejte se, jaz že dolga leta verjamem (to splooh ni novica!!!), da žensko oz. njene potomce določi njen prvi partner. V mnogih plemenih po svetu je bil tako in še vednoje, da prvi z dekletom spi poglavar vasi. Niste nikoli razmišljali zakaj?
Ja, mogoče otrok, ki ste ga rodile v resnici sploh ne pripada partnerju, s katerim ste se odločile zanj...
Default avatar

A na moške

A na moške se pa ne prenese DNK od vseh prejšnjih ljubimk? Jaz sem slišala, da vaginalni sokovi vstopijo skozi luknjico v glavici penisa in gredo v moda, kjer mutira DNK v bolj podobnega ženski ljubimki. Potem pa moški ta DNK trosi naokoli.

Žensko telo ima pač tako možnost širjenja svojega DNK, moški so pa samo nič hudega sluteči prenašalci. In se jim sploh ne sanja o tem pojavu.